نتیجه‌ای یافت نشد.

65کامیون و آمبولانس از عراق راهی مناطق سیلزده ایران شد

شناسه خبر: 169222 سرویس: اجتماعی ، گوناگون يكشنبه ۲۵ فروردين ۱۳۹۸, ۳۱ : ۱۶ : ۰۰
65کامیون و آمبولانس از عراق راهی مناطق سیلزده ایران شد
در سری جدید جمع آوری و ارسال کمک های مردمی عراق به سیلزدگان 50 دستگاه کامیون ملزومات و 15 دستگاه آمبولانس راهی ایران شد.
۵۵آنلاین :

 در سری جدید جمع آوری و ارسال کمک های مردمی عراق به سیلزدگان 50 دستگاه کامیون ملزومات و 15 دستگاه آمبولانس راهی ایران شد.

یک منبع مطلع در سرکنسولگری بصره به خبرنگار ایرنا گفت که صبح امروز یکشنبه با هماهنگی این سرکنسولگری، کاروان جدید کمک های مردمی عراق با محوریت سازمان الحشد الشعبی از طریق گذرگاه شلمچه رهسپار مناطق سلیزده ایران شد. 
وی گفت: همزمان 'ابومهدی المهندس' معاون سازمان الحشد الشعبی نیز جهت دیدار با مسئولان استان خوزستان و بازدید میدانی از مناطق سیلزده راهی ایران شد. 
این محموله شامل 50 کامیون حامل مواد غذایی و بهداشتی، 15 دستگاه امبولانس بهمراه کادر پزشکی، 9 فروند قایق و دیگر اقلام لجستیکی بوده است.
وی همچنین از راه اندازی قرارگاه الحشد الشعبی عراق در استان خوزستان با هماهنگی مقامات دو کشور جهت تسهیل ارائه انواع کمک ها به سیلزدگان خبر داد. 
 


منبع : ایرنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

دیدن «دیوها» که کاری ندارد.

در این میان اما راننده‌ای هم در شهر قزوین پیدا می‌شود که روی شیشه خودروی خود نوشته: «کرایه نداری برو، حلالت نگو ندارم، برو بسلامت»

آینده‌پژوهی ایران و اکوسیستم استارتاپی

شناخت مسائل مربوط به آینده کشورها، پیش‌بینی سناریوهای محتمل در حوزه‌های مختلف و تحلیل تغییرات پیش‌رو، به امری بسیار مهم و اساسی برای کشورهای جهان تبدیل شده است. اهمیت این مباحث آن‌چنان است که در کشورهای پیشرفته سال‌های درازی است رشته‌های مرتبط با آینده‌پژوهی

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: ورود مسوولین با خودرو به میدان نقش جهان اصفهان

ورود مسوولین با خودرو به میدان نقش جهان اصفهان برای حفاظت از این محوطه تاریخی، ورود خودروها ممنوع است

ویدیو: کشتن بیرحمانه توله خرس ۲ساله در سوادکوه

هشدار - دارای صحنه دلخراش کشتن بیرحمانه توله خرس ۲ساله در سوادکوه شنبه ۲۵خرداد یک توله خرس ۲ساله در منطقه دراسله سوادکوه استان مازندران؛ هنگامی که همراه مادر خود در حرکت بود از یک تپه به پایین سقوط کرده و از مادرش فاصله گرفت. اهالی روستا به طرز بی رحمانه ای با ضربات متعدد سنگ و چوب توله خرس را زخمی کردند. هرچند کوهنوردان عابر به محیط بان ها اطلاع دادند و آن ها به کمک توله خرس شتافتند

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر