نتیجه‌ای یافت نشد.

65کامیون و آمبولانس از عراق راهی مناطق سیلزده ایران شد

شناسه خبر: 169222 سرویس: اجتماعی ، گوناگون يكشنبه ۲۵ فروردين ۱۳۹۸, ۳۱ : ۱۶ : ۰۰
65کامیون و آمبولانس از عراق راهی مناطق سیلزده ایران شد
در سری جدید جمع آوری و ارسال کمک های مردمی عراق به سیلزدگان 50 دستگاه کامیون ملزومات و 15 دستگاه آمبولانس راهی ایران شد.
۵۵آنلاین :

 در سری جدید جمع آوری و ارسال کمک های مردمی عراق به سیلزدگان 50 دستگاه کامیون ملزومات و 15 دستگاه آمبولانس راهی ایران شد.

یک منبع مطلع در سرکنسولگری بصره به خبرنگار ایرنا گفت که صبح امروز یکشنبه با هماهنگی این سرکنسولگری، کاروان جدید کمک های مردمی عراق با محوریت سازمان الحشد الشعبی از طریق گذرگاه شلمچه رهسپار مناطق سلیزده ایران شد. 
وی گفت: همزمان 'ابومهدی المهندس' معاون سازمان الحشد الشعبی نیز جهت دیدار با مسئولان استان خوزستان و بازدید میدانی از مناطق سیلزده راهی ایران شد. 
این محموله شامل 50 کامیون حامل مواد غذایی و بهداشتی، 15 دستگاه امبولانس بهمراه کادر پزشکی، 9 فروند قایق و دیگر اقلام لجستیکی بوده است.
وی همچنین از راه اندازی قرارگاه الحشد الشعبی عراق در استان خوزستان با هماهنگی مقامات دو کشور جهت تسهیل ارائه انواع کمک ها به سیلزدگان خبر داد. 
 


منبع : ایرنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

استدلال‌هاي واهي براي توسعه‌نيافتگي

واکاوي سه دوره تاريخي که اجازه نداد کمر اقتصاد بشکند

اتحادیه: خرید طلای آب شده از سوی مردم غیر مجاز نیست

به واحدهای صنفی اعلام شده تا از خرید و فروش طلای آب شده و شمش طلا با افراد عادی که فعالیت صنفی در حوزه طلا ندارند پرهیز شود.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: روستایی که محو شده!

روستایی که محو شده! روستای "چم حسین" تنگ تیر که تا پیش از سیل در شهرستان چگنی قرار داشت، در حال حاضر وجود خارجی ندارد و با آب یکسان شده است.

ویدیو: مکالمه تلفنی یک کودک ۶ ساله اصفهانی با اورژانس و درخواست کمک برای نجات مادرش

مکالمه تلفنی یک کودک ۶ ساله اصفهانی با اورژانس و درخواست کمک برای نجات مادرش به جز تلخی دلهره و تنهایی یک کودک و زبان شیرین و شیوا و هوش بالای او ؛ ضرورت آموزش کودکان عنصر کلیدی در این ویدیوست.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر