55درصد کاهش درخواست خرید گوشی موبایل!

شناسه خبر: 186885 سرویس: فناوری ، کسب و کار ، گوناگون شنبه ۲ شهريور ۱۳۹۸, ۵۵ : ۱۸ : ۰۰
55درصد کاهش درخواست خرید گوشی موبایل!
در سال‌های اخیر، شاهد کاهش درخواست خرید گوشی موبایل بوده‌ایم. افرادی که زمانی پیگیر و مشتاق خرید جدیدترین مدل گوشی‌های تلفن همراه بودند، در حال حاضر تا جایی که می‌توانند از گوشی فعلی خود استفاده می‌کنند و کمتر دنبال تعویض آن هستند.
۵۵آنلاین :

یک پژوهش جدید، کابوس بزرگ کمپانی‌های تلفن همراه را به حقیقت تبدیل کرده است. بر اساس این پژوهش، 55% از کاربران تلفن همراه، ترجیح می‌دهند گوشی خود را برای سه تا پنج سال حفظ کنند.
به گزارش 55 آنلاین به نقل از وبسایت TheNextWeb، در سال‌های اخیر، شاهد کاهش درخواست خرید موبایل بوده‌ایم. افرادی که زمانی پیگیر و مشتاق خرید جدیدترین مدل گوشی‌های تلفن همراه بودند، در حال حاضر تا جایی که می‌توانند از گوشی فعلی خود استفاده می‌کنند و کمتر دنبال تعویض آن هستند.
بررسی‌ها نشان داده است که مردم نسبت به عملکرد و ارزش قیمت تلفن همراه آگاهی بیشتری پیدا کرده‌اند. آن‌ها دیگر به داشتن جدیدترین  و به روزترین فناوری‌ها اهمیت چندانی نمی‌دهند و بیشتر دنبال کاربرد و عملکرد صحیح این لوازم هستند.
55% درصد از شرکت‌کنندگان این پژوهش، اعلام کردند که قصد دارند تلفن همراه خود را برای سه تا پنج سال آینده نگه‌ دارند، 47% از آن‌ها نیز تلفن همراه خود را بیش از سه سال حفظ کرده بودند. در حقیقت، فقط 15% از افراد شرکت کننده در این نظرسنجی، تلفن همراه خود را کمتر از دو سال نگه داشته‌ بودند.
این نتایج، قطعا خبر خوبی برای کمپانی‌های سازنده‌ی تلفن همراه نیست.


منبع : 55 آنلاین
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

حمله به عین الاسد چقدر از توانایی های نظامی ایران را نشان می دهد؟

گزارش نیویورک تایمز را بخوانید

مقام معظم رهبری در نمازجمعه تهران:‌ از مذاکره ابایی نداریم اما نه با آمریکا

برخی با کمک رسانه‌های بیگانه و آرایش سقوط هواپیما سعی کردند یوم‌الله‌های این مدت را به حاشیه ببرند. عده‌ای جوانند و فریب می‌خورند ولی برخی اینگونه نیستند و حاضر نیستند منافع ملی را درک کنند و آنچه در زبان دشمن است تکرار می‌کنند. دشمن از سقوط هواپیما خوشحال شد که توانست نظام و سپاه را زیر سوال ببرند ولی اشتباه کردند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو؛ فرار کانگوروها و ادامه آتش سوزی ها در استرالیا

ویدئو؛ سوسمار مونیتور زیر کاپوت تویوتا در تایلند

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر