55درصد کاهش درخواست خرید گوشی موبایل!

شناسه خبر: 186885 سرویس: فناوری ، کسب و کار ، گوناگون شنبه ۲ شهريور ۱۳۹۸, ۵۵ : ۱۸ : ۰۰
55درصد کاهش درخواست خرید گوشی موبایل!
در سال‌های اخیر، شاهد کاهش درخواست خرید گوشی موبایل بوده‌ایم. افرادی که زمانی پیگیر و مشتاق خرید جدیدترین مدل گوشی‌های تلفن همراه بودند، در حال حاضر تا جایی که می‌توانند از گوشی فعلی خود استفاده می‌کنند و کمتر دنبال تعویض آن هستند.
۵۵آنلاین :

یک پژوهش جدید، کابوس بزرگ کمپانی‌های تلفن همراه را به حقیقت تبدیل کرده است. بر اساس این پژوهش، 55% از کاربران تلفن همراه، ترجیح می‌دهند گوشی خود را برای سه تا پنج سال حفظ کنند.
به گزارش 55 آنلاین به نقل از وبسایت TheNextWeb، در سال‌های اخیر، شاهد کاهش درخواست خرید موبایل بوده‌ایم. افرادی که زمانی پیگیر و مشتاق خرید جدیدترین مدل گوشی‌های تلفن همراه بودند، در حال حاضر تا جایی که می‌توانند از گوشی فعلی خود استفاده می‌کنند و کمتر دنبال تعویض آن هستند.
بررسی‌ها نشان داده است که مردم نسبت به عملکرد و ارزش قیمت تلفن همراه آگاهی بیشتری پیدا کرده‌اند. آن‌ها دیگر به داشتن جدیدترین  و به روزترین فناوری‌ها اهمیت چندانی نمی‌دهند و بیشتر دنبال کاربرد و عملکرد صحیح این لوازم هستند.
55% درصد از شرکت‌کنندگان این پژوهش، اعلام کردند که قصد دارند تلفن همراه خود را برای سه تا پنج سال آینده نگه‌ دارند، 47% از آن‌ها نیز تلفن همراه خود را بیش از سه سال حفظ کرده بودند. در حقیقت، فقط 15% از افراد شرکت کننده در این نظرسنجی، تلفن همراه خود را کمتر از دو سال نگه داشته‌ بودند.
این نتایج، قطعا خبر خوبی برای کمپانی‌های سازنده‌ی تلفن همراه نیست.


منبع : 55 آنلاین
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

مدل آموزشی قدیم نتایج جدیدی ندارد

از خصایص بارز نظام آموزشی ایران جانشین شدن نمره به جای تعلیم و تربیت است.

مصون‌شدن صندوق بازنشستگی نفت از بازرسی

صندوق بازنشستگی صنعت نفت از آن صندوق‌هایی است که حرف‌و‌حدیث درباره نحوه عملکرد آن و بروز تخلف در زیرمجموعه‌هایش زیاد منتشر می‌شود. براساس متن شکواییه تحویل‌داده‌شده به دیوان عدالت اداری به نظر می‌رسد شاکی نگران است که سرنوشت صندوق بازنشستگی صنعت نفت هم مشابه صندوق فرهنگیان شود.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو : حوثی ها: با ۱۰ پهپاد به تاسیسات نفتی آرامکو عربستان حمله کردیم

ویدئو : یک خانواده روس به ۱۲ راکون پناه دادند

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر