نتیجه‌ای یافت نشد.

5 روش عالی برای افزایش عمر باتری آیفون

شناسه خبر: 169291 سرویس: فناوری ، گوناگون يكشنبه ۲۵ فروردين ۱۳۹۸, ۰۶ : ۲۲ : ۰۰
5 روش عالی برای افزایش عمر باتری آیفون
بسیاری از کاربران آیفون معتقدند عمر باتری موبایل آنان به سرعت تمام می شود اما علت این موضوعمی تواند به برخی اشتباهات و بی مبالاتی های خود کاربران مرتبط باشد. اشتباهاتی که می توانند با روش هایی ساده و کاربردی حل شوند.
۵۵آنلاین :

بسیاری از کاربران آیفون معتقدند عمر باتری موبایل آنان به سرعت تمام می شود اما علت این موضوعمی تواند به برخی اشتباهات و بی مبالاتی های خود کاربران مرتبط باشد. اشتباهاتی که می توانند با روش هایی ساده و کاربردی حل شوند.

   برای حفظ عمر باتری آیفون چندین راه وجود دارد. بسیاری از کاربران آیفون را فقط به چشم یک گوشی هومشند نمی بینند و از آن برای جستجوی موقعیت مکانی، بررسی ایمیل ها، انجام کارهای روزمره و تاکسی گرفتن استفاده می کنند. بنابراین خاموش شدن آیفون مساوی خواهد شد با طیف وسیعی از مشکلات گوناگون.

با این وجود به نظر می رسد با ایجاد چند تغییر اساسی در نحوه استفاده از آیفون خود می توانید روزانه بخشی از باتری را ذخیره کنید و به عمر باتری خود بیفزایید. البته اجازه دهید پیش از پرداختن به راهکارها به این موضوع هم اشاره کنیم که باتری های آیفون های جدید باید تا 24 ساعت با استفاده متوسط ​​در طول روز دوام بیاورند اما فراموش نکنید که تماشای مداوم ویدئو، برقراری تماس، گوش دادن به موسیقی و سایر فعالیت های پر مصرف باعث تخلیه سریع تر باتری می شود.

 

بررسی کنید که کدام برنامه بیشترین حجم باتری را استفاده می کند

5 روش عالی برای افزایش عمر باتری آیفون

با رفتن به گزینه باتری در بخش تنظیمات، می توانید به طور مرتب بررسی کنید که کدام برنامه بیشترین قدرت باتری را مصرف می کند. درصد قدرت هر برنامه که استفاده می شود در این بخش مشخص است و می تواند به شما کمک کند تا ارزیابی کنید که کدام برنامه درواقع مجرم اصلی است. با شناسایی این برنامه ها سعی نید کنتر از این برنامه ها استفاده کنید. به طور معمول فیلترشکن ها یا برنامه هایی که به طور مداوم به اینترنت متصل هستند حجم بیشتری از باتری را تخلیه می کنند.

 

روشنایی صفحه نمایش خود را کاهش دهید

به طور معمول هیچ دلیلی برای استفاده از روشنایی کامل صفحه نمایش گوشی های هوشمند وجود ندارد. بر این اساس سعی کنید با مراجعه به مرکز کنترل گوشی خود نور صفحه نمایش را تا حد زیادی کاهش دهید. این موضوع را در هنگام تماشای فیلم و عکس هم تکرار کنید.

 

سرویس WiFi یا Cell را به صورت مناسب غیرفعال کنید

5 روش عالی برای افزایش عمر باتری آیفون

اگر شما  خارج از خانه یا حتی خارج از کشور هستید موقتا  سرویس WiFi خود را خاموش کنید، بنابراین دائما سیگنال را جستجو نخواهید کرد و اگر در خانه، در محل کار یا جاهای دیگری هستید که میتوانید از طریق WiFi  ارتباط برقرار کنید، سرویس داده های تلفن همراه را خاموش کنید تا ارتباط شما از این طریق با یک شبکه برقرار شود. حتی می توانید در مواردی که با گوشی خود کاری ندارید حالت هواپیما را روشن کنید.

 

سرویس های موقعیت مکانی را برای برنامه ها غیرفعال کنید

5 روش عالی برای افزایش عمر باتری آیفون

به تنظیمات خود بروید، سپس بخش حریم خصوصی را پیدا کنید.روی آن ضربه بزنید، سپس روی Location Services کلیک کنید. از آنجا، شما می توانید برنامه های کاربردی ردیابی مبتنی بر موقعیت مکانی را سفارشی کنید؛ هر چه محدود تر عمل کنید و تعداد کمتری از گزینه ها را انتخاب کنید در نتیجه باتری کمتری مصرف خواهید کرد.

 

 

از حالت Power Low استفاده کنید

5 روش عالی برای افزایش عمر باتری آیفون

هنگامی که تلفن شما به شما توصیه می کند که به حالت خاموشی سوئیچ کنید، بهتر است این کار را انجام دهید و  اگر شما به طور فعال از تلفن خود استفاده نمی کنید نیز می توانید حالت power low را فعال کنید. این حالت انرژی آیفون شما را با قدرت ذخیره می کند.


منبع : انتخاب
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

استدلال‌هاي واهي براي توسعه‌نيافتگي

واکاوي سه دوره تاريخي که اجازه نداد کمر اقتصاد بشکند

اتحادیه: خرید طلای آب شده از سوی مردم غیر مجاز نیست

به واحدهای صنفی اعلام شده تا از خرید و فروش طلای آب شده و شمش طلا با افراد عادی که فعالیت صنفی در حوزه طلا ندارند پرهیز شود.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: روستایی که محو شده!

روستایی که محو شده! روستای "چم حسین" تنگ تیر که تا پیش از سیل در شهرستان چگنی قرار داشت، در حال حاضر وجود خارجی ندارد و با آب یکسان شده است.

ویدیو: مکالمه تلفنی یک کودک ۶ ساله اصفهانی با اورژانس و درخواست کمک برای نجات مادرش

مکالمه تلفنی یک کودک ۶ ساله اصفهانی با اورژانس و درخواست کمک برای نجات مادرش به جز تلخی دلهره و تنهایی یک کودک و زبان شیرین و شیوا و هوش بالای او ؛ ضرورت آموزش کودکان عنصر کلیدی در این ویدیوست.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر