نتیجه‌ای یافت نشد.

5 روش عالی برای افزایش عمر باتری آیفون

شناسه خبر: 169291 سرویس: فناوری ، گوناگون يكشنبه ۲۵ فروردين ۱۳۹۸, ۰۶ : ۲۲ : ۰۰
5 روش عالی برای افزایش عمر باتری آیفون
بسیاری از کاربران آیفون معتقدند عمر باتری موبایل آنان به سرعت تمام می شود اما علت این موضوعمی تواند به برخی اشتباهات و بی مبالاتی های خود کاربران مرتبط باشد. اشتباهاتی که می توانند با روش هایی ساده و کاربردی حل شوند.
۵۵آنلاین :

بسیاری از کاربران آیفون معتقدند عمر باتری موبایل آنان به سرعت تمام می شود اما علت این موضوعمی تواند به برخی اشتباهات و بی مبالاتی های خود کاربران مرتبط باشد. اشتباهاتی که می توانند با روش هایی ساده و کاربردی حل شوند.

   برای حفظ عمر باتری آیفون چندین راه وجود دارد. بسیاری از کاربران آیفون را فقط به چشم یک گوشی هومشند نمی بینند و از آن برای جستجوی موقعیت مکانی، بررسی ایمیل ها، انجام کارهای روزمره و تاکسی گرفتن استفاده می کنند. بنابراین خاموش شدن آیفون مساوی خواهد شد با طیف وسیعی از مشکلات گوناگون.

با این وجود به نظر می رسد با ایجاد چند تغییر اساسی در نحوه استفاده از آیفون خود می توانید روزانه بخشی از باتری را ذخیره کنید و به عمر باتری خود بیفزایید. البته اجازه دهید پیش از پرداختن به راهکارها به این موضوع هم اشاره کنیم که باتری های آیفون های جدید باید تا 24 ساعت با استفاده متوسط ​​در طول روز دوام بیاورند اما فراموش نکنید که تماشای مداوم ویدئو، برقراری تماس، گوش دادن به موسیقی و سایر فعالیت های پر مصرف باعث تخلیه سریع تر باتری می شود.

 

بررسی کنید که کدام برنامه بیشترین حجم باتری را استفاده می کند

5 روش عالی برای افزایش عمر باتری آیفون

با رفتن به گزینه باتری در بخش تنظیمات، می توانید به طور مرتب بررسی کنید که کدام برنامه بیشترین قدرت باتری را مصرف می کند. درصد قدرت هر برنامه که استفاده می شود در این بخش مشخص است و می تواند به شما کمک کند تا ارزیابی کنید که کدام برنامه درواقع مجرم اصلی است. با شناسایی این برنامه ها سعی نید کنتر از این برنامه ها استفاده کنید. به طور معمول فیلترشکن ها یا برنامه هایی که به طور مداوم به اینترنت متصل هستند حجم بیشتری از باتری را تخلیه می کنند.

 

روشنایی صفحه نمایش خود را کاهش دهید

به طور معمول هیچ دلیلی برای استفاده از روشنایی کامل صفحه نمایش گوشی های هوشمند وجود ندارد. بر این اساس سعی کنید با مراجعه به مرکز کنترل گوشی خود نور صفحه نمایش را تا حد زیادی کاهش دهید. این موضوع را در هنگام تماشای فیلم و عکس هم تکرار کنید.

 

سرویس WiFi یا Cell را به صورت مناسب غیرفعال کنید

5 روش عالی برای افزایش عمر باتری آیفون

اگر شما  خارج از خانه یا حتی خارج از کشور هستید موقتا  سرویس WiFi خود را خاموش کنید، بنابراین دائما سیگنال را جستجو نخواهید کرد و اگر در خانه، در محل کار یا جاهای دیگری هستید که میتوانید از طریق WiFi  ارتباط برقرار کنید، سرویس داده های تلفن همراه را خاموش کنید تا ارتباط شما از این طریق با یک شبکه برقرار شود. حتی می توانید در مواردی که با گوشی خود کاری ندارید حالت هواپیما را روشن کنید.

 

سرویس های موقعیت مکانی را برای برنامه ها غیرفعال کنید

5 روش عالی برای افزایش عمر باتری آیفون

به تنظیمات خود بروید، سپس بخش حریم خصوصی را پیدا کنید.روی آن ضربه بزنید، سپس روی Location Services کلیک کنید. از آنجا، شما می توانید برنامه های کاربردی ردیابی مبتنی بر موقعیت مکانی را سفارشی کنید؛ هر چه محدود تر عمل کنید و تعداد کمتری از گزینه ها را انتخاب کنید در نتیجه باتری کمتری مصرف خواهید کرد.

 

 

از حالت Power Low استفاده کنید

5 روش عالی برای افزایش عمر باتری آیفون

هنگامی که تلفن شما به شما توصیه می کند که به حالت خاموشی سوئیچ کنید، بهتر است این کار را انجام دهید و  اگر شما به طور فعال از تلفن خود استفاده نمی کنید نیز می توانید حالت power low را فعال کنید. این حالت انرژی آیفون شما را با قدرت ذخیره می کند.


منبع : انتخاب
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

آشنایی با دو نیایشگاه صخره‌ای در بُبانشوار هند

داریوش شایگان فقید درکتاب مشهور خود ادیان و مکتبای فلسفی هند در مورد آیین جِین(Jainism) می‌نویسد:کیش جین همانند آیین بودا درآغاز پیدایش خود سازمانی رهبانی بوده است که به تهذیب اخلاق می‌پرداخته و از راه مهرورزی و گرامی داشتن حق زندگانی همراه با پرهیزکاری و خویشتن‌داری می‌خواسته از اقیانوس سامسارا(Samsara) و چرخۀ زایشهای دوباره یا تناسخ گذرکند. کیش جِین در آغاز مانند آیین بودا تلاش می‌کرد تا با دریافت ریشه‌های اخلاقی و مینوی درست از دایرۀ جهنمی بازپیدایی رهایی جوید و راهی برای گریز از رنج گیتی به دست آورد.

چگونه با وجود مشکلات بی‌پایان، شاد بمانیم؟

اگر بپذیریم که برخی از مشکلات را نمی‌توانیم حل کنیم و برطرف‌کردن برخی از آن‌ها خارج از اراده و توان ما است، بهتر می‌توانیم با آن‌ها کنار بیاییم و زندگی شادتری داشته باشیم.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: ورود مسوولین با خودرو به میدان نقش جهان اصفهان

ورود مسوولین با خودرو به میدان نقش جهان اصفهان برای حفاظت از این محوطه تاریخی، ورود خودروها ممنوع است

ویدیو: کشتن بیرحمانه توله خرس ۲ساله در سوادکوه

هشدار - دارای صحنه دلخراش کشتن بیرحمانه توله خرس ۲ساله در سوادکوه شنبه ۲۵خرداد یک توله خرس ۲ساله در منطقه دراسله سوادکوه استان مازندران؛ هنگامی که همراه مادر خود در حرکت بود از یک تپه به پایین سقوط کرده و از مادرش فاصله گرفت. اهالی روستا به طرز بی رحمانه ای با ضربات متعدد سنگ و چوب توله خرس را زخمی کردند. هرچند کوهنوردان عابر به محیط بان ها اطلاع دادند و آن ها به کمک توله خرس شتافتند

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر