1586 نفر از دانشجویان دانشگاه تهران بورسیه هستند

شناسه خبر: 169769 سرویس: توسعه ، گوناگون جمعه ۳۰ فروردين ۱۳۹۸, ۰۹ : ۱۳ : ۰۰
1586 نفر از دانشجویان دانشگاه تهران بورسیه هستند
قائم مقام مدیرعامل بنیاد حامیان دانشگاه تهران گفت: هزار و 586 نفر از دانشجویان دانشگاه تهران در این بنیاد بورسیه شدند که از این میان یکصد نفر در مقطع کارشناسی و یکصد و پنجاه نفر در مقطع دکتری هستند.
۵۵آنلاین :

«ناصر غلامی» روز جمعه  اظهارداشت: خیرین دانشگاه ، دانشجویان را با تأیید مرکز مشاوره بنیاد حامیان بورسیه می کنند، آنها به مدت 10 ماه ، هرماه 200 هزار تومان دریافت می کنند.
وی همچنین درباره معیارهای مرکز مشاوره بنیاد حامیان برای پذیرش دانشجویان بورسیه افزود: مستعد بودن و متقاضی استفاده از کمک خیرین مهم ترین ملاک برای پذیرش دانشجویان است.
قائم مقام مدیرعامل بنیاد حامیان دانشگاه تهران ادامه داد: دانشجویانی که به کمک های مالی خیرین نیاز دارند، در خواست خود را ارائه می دهند و پس از تحقیق و تأیید مددکاران بنیاد مورد حمایت خیرین قرار می گیرند.
غلامی به بورسیه دانشجویان نیازمند اشاره کرد و یادآورشد: واژه نیازمند به منظور حفظ کرامت دانشجویان در اغلب مواقع عنوان نمی شود، چرا که در واقع جامعه و دانشگاه به حضور و کمک های این افراد در آینده کشور نیازمند است.
به اعتقاد وی، دانشجویان در مقطع خاصی متقاضی کمک های مالی بنیاد حامیان هستند اما کشور در آینده بیشتر به مهارت نیروی انسانی نیاز دارد.
قائم مقام مدیرعامل بنیاد حامیان دانشگاه تهران می گوید که اگر بورسیه تحصیلی به افزایش ارتقای سطح تحصیلی دانشجو کمک کرده باشد، با تأیید مددکاران مدت بورسیه تمدید می شود.
غلامی به بورسیه دانشجوهای برتر اشاره کرد و گفت: بنیاد حامیان دانشگاه تهران با در نظر گرفتن جایزه برای دانشجویانی که معدل دو ترم گذشته آنها بالای 17 است، سعی کرده در راستای ارتقای سطح تحصیلی آنها نیز گام بردارد.


منبع : ایرنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر
همدلی را به کودکانتان یاد بدهید

همدلی را به کودکانتان یاد بدهید!

کودکان برای موفقیت در روابط و زندگی، باید درک درستی از احساسات خود و دیگران و تاثیر آن بر یکدیگر داشته باشند.

ببخشید ولی شما قبلا «بله» را گفته‌اید!

ببخشید ولی شما قبلا «بله» را گفته‌اید!

«اینستاگرام، اجازه ندارد تصاویر یا پیام‌های من را به اشتراک بگذارد.»

اخبار ویدئویی

بیشتر
روسیه ؛ رتبه اول در آتش بازی

روسیه ؛ رتبه اول در آتش بازی

مرمت مجسمه ها ؛ جبران افتضاح طالبان

مرمت مجسمه ها ؛ جبران افتضاح طالبان

مرمت مجسمه ها ؛ جبران افتضاح طالبان

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر