‌امام جمعه نسیم‌شهر: حملات اخیر به دفاتر ائمه جمعه و نمایندگان، ولی فقیه زیر سر آمریکاست

شناسه خبر: 199148 سرویس: سیاست ، گوناگون چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۸, ۲۵ : ۱۹ : ۰۰
‌امام جمعه نسیم‌شهر: حملات اخیر به دفاتر ائمه جمعه و نمایندگان، ولی فقیه زیر سر آمریکاست
امام جمعه نسیم شهر ضمن محکوم کردن «اغتشاشات» اخیر در شهرستان بهارستان و دیگر شهرهای کشور گفت: از قوه قضائیه خواستار اشد مجازات برای کسانی که به جان و مال مردم و بیت المال آسیب رسانده اند هستیم.
۵۵آنلاین :

حجت الاسلام والمسلمین احمد محسن زاده با اشاره به اینکه قرآن، فتنه را به مراتب بدتر از کشتن بزرگتر می خواند اظهار داشت: اغتشاشگران روزهای اخیر همچون داعشیانی هستند که دنباله رو راه داعشیان در سوریه، عراق و یمن بودند که آن کشورها را به آشوب و خاک و خون کشیدند ولی سربازان جان بر کف جلوی این داعشیان و خائنان ایستادگی کردند.

وی ادامه داد: برنامه‌های آمریکا و غرب در طرح تحریمی علیه ملت ایران با دست مزدوران آن ها در کشور به اجرا درآمد که ابتدا با تحریم اقتصادی از سوی آمریکا و غرب شروع شد و سپس با به آتش کشیدن، تخریب و غارت اموال بیت‌المال، ارگان ها، داروخانه ها و اماکن تجاری و خصوصی کاملا برنامه‌ریزی استراتژیک دشمن را نشان داد.

امام جمعه نسیم‌شهر تصریح کرد: تحریم شخصیت‌های کشوری از رهبر معظم انقلاب و سرداران سپاه پاسداران گرفته تا حملات اخیر اغتشاشگران به دفاتر ائمه جمعه و نمایندگان ولی فقیه در برخی از شهرهای کشور به نحوی به اجرا گذاشته شد که نشان داده شد همه این برنامه ها زیر سر آمریکای شیطان صفت و متحدانش است.

محسن زاده سپس بر نقش خانواده در جلوگیری از پیوستن فرزندانشان به اشرار تاکید کرد و افزود: نباید گول رسانه‌های معاند را خورد و صف مردم از اغتشاشگران و فتنه‌انگیزان جداست و نباید فرزندان در دامن آتش عده ای خاص گرفتار شد که باید از این فرزندان حراست شود.

وی همچنین ادامه داد: اشرار، فتنه‌گران و اغتشاشگران، پیاده نظام‌های استکبار جهانی هستند که طبق اذعان دشمنان از 2 سال پیش آماده نفوذ به انقلاب اسلامی بودند.

امام جمعه نسیم شهر در پایان خاطرنشان کرد: مردم خود باید به مقابله با اغتشاشگران به صحنه بیایند و مسئولان و نهادهای امنیتی، انتظامی و سپاه را در شناسایی خائنان به انقلاب یاری کنند و ما از قوه قضائیه خواستار اشد مجازات برای کسانی که به جان و مال مردم و بیت‌المال آسیب رسانده‌اند هستیم.


منبع : انتخاب
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

سردرگمی طرح 3 هزار میلیارد تومانی دولت

جامعه محلي درباره نحوه توزيع آب در طرح 46هزار هکتاری دچار مشکل شده است

رفتن استراماچونی؛ نمونه‌ای از مدیریت فشل دولتی

این هنر نزد مدیران ایرانی است. تنها آنها هستند که می‌توانند به همین راحتی بحران ایجاد کنند. هواداران استقلال الان هم نگران جیب خود هستند هم نگران آینده تیم محبوب‌شان.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو؛ درگیری تظاهرکنندگان و نیروهای امنیتی در بغداد

ویدئو؛ چکمه ناپلئون در حراجی پاریس ۱۱۷ هزار یورو فروخته شد

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر