۲۰ فلسطینی در یورش نظامیان صهیونیست به کرانه باختری دستگیر شدند

شناسه خبر: 187572 سرویس: توسعه ، جهان ، سیاست ، گوناگون پنجشنبه ۷ شهريور ۱۳۹۸, ۱۶ : ۱۱ : ۰۰
۲۰ فلسطینی در یورش نظامیان صهیونیست به کرانه باختری دستگیر شدند
منابع خبری روز پنجشنبه گزارش دادند: نظامیان صهیونیست با یورش به محله‌های فلسطینی در کرانه باختری ۲۰ نفر را دستگیر کردند.
۵۵آنلاین :

به گزارش پایگاه خبری فلسطین الیوم، نظامیان صهیونیست صبح پنجشنبه با یورش به محله ها و شهرک های فلسطینی در کرانه باختری اقدام به بازداشت گسترده شهروندان فلسطینی کردند.

یورش گسترده نظامیان صهیونیست به مناطق مختلف کرانه باختری پس از آن صورت گرفت که طی روزهای گذشته مناطق مختلف سرزمین های اشغالی شاهد ناآرامی بوده و مقام های صهیونیستی  نیز تدابیر شدیدی امنیتی وضع کردند.

نیروهای رژیم صهیونیستی بامداد روز چهارشنبه نیز با یورش به منازل فلسطینیان ۱۴ نفر را در مناطق مختلف کرانه باختری بازداشت کردند.

"هیأت رسیدگی به امور اسیران فلسطینی" در گزارشی شمار فلسطینیان دربند رژیم صهیونیستی را ۶ هزار و ۵۰۰ نفر اعلام کرد که در میان آنان ۲۳۰ کودک، حدود ۵۰ زن، ۵۰۰ زندانی بدون اتهام و یکهزار و ۸۰۰ بیمار دیده می‌شود.

"مرکز پژوهشی اسیران فلسطین" نیز در گزارشی اعلام کرد که فقط در نیمه اول تابستان امسال، ۴۲۰ فلسطینی بدست ماموران و نظامیان رژیم صهیونیستی دستگیر شدند که در میان آن  ها ۶۲ کودک و ۱۰ زن هستند.

در ماه های اخیر تنش میان فلسطینی ها و رژیم صهیونیستی پس از تلاش برخی از کشورهای عربی برای عادی سازی روابط با این رژیم بیشتر شده است.​


منبع : ایرنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

پرورش مردمان هزار چهره‎‌ی هزار رنگ

چه اصراری است به تشویق مردم به دروغ گویی؟ چرا دوست داریم مردم تظاهر کنند و با اینکه تا به حال پای‌شان را در نماز جمعه نگذاشته‌اند، بگویند ما هر هفته با تمام اعضای خانواده به نماز جمعه می‌رویم.

به داد چغاگاوانه برسید

«از یک سو تصاویرِ جدید، از انتقال دستگاه‌های سنگین حفاری به محوطه تاریخی اسلام‌آباد غرب خبر می‌رسد و از سوی دیگر مسولان میراث فرهنگی کرمانشاه می‌گویند در برابر حفاظت از محوطه چغاگاوانه تنها مانده‌اند.»

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو : جنایات جنگی ترکیه علیه سوریه

ویدئو : مردان مسلح پسر ال چاپو را فراری دادند

خبرها

بیشتر