نتیجه‌ای یافت نشد.

گوگل استفاده از مواد بازیافتی در محصولات خود را به حداکثر می‌رساند

شناسه خبر: 184461 سرویس: NGO ، توسعه ، گوناگون چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۸, ۳۰ : ۱۲ : ۰۰
گوگل استفاده از مواد بازیافتی در محصولات خود را به حداکثر می‌رساند
گوگل در تلاش است استفاده از مواد بازیافتی در محصولات خود را با نام تجاری ساخت گوگل» (Made by Google) به حداکثر ‌برساند.
۵۵آنلاین :

گوگل به مدت سه سال است که سخت‌افزارهای مصرفی مانند گوشی پیکسل و گوگل هوم مینی را با نام تجاری «ساخت گوگل» (Made by Google) تولید کرده است. این درحالی است که گوگل چند سال قبل نیز چنین فعالیتی را برای محصولات دیگرش شروع کرده بود. گوگل اکنون آماده است تا محصولات خود را به‌صورت پایدارتر عرضه کند. با شروع سال ۲۰۲۰، ۱۰۰ درصد از محصولات تولید شده برند تجاری ساخت گوگل از مواد بازیافتی خواهد بود و گوگل در تلاش است میزان محتوای بازیافتی خود را به حداکثر برساند. همچنین، تا سال ۲۰۲۰، ۱۰۰ درصد از کل محموله‌های ارسالی به مشتریان حاوی کربن خنثی خواهد بود.

گوگل پیکسل

گوگل از سال ۲۰۱۷ تا ۲۰۱۸، میزان انتشار کربن در حمل‌و‌نقل محصولات خود را ۴۰ درصد کاهش داده است. پروژه پاور (Power Project) گوگل تا سال ۲۰۲۳، باعث یک میلیون صرفه‌جویی انرژی در ترموستات‌های Nest برای خانواده‌های نیازمند خواهد شد. گفتنی است، بسیاری از محصولات Nest درحال حاضر با پلاستیک بازیافتی پس از مصرف ساخته شده‌اند.

 

البته انتقال محصولات به محتوای بازیافتی همیشه آسان نیست. به گزارش Fast Company، هنگامی که تیم سخت‌افزاری گوگل فعالیت خود را روی محصول جدیدی که هنوز اعلام نشده بود و قرار بود اواخر امسال عرضه شود، آغاز کرد؛ تصمیم گرفته بود پارچه پلی استر استاندارد صنعتی را با پارچه ساخته شده از بطری‌های بازیافت شده مبادله کند. طبق گزارش‌ها، تلاش این تیم دوسال به‌طول انجامید تا اطمینان حاصل شود مواد مطابق با طراحی‌ و نیازهای تولیدی است و همچنین فروشندگان می‌توانند آن را در مقیاس وسیع تهیه كنند.در حال حاضر، هر واحد از این محصول پیچیده و پررمز، برای یک سوم بطری پلاستیکی مجددا استفاده خواهد شد. اوایل سال ۲۰۲۲ شاهد تحولات بیشتری از سوی گوگل در راستای استفاده از مواد بازیافتی در محصولات خود خواهیم بود.


منبع : زومیت
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

ماجرای تردد معلمان خصوصی با آمبولانس در پایتخت

یک استاد دانشگاه به آسیب‌ها و حواشی کلاس‌های آمادگی کنکور اشاره کرد و گفت: شاید شنیده باشید که عده‌ای از معلمین خصوصی با آمبولانس رفت و آمد می‌کنند. این معلم‌های کنکور به آمبولانس خصوصی پول می‌دهند که آنها را از خط ویژه از کلاس اول به کلاس بعدی برسانند که البته این پول در مقابل شهریه‌های هنگفتی که می‌گیرند چیزی نیست. اما آیا دانش آموزان معمولی توان استفاده از چنین معلمانی را دارند؟

این همه مدعی فرهنگی، خود فرهنگ کجاست؟

نیوزلند به دنبال پرداخت حقوق کارمندها با ارز دیجیتال است ولی ما هنوز دنبال اثبات فضای Cyber به اژدهای هفت سر هستیم و مدام می جنگیم و زخمی می دهیم که سری از این سرها را ببریم.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: ایچی چینونسو، پسربچه 11 ساله نیجریایی؛ خدای روپایی است

ایچی چینونسو، پسربچه 11 ساله نیجریایی؛ خدای روپایی است او عاشق مسی و رونالدو است و سعی کرده فنون هر دو را ترکیب کرده و در مهارت خود تلفیق کند.

ویدیو: ایجاد جاده اختصاصی برای ماهی های سالمون

ایجاد جاده اختصاصی برای ماهی های سالمون برای عبور از موانع و سد، تا بتوانند در بالادست به راحتی تخم ریزی کنند

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر