گلایه میزبان ایرانی سیدورف: او آمده خوبی‌های ایران را ببیند، این شایعه سازی‌ها زشت است

شناسه خبر: 197197 سرویس: ورزشی پنجشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۸, ۰۰ : ۱۶ : ۰۰
گلایه میزبان ایرانی سیدورف: او آمده خوبی‌های ایران را ببیند، این شایعه سازی‌ها زشت است
میزبان ایرانی کلارنس سیدورف از برخی شایعات به وجود آمده ناراحت است.
۵۵آنلاین :

علی جدیدالاسلامی میزبان ایرانی کلارنس سیدورف اسطوره فوتبال هلند و میلان ایتالیا که حضورش در تهران خبرساز شده ، درباره حضور این مهمان سرشناسش در ایران توضیحاتی داد.
این مهندس ایرانی درباره حضور سیدورف در تهران گفت:«خیلی خوشحالم که توانستم در تهران میزبان جمعی از دوستانم باشم که یکی از آنها اسطور فوتبال هلند، باشگاه آژاکس، رئال مادرید و میلان ایتالیا است. من و خانواده ام این افتخار را داشتیم تا به سیدورف از زیبایی های کشورمان و خوبی های مردم مان بگوییم و از لحظه ورود و از همان پرواز به سمت تهران ، او تحت تاثیر این روی خوش قرار گرفته و خیلی دوست دارد با زیبایی های کشورمان هرچه بیشتر آشنا شود.»
او با اشاره به شایعات ایجاد شده برای این حضور گفت:«متاسفم که گروهی شایعاتی را ساخته اند که اصلا زیبنده ما ایرانی‌ها نیست. این دوست خوب فوتبالی من تنها برای سفری توریستی _تفریحی و آشنایی با ایران به کشورمان سفر کرده است اما انتشار یک سری عکس و نوشته های خلاف واقع که امیدوارم بر اساس اشتباه سهوی بعضی از رسانه رخ داده، حاشیه هایی را ایجاد کرده است. حاشیه‌هایی که اصلا زیبنده فرهنگ اصیل ایرانی ما نیست. امیدوارم رسانه های مربوطه ، از مردم بابت اشتباهش پوزش بخواهد. کاش با برداشت‌های غلط ، باوری اشتباه از فرهنگ ایرانی را برای یک چهره دوست داشتنی فوتبال جهان رقم نزنیم.»


منبع : خبرآنلاین
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

گرگ های اقتصاد

کسانی می گویند در کشورهایی که به صورت سنتی در آن ها کشاورزی رواج داشته است بر خلاف آن هایی که در گذشته دامدار بوده اند, نگاه های متفاوتی نسبت به گرگ وجود دارد, دسته نخست گرگ را مثبت تصویر می کنند, زیرا بقیه حیواناتی را که به مزارع آن ها آسیب می زدند و محصولاتشان را ضایع می کردند می خورد و به نوعی نگهبان کشاورزان به حساب می آمد, اما دسته دوم به دلایل روشن چندان دل خوشی از گرگ ها نداشتند, زیرا دارایی شان را از بین می برد. فارغ از صحت و سقم چنین ادعاهایی امروز آن قدر فرهنگ ها در هم شده اند که در هر کشوری با هر پیشینه ای همه جنس دیدگاهی پیدا می شود.

می‌ترسند کلاه سرشان برود!

آنقدر بازار ایران بی‌در و پیکر است که وقتی بنزین گران می‌شود، ماشین هم گران می‌شود. در این بازار از مردم چه انتظاری می‌شود داشت. در بازار بی‌اعتمادی نمی‌شود دنبال اعتماد گشت.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو: قطع اینترنت و ماجرای اینترنت ملی

ویدئو : چرا موتورهای جستجو گر ایرانی، پاسخگوی نیازهای مردم نبود؟

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر