گروه های مقاومت اعلام بسیج عمومی کردند

شناسه خبر: 125189 سرویس: جهان ، گوناگون پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۶, ۴۶ : ۱۴ : ۰۰
گروه های مقاومت  اعلام بسیج عمومی کردند
دو جنبش حماس و جهاد اسلامی فلسطین برای فردا جمعه یادبودشهید احمد غرار و شدت یافتن درگیری ها با اشغالگران صهیونیستی اعلام بسیج عمومی کردند.
۵۵آنلاین :

گفتنی است بر اثر شلیک گلوله های گازی سمی به جنوب شهر الخلیل ده ها دانشجوی فلسطینی به حالت خفگی دچار شده و سه فلسطینی نیز در حمله به منطقه عنبتا نزدیک طولکرم بازداشت شدند.


منبع : العالم
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

ژن خوب = کار خوب، زندگی خوب، حال خوب

برایتان سوال پیش نیامده است که چرا درحالی که همه از اقتصاد می‌نالند، آقازاده‌ها همچنان پرکار، کار می‌کنند آنهم با سود زیاد؟

پژوهش تلخی دارد!

«ملک‌الشعرا» عنوانی بود حکومتی برای شاعر بزرگ دوران. اما رقابت برای کسب عنوان «ملک‌الشعرا»، منجر به آن شد که شعرای ایران به مدیحه ‌سرایان حاکمان تبدیل شوند. قاآنی ملک ‌الشعرای ایران از دوران محمدشاه بود. زمانی که ناصرالدین شاه به تخت نشست و امیرکبیر را به صدراعظمی ایران منصوب کرد؛ قاآنی به روال معمول قصیده ‌ای در مدح صدراعظم جدید سرود.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: مادربزرگ ۱۰۲ ساله رکورد شیرجه در آسمان را شکست!

یک پیرزن ۱۰۲ ساله استرالیایی از ارتفاع چهار هزار و ۳۰۰ متری پرید تا رکورد مسن ترین فردی را که در آسمان شیرجه زده است، بشکند

ویدیو: فیلم ساخته شده توریست از سفر به ایران

فیلمMio Iran توسط سباستین لیندا توریستی ساخته شده که برخلاف توصیه های اطرافیان برای عدم سفر به ایران همراه همسرخود به ایران سفرمی کند لیندا این فیلم رابه پسرش میوتقدیم کرده است

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر