نتیجه‌ای یافت نشد.

گروهک جیش العدل مسئولیت انفجار زاهدان را برعهده گرفت

شناسه خبر: 159349 سرویس: جهان ، اجتماعی ، گوناگون چهارشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۷, ۳۵ : ۰۰ : ۰۰
گروهک جیش العدل مسئولیت انفجار زاهدان را برعهده گرفت
گروهک جیش العدل مسئولیت انفجار صوتی در بلوار بعثت زاهدان را برعهده گرفت.
۵۵آنلاین :

ساعتی قبل دو انفجار صوتی در زاهدان که به گفته فرمانده انتظامی سیستان وبلوچستان حاصل انفجار دو شی دست ساز بوده است باعث مجروحیت 4 نفر از نیروهای نظامی شد. 

گروهک تروریستی جیش الظلم که دستش به خون تعداد زیادی از مردم بیگناه شیعه و سنی سیستان وبلوچستان آغشته است مسئولیت این حادثه را بر عهده گرفته است. 


منبع : صاحب خبر
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

اعتبار «تکرار» کننده و نمک‌دان شکسته

مردی که پست مشاوره و حضور در قوه مجریه را به واسطه « تکرار می‌کنم» دارد از « تکرار» گلایه دارد. گویا جناب آشنا فراموش کرده‌اند که اعتبار ریخته، خرج خود همین آقایان شد. حضراتی که امروز نظاره گر مشکلات هستند و کاری از دستشان بر نمی‌آید، در حالی که در ایام انتخابات قول داده بودند با کلیدشان قفل‌ها را باز کنند.

دیپلماسی به سبک بابانوئل

روانشناسان معتقدند که هدیه می‌تواند گویای خیلی چیز‌ها درباره اهداکننده و دریافت کننده هدیه باشد. می‌گویند، هدیه بازتاب دهنده دنیای درون اهدا کننده است؛ حال باید دید در دنیای دیپلماسی این سبک هدیه دادن چه تعبیری را به همراه دارد

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: ورود مسوولین با خودرو به میدان نقش جهان اصفهان

ورود مسوولین با خودرو به میدان نقش جهان اصفهان برای حفاظت از این محوطه تاریخی، ورود خودروها ممنوع است

ویدیو: کشتن بیرحمانه توله خرس ۲ساله در سوادکوه

هشدار - دارای صحنه دلخراش کشتن بیرحمانه توله خرس ۲ساله در سوادکوه شنبه ۲۵خرداد یک توله خرس ۲ساله در منطقه دراسله سوادکوه استان مازندران؛ هنگامی که همراه مادر خود در حرکت بود از یک تپه به پایین سقوط کرده و از مادرش فاصله گرفت. اهالی روستا به طرز بی رحمانه ای با ضربات متعدد سنگ و چوب توله خرس را زخمی کردند. هرچند کوهنوردان عابر به محیط بان ها اطلاع دادند و آن ها به کمک توله خرس شتافتند

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر