نتیجه‌ای یافت نشد.

گردهمایی قایق‌های کاغذی برای کودکان مناطق سیل‌زده

شناسه خبر: 169127 سرویس: NGO ، کتاب و شهر کتاب ، گوناگون شنبه ۲۴ فروردين ۱۳۹۸, ۵۰ : ۲۰ : ۰۰
گردهمایی قایق‌های کاغذی برای کودکان مناطق سیل‌زده
گردهمایی قایق‌های کاغذی با هدف اهدای کتاب‌هایی که به فهرست لاک‌پشت پرنده راه پیدا کرده‌اند و همچنین اقلام دیگر به کودکان و نوجوانان مناطق سیل‌زده برگزار می‌شود.
۵۵آنلاین :

در فراخوان گردهمایی قایقهای کاغذی که به منظور کمک به کودکان و نوجوانان سیل‌زده برگزار می‌شود، آمده است: «ما به قدرت ادبیات و کتاب در بحران‌هایی مانند سیل باور داریم. برای همین فکر کردیم از شما دعوت کنیم تا در گردهمایی قایق‌های کاغذی همراه لاک‌پشت پرنده باشید.

در این گردهمایی شما می‌توانید کتاب‌های باکیفیتی را که به فهرست لاک‌پشت پرنده راه پیدا کرده‌اند با تخفیف تهیه کنید و همان‌جا کتاب‌ها را به داوران لاک‌پشت پرنده بسپارید تا کتاب‌ها براساس گروه سنی و کاربرد دسته‌بندی و سپس به گروه‌ها و نهادهای ترویج کتاب‌خوانی سپرده شوند. این نهادها کتاب‌هایی را که شما خریده‌اید به مناطق سیل‌زده می‌برند و با برنامه بین کودکان و نوجوانان توزیع می‌کنند.

در کنار خرید کتاب، شما می‌توانید از نمایشگاه آثار هنری بازدید کنید. عواید فروش آثار هنری همان‌جا مستقیم به حساب هلال‌احمر واریز خواهد شد.

اگر مایل به اهدای عروسک، اسباب‌بازی و لوازم‌التحریر هستید کارشناسان ما، آن‌ها را از شما تحویل می‌گیرند و به مناطق سیل‌زده می‌برند.»

برگزاری نشست‌های تخصصی با موضوع کار با کودکان آسیب‌دیده از دیگر برنامه‌های این گردهمایی است که پنجشنبه، ۲۹ فروردین‌ماه از ساعت ۱۰ صبح تا شش بعدازظهر در خانه‌ وارطان برگزار می‌شود.


منبع : خبرانلاین
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

شکوفایی مشاغل در جهان ثروتمند

توانمندی بازارهای کار پیش بینی های ناراحت کننده ای را در مورد آینده مطرح می کند. اینکه کامپیوترهای قدرتمند و پیچیده شمار زیادی از کارگران را به بیکاری اجباری می کشانند. سرعت رشد دستمزدها قطعا بسیاری از شرکت ها را به خودکارسازی تشویق می کند.

حراج‌های دقیقه 90

دولت در جریان بزرگ‌ترین خصوصی‌سازی سال 98، بیش از 52 هزار میلیارد تومان از اموال عمومی را از طریق بورس به فروش خواهد رساند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: آیین کاشت 50 اصله نهال به مناسبت صدوپنجاهمین سالگرد رهبر آزادی خواه هندوستان

آیین کاشت 50 اصله نهال به مناسبت صدوپنجاهمین سالگرد رهبر آزادی خواه هندوستان

ویدیو: دیدار یک کهنه سرباز با معشوق خود پس از ۷۵ سال

دیدار یک کهنه سرباز با معشوق خود پس از ۷۵ سال ◽️یک کهنه سرباز پس از 75 سال با معشوقه خود در زمان جنگ دوم جهانی روبه رو شد. در سال پایانی جنگ جهانی دوم، 1944 میلادی، کارا تروی رابینز آمریکایی که برای جنگ در مقابل ارتش نازی عازم فرانسه شده بود در شمال شرقی فرانسه عاشق ژانی پیرسون، 18 ساله شد. ◽️ اما سرانجام رابینسون که در آن زمان 24 سال داشت ناگزیر به جبهه شرق اعزام شد

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر