نتیجه‌ای یافت نشد.

گردهمایی قایق‌های کاغذی برای کودکان مناطق سیل‌زده

شناسه خبر: 169127 سرویس: NGO ، کتاب و شهر کتاب ، گوناگون شنبه ۲۴ فروردين ۱۳۹۸, ۵۰ : ۲۰ : ۰۰
گردهمایی قایق‌های کاغذی برای کودکان مناطق سیل‌زده
گردهمایی قایق‌های کاغذی با هدف اهدای کتاب‌هایی که به فهرست لاک‌پشت پرنده راه پیدا کرده‌اند و همچنین اقلام دیگر به کودکان و نوجوانان مناطق سیل‌زده برگزار می‌شود.
۵۵آنلاین :

در فراخوان گردهمایی قایقهای کاغذی که به منظور کمک به کودکان و نوجوانان سیل‌زده برگزار می‌شود، آمده است: «ما به قدرت ادبیات و کتاب در بحران‌هایی مانند سیل باور داریم. برای همین فکر کردیم از شما دعوت کنیم تا در گردهمایی قایق‌های کاغذی همراه لاک‌پشت پرنده باشید.

در این گردهمایی شما می‌توانید کتاب‌های باکیفیتی را که به فهرست لاک‌پشت پرنده راه پیدا کرده‌اند با تخفیف تهیه کنید و همان‌جا کتاب‌ها را به داوران لاک‌پشت پرنده بسپارید تا کتاب‌ها براساس گروه سنی و کاربرد دسته‌بندی و سپس به گروه‌ها و نهادهای ترویج کتاب‌خوانی سپرده شوند. این نهادها کتاب‌هایی را که شما خریده‌اید به مناطق سیل‌زده می‌برند و با برنامه بین کودکان و نوجوانان توزیع می‌کنند.

در کنار خرید کتاب، شما می‌توانید از نمایشگاه آثار هنری بازدید کنید. عواید فروش آثار هنری همان‌جا مستقیم به حساب هلال‌احمر واریز خواهد شد.

اگر مایل به اهدای عروسک، اسباب‌بازی و لوازم‌التحریر هستید کارشناسان ما، آن‌ها را از شما تحویل می‌گیرند و به مناطق سیل‌زده می‌برند.»

برگزاری نشست‌های تخصصی با موضوع کار با کودکان آسیب‌دیده از دیگر برنامه‌های این گردهمایی است که پنجشنبه، ۲۹ فروردین‌ماه از ساعت ۱۰ صبح تا شش بعدازظهر در خانه‌ وارطان برگزار می‌شود.


منبع : خبرانلاین
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

استدلال‌هاي واهي براي توسعه‌نيافتگي

واکاوي سه دوره تاريخي که اجازه نداد کمر اقتصاد بشکند

اتحادیه: خرید طلای آب شده از سوی مردم غیر مجاز نیست

به واحدهای صنفی اعلام شده تا از خرید و فروش طلای آب شده و شمش طلا با افراد عادی که فعالیت صنفی در حوزه طلا ندارند پرهیز شود.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: روستایی که محو شده!

روستایی که محو شده! روستای "چم حسین" تنگ تیر که تا پیش از سیل در شهرستان چگنی قرار داشت، در حال حاضر وجود خارجی ندارد و با آب یکسان شده است.

ویدیو: مکالمه تلفنی یک کودک ۶ ساله اصفهانی با اورژانس و درخواست کمک برای نجات مادرش

مکالمه تلفنی یک کودک ۶ ساله اصفهانی با اورژانس و درخواست کمک برای نجات مادرش به جز تلخی دلهره و تنهایی یک کودک و زبان شیرین و شیوا و هوش بالای او ؛ ضرورت آموزش کودکان عنصر کلیدی در این ویدیوست.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر