کشف میلیاردی سموم کشاورزی در یک تصادف

شناسه خبر: 177773 سرویس: اجتماعی ، گوناگون پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸, ۰۷ : ۲۰ : ۰۰
کشف میلیاردی سموم کشاورزی در یک تصادف
فرمانده انتظامی استان همدان از کشف محموله سموم کشاورزی قاچاق در شهرستان "کبودر آهنگ" خبر داد.
۵۵آنلاین :

سردار "کامرانی صالح" در تشریح این خبر گفت: مأموران کلانتری 11 شهرستان کبودراهنگ در پی کسب خبر تصادف یک دستگاه پژو 405 نقره ای با یک دستگاه کامیون در محور اصلی شهرستان، سریعاً به محل اعزام که به دلیل شدت حادثه، متوجه مرگ راننده خودرو سواری شدند.

وی در ادامه گفت: پلیس در بررسی دقیق تر صحنه تصادف موفق به کشف یک هزار و 150 بسته  (115 کیلوگرم) انواع سموم کشاورزی قاچاق از داخل خودرو پژو 405 شدند که به دلیل شدت حادثه و فوت راننده، محموله ضبط و خودروها جهت ادامه مراحل و اقدامات قضائی به پارکینگ منتقل شدند.

بنابراعلام پایگاه خبری پلیس، این مقام ارشد انتظامی در پایان با اشاره به اینکه کارشناسان  ارزش ریالی  این محموله را یک میلیارد و 200 میلیون ریال عنوان کردند. افزود : پلیس با اقتدار کامل در حوزه مبارزه با قاچاق کالا در چارچوب قانون به منظور تحقق شعار سال و تامین امنیت اقتصادی شهروندان، با قانون شکنان قاطع و بدون اغماض برخورد خواهد کرد.


منبع : ایلنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

فرمول دموکراتیک برای بنزین

در نهم آبان ۸۵ و قبل از اعمال سهمیه‌بندی اول بنزین، «دنیای‌اقتصاد» در سرمقاله‌ای با عنوان «بهترین راه‌حل ممکن برای معضل بنزین» پیشنهاد داد که دولت از فرمولی استفاده کند که در آن کشف قیمت از طریق مشارکت عمومی انجام شود و مردم به‌صورت مستقیم از مواهب آن، برخوردار شوند.

گردافشانی بنزین بر بازار

تجربه تاریخی پیامدهای تورمی ناشی از افزایش قیمت سوخت

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو: دو قطار مسافربری در هند شاخ به شاخ شدند

ویدئو؛ مدیرعامل ویز و کاربران ایرانی

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر