کره شمالی: بایدن یک "سگ هار" رو به مرگ است!

شناسه خبر: 198371 سرویس: توسعه ، جهان ، سیاست ، گوناگون جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸, ۱۳ : ۱۳ : ۰۰
کره شمالی: بایدن یک "سگ هار" رو به مرگ است!
رسانه رسمی کره شمالی امروز (جمعه) به معاون رئیس جمهوری سابق آمریکا بابت تهمت زدن به رهبری کره شمالی حمله کرد و این کاندیدای دموکرات انتخابات ۲۰۲۰ ریاست جمهوری آمریکا را یک "سگ هار" توصیف کرد که باید از بین برود.
۵۵آنلاین :

 

رویترز گزارش داد، خبرگزاری کی.سی.ان.ای کره شمالی به تهمتی که جوزف بایدن، معاون رئیس جمهوری سابق آمریکا به کیم جونگ اون، رهبری کره شمالی زده بود، اشاره‌ای نکرد اما بایدن گفته که با یک "دیکتاتور قاتل" روبروست.

این خبرگزاری همچنین گزارش داد، معاون رئیس جمهوری سابق آمریکا نشانه‌هایی از زوال عقل دارد و زمان آن رسیده تا از این زندگی خداحافظی کند: "این فرد جرات کرده تا عظمت و شرف رهبری کره شمالی را مورد تهمت قرار دهد. این آخرین تلاش یک سگ هار است که زندگی‌اش رو به مرگ است. سگ‌های هاری چون بایدن می‌توانند به افراد زیاد آسیب بزنند اگر به آنها اجازه داده شود تا به فعالیتشان ادامه دهند. آنها را باید تا سر حد مرگ با چوب زد پیش از آنکه خیلی دیر شود."

این در حالیست که کره شمالی به روابط فردی نزدیک بین کیم جونگ اون و دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا برای حفاظت از روابط بین دو کشور، ارج و قرب نهاده است.

دو طرف برای بهبود روابط و پایان دادن به برنامه تسلیحات اتمی سه بار دیدار داشتند.

ترامپ از حملات رسانه‌های کره شمالی علیه بایدن که پیشتر صورت گرفته بود، حمایت کرده است. در مه، کره شمالی بایدن را به خاطر انتقاد از رهبری این کشور یک "ابله" توصیف کرده بود.

 

اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

قهرمانان تقلبی

نگرانی اسکورسیزی همین یک جمله است: نباید تسخیر فیلم های مارول شویم.

آلودگى هوا ؛ مهمان هميشگى فصول سرد سال

آلودگی هوا زمانی اتفاق می‌افتد که حجم زیادی از ذرات یا مواد مضر از قبیل گازها، ذرات و مولکول‌های بیولوژیکی وارد اتمسفر کره زمین شود. جو یا اتمسفر سامانه گازی طبیعی پویا و پیچیده‌ای است که زندگانی در سیاره زمین به آن وابسته‌است. کاهش ضخامت لایه ازون در استراتوسفر به خاطر آلودگی هوا، دیرزمانی است که خطری برای تندرستی مردمان و نیز زیست‌بوم‌های زمین شناخته می‌شود.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو: استرالیا در آتش؛ شعله‌های سرکش همچنان زبانه می‌کشد

ویدئو؛ نطق پروانه سلحشوری: به‌جز اقلیتی برخوردار بقیه مردم را رها کرده‌ایم

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر