نتیجه‌ای یافت نشد.

کرانچار: با برد یمن، فینال این گروه را مقابل عراق برگزار می‌کنیم

شناسه خبر: 166398 سرویس: ورزشی ، گوناگون يكشنبه ۴ فروردين ۱۳۹۸, ۴۶ : ۲۲ : ۰۰
کرانچار: با برد یمن، فینال این گروه را مقابل عراق برگزار می‌کنیم
سرمربی تیم ملی امید می‌گوید مقابل یمن تیم مسلط میدان بودیم و به پیروزی رسیدیم.
۵۵آنلاین :

زلاتکو کرانچار پس از پیروزی تیمش مقابل امید‌های یمن در نشست خبری اظهار کرد: از دقیقه اول تا آخر مسلط به بازی بودیم. بازی مهمی بود. در نیمه اول اگر موقعیت‌ها را گل می‌کردیم، آرام‌تر بازی را دنبال می‌کردیم. در نیمه دوم با تعویض‌هایی که انجام دادیم، توانستیم ریتم بازی را عوض کنیم و به گل برسیم و این بازی را پیروز شویم. ایران و عراق فینال این گروه را در بازی بعدی برگزار خواهند کرد. از مردم می‌خواهم که برای بازی بعدی به استادیوم بیایند و تیم ملی امید را حمایت کنند.

او ادامه داد: ابراز همدردی خودم و تیمم را به خاطر مصیبت اتفاق افتاده در گلستان اعلام می‌دارم و امیدوارم ما را در غم خود شریک بدانند.

کرانچار درباره بازی برابر عراق گفت: اطلاعات کافی از اردو‌های برگزار شده عراق داریم. ما از عراق اطلاعات داریم و می‌توانیم آنها را آنالیز کنیم. می‌دانیم به لحاظ کیفی بازیکنان خوبی دارد و وضعیت پنجاه - پنجاهی داریم اما باید از امتیاز میزبانی اسنفاده کنیم و بازیکنان این انگیزه دارند که به عنوان تیم اول صعود کنند.

او افزود: ما با آمادگی خوبی وارد این رقابت‌ها شده‌ایم و زمان لازم را خواهیم داشت که بدون هیچ بهانه جویی از سازمان لیگ، وارد مسابقات تایلند بشویم. فدراسیون و وزارت ورزش با وجود تحریم‌های موجود، تمام تلاش خود را انجام دادند تا امکانات لازم برسد برخی باشگاه‌های لیگ برتری با هر انگیزه ای که بود، به ما بازیکن ندادند اما باشگاه روستف روسیه با ما کمال همکاری را انجام داد و با باشگاه شارلو بلژیک به ما بازیکن نداد.

کرانچار در پایان گفت: ما بعد از ظهر با رضا ساکی و رضا شکاری صحبت کردیم که خودشان را آماده کنند تا در نیمه دوم به بازی بیایند. رضا شکاری چون در تیمش کم بازی می‌کند، نیاز به بازی دارد تا به حالت ایده‌آل خود برسد. ما طبق برنامه عمل کردیم و منتظر گل اول بودیم تا برنامه خودمان را اجرا کنیم. رضا شکاری علاوه بر همکاری با سایر بازکینان بازی خوبی از خودش نشان داد. ما از اول قرار بود از آن‌ها فقط در یک نیمه استفاده کنیم.


منبع : ایسنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

نسل پشیمان‌ها و سرخوردگان

↙️ این روزها بخشی از فازغ التحصیلان دانشگاهی از درس خواندن پشیمان شده‌اند. آنها با چشیدن طعم بیکاری بعد از رفتن به دانشگاه و سربازی با خود فکر می‌کنند کاش به جای دانشگاه به بازار رفته بودند یا فنی را یاد گرفته بودند و پول در می‌آوردند تا امروز نگران آینده و کار خود نباشند.

چهار هدف پنهان ترامپ از تحریم نفت ایران

یک روزنامه عربی نوشت، بر خلاف چیزی که رئیس جمهور آمریکا درباره اهداف تحریم نفتی کامل ایران به زبان می آورد، اهداف پنهانی این اقدام ضد ایرانی برای واشنگتن اهمیت بیشتری دارد.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: شعار مردم علیه فروغی در مراسم امضای کتاب فردوسی پور به نفع سیل زدگان!

شعار مردم علیه فروغی در مراسم امضای کتاب فردوسی پور به نفع سیل زدگان!

ویدیو: شادی در تلخ ترین لحظه ها در محل سیلبندهای روستاهای شادگان در جنوب خوزستان

شادی در تلخ ترین لحظه ها در محل سیلبندهای روستاهای شادگان در جنوب خوزستان

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر