نتیجه‌ای یافت نشد.

کدام بازیگرها مجری بوده‌اند؟

شناسه خبر: 173068 سرویس: فرهنگ و هنر ، گوناگون دوشنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۸, ۴۵ : ۲۱ : ۰۰
کدام بازیگرها مجری بوده‌اند؟
بر اساس آن چه تا به حال شاهد بوده‌ایم، بازیگرانی که از اجرا به سمت بازیگری آمده‌اند در کارشان موفق‌تر بوده‌اند تا آن دسته از بازیگرانی که در ابتدا بازیگر بودند اما یک شب تصمیم گرفتند اجرا را هم تجربه کنند.
۵۵آنلاین :

بر اساس آن چه تا به حال شاهد بوده‌ایم، بازیگرانی که از اجرا به سمت بازیگری آمده‌اند در کارشان موفق‌تر بوده‌اند تا آن دسته از بازیگرانی که در ابتدا بازیگر بودند اما یک شب تصمیم گرفتند اجرا را هم تجربه کنند.

به گزارش ایسنا، روزنامه سازندگی نوشت: در سینمای ایران کم نیستند بازیگرانی که در ابتدا در حوزه اجرای برنامه‌های تلویزیونی فعالیت داشته‌اند و بعد به مرور زمان وارد عرصه‌ی بازیگری شده‌اند و این حرفه را به شکل جدی ادامه داده‌اند. مجری‌هایی که از همان آغازِ راه‌شان رؤیای بازیگری را در سر می‌پروراندند و برای رسیدن به این هدف تلاش می‌کردند. شهاب حسینی یکی از کسانی است که با اجرا در برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی، کم‌کم به عنوان بازیگر در فیلم‌های سینمایی و سریال‌های تلویزیونی پذیرفته شد.

حسینی اجرا در تلویزیون را از سال ۷۷ آغاز کرد و در اجرای برنامه‌های «اکسیژن»، «برپا برپا»، «رنگ صبح» و «سایه روشن» را بر عهده داشته است. او حالا بعد از گذشت ۲۱ سال از آن روزها یکی از بازیگران باتجربه و صاحب‌نام محسوب می‌شود که برای بازی در نقش‌های مختلف در جشنواره‌های داخلی و خارجی مورد تحسین قرار گرفته است.

فیلم «فروشنده» به کارگردانی اصغر فرهادی یکی از فیلم‌هایی به حساب می‌آید که حسینی برای بازی در آن موفق شد جایزه بهترین بازیگر مرد از جشنواره‌ی کن را دریافت کند. نوید محمدزاده یکی دیگر از بازیگرانی به حساب می‌آید که پیش از این که حضور در فیلم‌های سینمایی را تجربه کند، به عنوان مجری فعالیت می‌کرد. شاید برای خیلی‌ها غیر قابل باور باشد اما از جوان‌ترها که بپرسید به خوبی برنامه «دوستان» در شبکه جام جم را به یاد می‌آورند که محمدزاده به همراه سارا رسول‌زاده و کیوان ساکت اجرایش را بر عهده داشتند. محمدزاده در آن زمان به اندازه‌ی حالا شناخته نشده بود و بازیگری را در تئاتر دنبال می‌کرد.

صابر ابر هم یکی دیگر از همین نمونه‌هاست. مخاطبان تلویزیون پیش از اینکه او را به عنوان بازیگر فیلم‌های سینمایی بشناسند، ابر را به واسطه اجرای برنامه‌ی «رنگین کمان» در سال ۸۰ به یاد می‌آورند. ابر بعد از این برنامه، در سال ۸۴ در اولین سینمایی خود به اسم «شاعر زباله‌ها» مقابل دوربین قرار گرفت و بعد از آن هم در فیلم‌های سینمایی دیگر و تئاتر به عنوان بازیگر حضور پیدا کرد اما فقط این سه نفر از اجرا به سمت بازیگری نیامده‌اند،

امیرحسین مدرس، احسان کرمی، هومن حاجی عبداللهی و… هم از جمله مجریانی محسوب می‌شوند که به سوی بازیگری آمده‌اند. بر اساس آن چه تا به حال شاهدش بوده‌ایم، بازیگرانی که از اجرا به سمت بازیگری آمده‌اند در کارشان موفق‌تر بوده‌اند و مردم ارتباط بیشتری با آنها برقرار کرده‌اند تا آن دسته از بازیگرانی که در ابتدا بازیگر بودند اما یک شب تصمیم گرفتند اجرا را هم تجربه کنند و به عنوان بازیگر و مجری به کارشان در سینما و تلویزیون ادامه می‌دهند.


منبع : ایسنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

خاطرات هاشمی و ضربه های او به افراد

هاشمی رفسنجانی وقتی در قدرت بود هر کاری دلش خواست انجام داد اما کسانی که ضربه خوردند و مخالف سیاست های او بودند نباید حتی  دلگیر باشند .

نفوذ خویشاوندان در اقتصاد ايران

نشست جایگاه فساد و شفافیت در حکمرانی، روز دوشنبه به همت انجمن علمی سیاست‌گذاری اجتماعی در دانشگاه علامه طباطبایی برگزار شد و سخنرانان این نشست به بیان نظرات خود درباره فساد، شیوه‌های مبارزه با آن و وضعیت حاکم بر کشور پرداختند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: شیرجه عجیب «اینفینیته تاکر» در لحظات پایانی مسابقه دو ۴۰۰ متر با مان

شیرجه عجیب «اینفینیته تاکر» در لحظات پایانی مسابقه دو ۴۰۰ متر با مانع در آمریکا از این حرکت که مورد توجه رسانه ها قرار گرفته به عنوان «شیرجه سوپرمن» یاد شده است.

ویدیو: زخمی شدن تعدادی از مسافرین مترو در مکزیکوسیتی به دلیل انبوه جمعیت در ایستگاه

زخمی شدن تعدادی از مسافرین مترو در مکزیکوسیتی به دلیل انبوه جمعیت در ایستگاه

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر