کبدی‌کار تیم جوانان: با اتحاد و همدلی قهرمانی جهان از آن ماست

شناسه خبر: 197302 سرویس: ورزشی جمعه ۱۷ آبان ۱۳۹۸, ۴۴ : ۰۹ : ۰۰
کبدی‌کار تیم جوانان: با اتحاد و همدلی قهرمانی جهان از آن ماست
ملی‌پوش کبدی جوانان گفت: حق ما قهرمانی رقابت‌های جهانی است و اتحاد و همدلی رمز رسیدن به این افتخارآفرینی است.
۵۵آنلاین :

مسابقات کبدی جوانان جهان با حضور ۱۶ کشور از ۲۰ تا ۲۵ آبان ماه در کیش برگزار می‌شود.

«میلاد جباری» روز جمعه  اظهار داشت: لیگ برتر این فصل نسبت به فصل‌های گذشته  خیلی خوب و با شور و هیجان بالایی برگزار شد. تا آخرین هفته این فصل مشخص نبود که کدام تیم‌ها به روی سکو خواهند رفت و همین امر بر جذابیت لیگ افزود.

وی بیان داشت: پیش از آنکه وارد رشته کبدی شوم در فوتبال فعالیت می‌کردم. اما علاقه زیاد به کبدی سبب شد تا در ۱۳ سالگی وارد این عرصه شوم.  

کبدی‌کار تیم جوانان عنوان کرد: در این مدت «عباس اورسجی» ریاست فدراسیون کبدی به قول خود برای میدان دادن به جوانان عمل کرد و این امر را در مسابقات مختلف به همه ما نشان داد.  

وی در پاسخ به این پرسش که درآمد شما از چه طریقی و چقدر است، گفت: درآمد همه ورزشکاران از لیگ برتر است اما ما به آن صورت درآمدی نداریم.

جباری یادآور شد: دوست دارم همچون بزرگسالان کبدی که در لیگ هند لژیونر هستند، بتوانم به بالاترین سطح برسم و لژیونر شوم. برای رسیدن به این سطح همواره از مربیان خود مشاوره می‌گیرم و تمام تلاشم را می‌کنم.

وی در خصوص پیکارهای قهرمانی جوانان جهان نیز گفت: کشورهایی که در این مسابقات حضور دارند، روی رده‌های سنی سرمایه‌گذاری کرده‌اند و ما شاهد رقابت‌های دیدنی خواهیم بود. کشورهایی مثل سریالانکا، پاکستان، کنیا، هند و اوگاندا از جمله تیم‌های سطح بالای این رقابت‌ها محسوب می‌شوند.

ملی‌پوش کبدی جوانان خاطرنشان کرد: تیم ما نیز یکسال با اتحاد و همدلی برای قهرمانی در رقابت‌های جهانی سختی‌های زیادی کشیده است و عملکرد درخشانی را از خود نشان می‌دهد زیرا حق ما قهرمانی است.


منبع : ایرنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

گرگ های اقتصاد

کسانی می گویند در کشورهایی که به صورت سنتی در آن ها کشاورزی رواج داشته است بر خلاف آن هایی که در گذشته دامدار بوده اند, نگاه های متفاوتی نسبت به گرگ وجود دارد, دسته نخست گرگ را مثبت تصویر می کنند, زیرا بقیه حیواناتی را که به مزارع آن ها آسیب می زدند و محصولاتشان را ضایع می کردند می خورد و به نوعی نگهبان کشاورزان به حساب می آمد, اما دسته دوم به دلایل روشن چندان دل خوشی از گرگ ها نداشتند, زیرا دارایی شان را از بین می برد. فارغ از صحت و سقم چنین ادعاهایی امروز آن قدر فرهنگ ها در هم شده اند که در هر کشوری با هر پیشینه ای همه جنس دیدگاهی پیدا می شود.

می‌ترسند کلاه سرشان برود!

آنقدر بازار ایران بی‌در و پیکر است که وقتی بنزین گران می‌شود، ماشین هم گران می‌شود. در این بازار از مردم چه انتظاری می‌شود داشت. در بازار بی‌اعتمادی نمی‌شود دنبال اعتماد گشت.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو: قطع اینترنت و ماجرای اینترنت ملی

ویدئو : چرا موتورهای جستجو گر ایرانی، پاسخگوی نیازهای مردم نبود؟

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر