نتیجه‌ای یافت نشد.

چه کسانی در دو هفته آخر رقیب ویلموتس برای هدایت ایران بودند؟

شناسه خبر: 173263 سرویس: ورزشی ، گوناگون چهارشنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸, ۱۲ : ۱۱ : ۰۰
چه کسانی در دو هفته آخر رقیب ویلموتس برای هدایت ایران بودند؟
پس از منتفی شدن گزینه هروه رنار برای هدایت تیم‌ملی ایران، تاج و دوستانش تمرکزشان را روی سه گزینه گذاشته بودند.
۵۵آنلاین :

پس از منتفی شدن گزینه هروه رنار برای هدایت تیم‌ملی ایران، تاج و دوستانش تمرکزشان را روی سه گزینه گذاشته بودند.

مهدی تاج و مشاورانش روی دو گزینه برای سپردن هدایت تیم ملی پس از کی‌روش به آنها علاقه‌ای ویژه داشتند اما این اتفاق آن طور که انتظار داشتند برای‌شان پیش نرفت. اولی هروه رنار فرانسوی بود. کسی که بازی‌هایش را در تیم ملی مراکش هواداران ایران دیده بودند و می پسندیدند. رنار که چند باری مذاکراتی هم با طرف ایرانی داشته اما او حسابی روی بورس بود و پیشنهادهای چشمگیر از مصر و بودن مربی ستاره ای چون محمد صلاح و البته دلارهای بی پایان اماراتی ، کار رقابت را برای ایران سخت و دشوار می‌کرد.  عجله ایران برای انتخاب سرمربی قبل از پایان لیگ برتر هم مشکلی مضاعف بود چون او اقلا یک ماه دیگر با مراکشی‌هاست پس این اسم از فهرست‌شان حذف شد.

گزینه بعدی اما خوان لوپتگی بود. سرمربی اسپانیایی که این کشور را به سادگی به جام جهانی رساند و تیمی ترسناک ساخته بود. ولی به خاطر پیشنهاد رئال مادرید تنها دو روز به جام جهانی اخراج شد و اسپانیا هم چوب این اخراج را خورد. خود او هم البته بد آورد و در رئال کابوس وار شد. این مربی چند ماهی است که بیکار بوده. 

پیشنهاد ایران برای لوپتگی که حالا شانس رفتن به بایرن و رئال بتیس را دارد حسابی زیاد شده بود. حتی فدراسیون فوتبال چند با ی مقدمات سفر او به تهران را فراهم کرده بود اما این اتفاق نیفتاد. اگرچه در برنامه ورزش و مردم گفته شد کی روش به این مربی ایمیل زده و از سفر به ایران پشیمانش کرده است اما در حقیقت چیزی که لوپتگی را از ایران دور کرد ، شرط سخت او برای عدم زندگی در ایران بود. چیزی که باز منتقدان کی روش را از همان روز اول علیه مربی جدید و فدراسیون می کرد. لوپتگی حتی خیلی کمتر از کی‌روش حاضر بود در ایران باشد و اعتقاد داشت زندگی در تهران برای خانواده اش دشوار است.

شرطی که فدراسیون فوتبال زیر بارش نرفت و سراغ گزینه بعدی رفت. یکی از گزینه های غیر قابل باور که فدراسیون حتی به حضورش در ایران فکر کرده بود، گزینه سرکو کاتانچ اسلونیایی بود. مربی عراق در جام ملتهای آسیا که البته خیلی هم جدی نشد . تاج و گروه مشاوران مخفی اش که در اسفند ماه برای اولین بار مارک رابرت ویلموتس به آنها پیشنهاد شده بود پس از چرخی در بازار مربیان خارجی ، در نهایت روی ویلموتس به جمع بندی رسیدند و او بامداد چهارشنبه از مسیر استانبول وارد تهران می‌شود . پس از ساعاتی استراحت به دفتر تاج می‌رود و قرارداد می‌بندد. اینکه آیا باز این مربی را هم برای امضای نهایی قرارداد به دفتر وزیر ورزش می برند سئوالی است که باید از همین حالا برایش پاسخی داشته باشند.


منبع : خبر آنلاین
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

شاهراه انرژی جهان

یک دریانورد کارکشته انگلیسی سال ها پیش از کشف نفت و در روزگاری که خورشید در سرزمین ‌های بریتانیای کبیر غروب نمی‌کرد،گفته است کشوری که دریاهای جهان را کنترل کند، دنیا را و کشوری که تنگه ‌های مهم را در اختیار داشته باشد کل آب های دنیا را تحت سیطره خواهد داشت.

نگاهی به مجموعه درحال پخش «برادرجان »

سریالی از شبکه سه سیما درحال پخش است که بر خلاف اغلب آثار تولیدی، حرف هایی برای گفتن دارد.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: شیرجه عجیب «اینفینیته تاکر» در لحظات پایانی مسابقه دو ۴۰۰ متر با مان

شیرجه عجیب «اینفینیته تاکر» در لحظات پایانی مسابقه دو ۴۰۰ متر با مانع در آمریکا از این حرکت که مورد توجه رسانه ها قرار گرفته به عنوان «شیرجه سوپرمن» یاد شده است.

ویدیو: زخمی شدن تعدادی از مسافرین مترو در مکزیکوسیتی به دلیل انبوه جمعیت در ایستگاه

زخمی شدن تعدادی از مسافرین مترو در مکزیکوسیتی به دلیل انبوه جمعیت در ایستگاه

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر