نتیجه‌ای یافت نشد.

چهارمین شهردار یزد در دوره جدید مشخص شد

شناسه خبر: 169158 سرویس: سیاست ، گوناگون شنبه ۲۴ فروردين ۱۳۹۸, ۳۸ : ۲۳ : ۰۰
چهارمین شهردار یزد در دوره جدید مشخص شد
در یکصد و چهل و ششمین جلسه شورای اسلامی شهر یزد داور نظری اردبیلی به عنوان شهردار یزد انتخاب شد.
۵۵آنلاین :

در یکصد و چهل و ششمین جلسه شورای اسلامی شهر یزد امشب با حضور اعضای شورا برگزار و داور نظری اردبیلی به عنوان شهردار یزد انتخاب شد.

داور نظری اردبیلی و ابوالقاسم محی الدینی پس از انتخاب از سوی اعضای شورای شهر یزد به رای گذاشته شدند که در نهایت نظری اردبیلی با کسب شش رای به عنوان شهردار جدید انتخاب شد.

غلامعلی سفید، رئیس شورای شهر یزد با بیان اینکه داور نظری اردبیلی فارغ التحصیل مهندسی از دانشگاه تربیت مدرس و کارشناس ارشد مدیریت اجرایی از دانشگاه تهران در گرایش برنامه‌ریزی استراتژیک است تصریح کرد: نظری اردبیلی مشاور صنعت نفت در طرح ملی کارت هوشمند سوخت و قائم مقام معاونت توسعه منابع انسانی شهرداری تهران را در کارنامه کاری خود داشته است.

حکم شورای شهر یزد به وزارت کشور ارسال می‌شود تا شهردار منتخب شورای شهر یزد به تأیید وزارت کشور برسد.


منبع : خبرانلاین
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

در ورزشگاههای فوتبال چه خبر است؟

نفرت پراکنی قومیتی و شعارهایی با محوریت تفرقه افکنانه روز به روز در ورزشگاههای ایران در حال پر رنگ تر شدن است و کسی هم به این بحران و تهدید جدی واکنش خاصی نشان نمی دهد.

توازن منطقه اى،توسعه روستايى و توانمند سازى اقشار آسيب پذير چگونه انجام ميشود؟

با توجه به گذشت بیش از پنجاه سال از عمر برنامه‌ریزی در ایران و علی‌رغم تجربه‌ای نسبتاً طولانی در این دوران، نگاه بخشی بر نظام برنامه‌ریزی ایران غالب بوده‌است تا جایی که کشور ایران دچار عدم تعادل‌های منطقه‌ای بالایی در جغرافیای خود به ویژه در میان بخش شهری و روستایی بوده‌است.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: روستایی که محو شده!

روستایی که محو شده! روستای "چم حسین" تنگ تیر که تا پیش از سیل در شهرستان چگنی قرار داشت، در حال حاضر وجود خارجی ندارد و با آب یکسان شده است.

ویدیو: مکالمه تلفنی یک کودک ۶ ساله اصفهانی با اورژانس و درخواست کمک برای نجات مادرش

مکالمه تلفنی یک کودک ۶ ساله اصفهانی با اورژانس و درخواست کمک برای نجات مادرش به جز تلخی دلهره و تنهایی یک کودک و زبان شیرین و شیوا و هوش بالای او ؛ ضرورت آموزش کودکان عنصر کلیدی در این ویدیوست.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر