چنانچه در انتخابات برنده شوم، وضعیت اضطراری را لغو می‌کنم

شناسه خبر: 136467 سرویس: گوناگون پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۷, ۲۰ : ۲۳ : ۰۰
چنانچه در انتخابات برنده شوم، وضعیت اضطراری را لغو می‌کنم
رئیس‌جمهوری ترکیه گفت که لغو احتمالی وضعیت اضطراری به معنای از میان بردن تمام‌وکمال آن نیست.
۵۵آنلاین :

 «رجب طیب اردوغان»، رئیس‌جمهوری ترکیه، گفته است که چنانچه در انتخابات ۲۴ ژوئن برنده شود، به وضعیت اضطراری این کشور پایان می‌دهد. اردوغان در ادامه گفت چنانچه تهدیدی ترکیه را تهدید کند، دوباره وضعیت اضطراری اعلام خواهد کرد. 

اردوغان شامگاه گذشته -چهارشنبه- در گفت‌وگو با تلویزیون ۲۴ گفت: «اگر در انتخابات ۲۴ ژوئن برنده شوم، اولین کاری که انجام می‌دهم، اگر خدا بخواهد، این است که وضعیت اضطراری را لغو کنم.»

وی افزود که «لغو وضعیت اضطراری به معنای از میان بردن تمام‌وکمال آن نیست. اگر بار دیگر مورد تهدید قرار بگیریم، شدیدترین احتیاط‌ها را اعمال خواهیم کرد.»

از سوی دیگر، مقام‌های ترکیه امروز ۱۸ نفر را به اتهام عضویت در گروه تروریستی داعش در استانبول و ازمیر بازداشت کردند.  

 

اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

ژن خوب = کار خوب، زندگی خوب، حال خوب

برایتان سوال پیش نیامده است که چرا درحالی که همه از اقتصاد می‌نالند، آقازاده‌ها همچنان پرکار، کار می‌کنند آنهم با سود زیاد؟

پژوهش تلخی دارد!

«ملک‌الشعرا» عنوانی بود حکومتی برای شاعر بزرگ دوران. اما رقابت برای کسب عنوان «ملک‌الشعرا»، منجر به آن شد که شعرای ایران به مدیحه ‌سرایان حاکمان تبدیل شوند. قاآنی ملک ‌الشعرای ایران از دوران محمدشاه بود. زمانی که ناصرالدین شاه به تخت نشست و امیرکبیر را به صدراعظمی ایران منصوب کرد؛ قاآنی به روال معمول قصیده ‌ای در مدح صدراعظم جدید سرود.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: مادربزرگ ۱۰۲ ساله رکورد شیرجه در آسمان را شکست!

یک پیرزن ۱۰۲ ساله استرالیایی از ارتفاع چهار هزار و ۳۰۰ متری پرید تا رکورد مسن ترین فردی را که در آسمان شیرجه زده است، بشکند

ویدیو: فیلم ساخته شده توریست از سفر به ایران

فیلمMio Iran توسط سباستین لیندا توریستی ساخته شده که برخلاف توصیه های اطرافیان برای عدم سفر به ایران همراه همسرخود به ایران سفرمی کند لیندا این فیلم رابه پسرش میوتقدیم کرده است

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر