نتیجه‌ای یافت نشد.

چطور برانکو کابوس پرسپولیسی‌ها شد؟

شناسه خبر: 169030 سرویس: ورزشی ، گوناگون شنبه ۲۴ فروردين ۱۳۹۸, ۳۷ : ۱۱ : ۰۰
چطور برانکو کابوس پرسپولیسی‌ها شد؟
بحث ماندن یا رفتن برانکو ایوانکوویچ این روزها نقل محافل پرسپولیسی‌ها شده. تا حدی که همه هواداران تیم صدرنشین ایران نگران وضعیت آینده تیم‌شان هستند.
۵۵آنلاین :

صحبت هایی که برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل سایپا انجام داد باعث شد هواداران پرسپولیس کمی بابت آینده تیم شان نگران باشند. برانکو سعی کرد زیاد درباره آینده و ماندن یا نماندنش در پرسپولیس صحبت نکند و همه چیز را به زمان واگذار کرد. از آنجا که بحث مطالبات برانکو و کادرفنی پرسپولیس تبدیل به یک بحران برای مسئولان پرسپولیس شده خیلی ها نگران هستند که چنین اتفاقی برانکو را از پرسپولیس رفتنی کند. او کلی از قرارداد قبلی و البته قرارداد جدید خودش طلب دارد و مسئولان پرسپولیس همچنان در تلاش برای حل این مشکل هستند. با توجه به اینکه سرمربی کروات در ایران به همراه پرسپولیس به افتخارات زیادی رسیده و پیشنهادهای زیادی هم دریافت کرده. پیشنهادهایی که طرفداران پرسپولیس را نگران تر از همیشه کردند. چراکه آنها دوست ندارند روزهای بسیار خوبی که دارند با مرد کروات به پایان برسند.


منبع : دنیای اقتصاد
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

نمایش شفافیت

ميعاد صالحي، رئيس صندوق بازنشستگي، در حالي‌كه مجموعه‌اي با گردش مالي هزاران ميلياردي را بر عهده گرفته است، فهرست حقوق اعضاي هیئت‌مديره شركت‌هاي تابعه خود را روي سايت شفافيت اين سازمان قرار داده و هر روز مانور مي‌دهد كه نسبت به شفاف‌سازي در اين حوزه وارد عمل شده است البته همين كار را هم نصفه و نيمه انجام داده و حقوق خود را روي سايت قرار نداده است.

مشاغل آینده در آینه تکنولوژی

ما به دلایل زیادی می‌توانیم آینده شغل‌های انسانی را پیش‌بینی کنیم، اما آنچه تا امروز در این زمینه اعلام شده، چندان مثبت نبوده است.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: تظاهرات ضد «سگ خوری» در کره جنوبی

تظاهرات ضد «سگ خوری» در کره جنوبی تظاهرات صدها نفر از کره ای ها در سئول علیه کسانی که گوشت سگ می خورند نسل جدید نه تنها اعتقادی به خوردن گوشت سگ نداشته، بلکه سعی کرده اند تا این فرهنگ غلط را در کشور منسوخ کنند. طبق آمار سالیانه 1 میلیون سگ در کره جنوبی خورده می شود

ویدیو: سگ خوران و پرورش دهندگان سگ در کره جنوبی در پاسخ به جنبش ضد سگ خورها دست به تظاهرات

سگ خوران و پرورش دهندگان سگ در کره جنوبی در پاسخ به جنبش ضد سگ خورها دست به تظاهرات زدند سگ خوران با پخت گوشت سگ و پخش بروشور تبلیغاتی اعلام کردند کسانی که با خوردن گوشت سگ مخالفند، از مزایای این گوشت برای سلامتی انسان خبر ندارند. آنها این تظاهرات را در پاسخ به تظاهرات چند روز پیش گروههای مدافع حیوان و به خصوص سگ ها برپا کرده و نسبت به ضد سگ خورها اعتراض نمادین کردند.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر