نتیجه‌ای یافت نشد.

چطور برانکو کابوس پرسپولیسی‌ها شد؟

شناسه خبر: 169030 سرویس: ورزشی ، گوناگون شنبه ۲۴ فروردين ۱۳۹۸, ۳۷ : ۱۱ : ۰۰
چطور برانکو کابوس پرسپولیسی‌ها شد؟
بحث ماندن یا رفتن برانکو ایوانکوویچ این روزها نقل محافل پرسپولیسی‌ها شده. تا حدی که همه هواداران تیم صدرنشین ایران نگران وضعیت آینده تیم‌شان هستند.
۵۵آنلاین :

صحبت هایی که برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل سایپا انجام داد باعث شد هواداران پرسپولیس کمی بابت آینده تیم شان نگران باشند. برانکو سعی کرد زیاد درباره آینده و ماندن یا نماندنش در پرسپولیس صحبت نکند و همه چیز را به زمان واگذار کرد. از آنجا که بحث مطالبات برانکو و کادرفنی پرسپولیس تبدیل به یک بحران برای مسئولان پرسپولیس شده خیلی ها نگران هستند که چنین اتفاقی برانکو را از پرسپولیس رفتنی کند. او کلی از قرارداد قبلی و البته قرارداد جدید خودش طلب دارد و مسئولان پرسپولیس همچنان در تلاش برای حل این مشکل هستند. با توجه به اینکه سرمربی کروات در ایران به همراه پرسپولیس به افتخارات زیادی رسیده و پیشنهادهای زیادی هم دریافت کرده. پیشنهادهایی که طرفداران پرسپولیس را نگران تر از همیشه کردند. چراکه آنها دوست ندارند روزهای بسیار خوبی که دارند با مرد کروات به پایان برسند.


منبع : دنیای اقتصاد
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

جوابیه ای به وزیر اقتصادی که علم اقتصاد کلاسیک را قبول ندارد

اخیرا وزیر اقتصاد گفته‌اند در وضعیت کنونی اقتصاد ایران با وجود تحریم‌ها و محدودیت‌های نقل‌و‌انتقال بانکی، «باید بپذیریم که نمی‌توان از ادبیات اقتصاد کلاسیک استفاده کرد.»

تنافضات رفتاری آمریکا در عرصه انرژی جهان: فروشنده نفت داعش به تحریم نفت ایران می‌پردازد

دولت «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور آمریکا روز دوشنبه (دوم اردیبهشت‌ماه) اعلام کرد معافیت‌ها از تحریم‌های نفت را برای خریداران نفتی ایران تمدید نخواهد کرد. واشنگتن گفته هدف از این اقدام به صفر رساندن صادرات نفت ایران است. مایک پومپئو، وزیر خارجه آمریکا نیز در یک کنفرانس خبری در ساختمان وزارت خارجه آمریکا مدعی شد که واشنگتن با لغو این معافیت‌ها قصد دارد صادرات نفت ایران را به صفر رسانده و این کشور را از درآمد اصلی خود محروم کند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: شعار مردم علیه فروغی در مراسم امضای کتاب فردوسی پور به نفع سیل زدگان!

شعار مردم علیه فروغی در مراسم امضای کتاب فردوسی پور به نفع سیل زدگان!

ویدیو: شادی در تلخ ترین لحظه ها در محل سیلبندهای روستاهای شادگان در جنوب خوزستان

شادی در تلخ ترین لحظه ها در محل سیلبندهای روستاهای شادگان در جنوب خوزستان

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر