چرا تغییر روی ویلموتس از روی نیمکت تیم ملی شدنی نیست؟

شناسه خبر: 198351 سرویس: ورزشی جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸, ۴۲ : ۰۸ : ۰۰
چرا تغییر روی ویلموتس از روی نیمکت تیم ملی شدنی نیست؟
با وجود اعتقاد برخی مبنی بر تغییر سرمربی تیم ملی، ظاهرا این موضوع فعلا امکان پذیر نیست.
۵۵آنلاین :

پس از باخت مقابل عراق، بسیاری از منتقدین سابق کارلوس کی روش، حالا مخالف مارک ویلموتس هستند و بسیاری خواهان برکناری مربی بلژیکی شده اند که تاکنون عملکرد جالبی از خود نشان نداده است.

فدراسیون فعلا برنامه ای برای تغییر سرمربی ندارد ولی اگر بخواهد تغییری دهد، کار سختی خواهد داشت. ویلموتس در دو سال اخیر بدون تیم بوده و بعید نیست برای دریافت غرامت از ایران بازهم بدون تیم بماند که در این صورت کار برای فدراسیون بسیار دشوار خواهد شد.

در حال حاضر گزینه های موجود برای نیمکت تیم ملی کم نیست، دم دستی ترین گزینه برانکو ایوانکوویچ است که می تواند روی نیمکت تیم ملی بنشیند ولی مشکل اینجاست که چه قرارداد ویلموتس روایت دو میلیون یورویی باشد که مطرح شده و چه سه میلیون و صدهزار یورویی که گفته شد، یعنی در سه سال نزدیک 9 میلیون می شود که باید به او پرداخت شود که علاوه بر این مبلغی هم باید به مربی جدید پرداخت شود که حداقل سالی یک الی دو میلیون یورو خواهد بود که برای فوتبال بی پول ما نشدنی خواهد بود. چرا که همین حالا هم فدراسیون مشخص نیست چگونه قسط اول ویلموتس را پرداخت کرده و منبع تامین آن کجا بوده است.


منبع : خبرآنلاین
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

صدمه به اعتماد اجتماعی

مددکاران اجتماعي در تحلیل حس‌و‌حال برخی از مردم در روزهای پس از اعتراضات مطرح کردند

شاخصِ واقعی پیشرفت چیست؟

(GDP) اندازه ­گیری نخواهد کرد. به­ جای آن، شاخص واقعی پیشرفت (GPI) یا Genuine Progress Index را مبنا قرار خواهد داد. این تصمیم دولت زلاندنو با توجه به تحولات بین­ المللی اتخاذ شده است. طی سه دهه­ ی اخیر ورود چین، هند و برزیل به فرایندهای تولید و خدمات، اقتصاد کشورهای غربی را دچار بحران­ های جدی کرده است.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو: استرالیا در آتش؛ شعله‌های سرکش همچنان زبانه می‌کشد

ویدئو؛ نطق پروانه سلحشوری: به‌جز اقلیتی برخوردار بقیه مردم را رها کرده‌ایم

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر