چرا تغییر روی ویلموتس از روی نیمکت تیم ملی شدنی نیست؟

شناسه خبر: 198351 سرویس: ورزشی جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸, ۴۲ : ۰۸ : ۰۰
چرا تغییر روی ویلموتس از روی نیمکت تیم ملی شدنی نیست؟
با وجود اعتقاد برخی مبنی بر تغییر سرمربی تیم ملی، ظاهرا این موضوع فعلا امکان پذیر نیست.
۵۵آنلاین :

پس از باخت مقابل عراق، بسیاری از منتقدین سابق کارلوس کی روش، حالا مخالف مارک ویلموتس هستند و بسیاری خواهان برکناری مربی بلژیکی شده اند که تاکنون عملکرد جالبی از خود نشان نداده است.

فدراسیون فعلا برنامه ای برای تغییر سرمربی ندارد ولی اگر بخواهد تغییری دهد، کار سختی خواهد داشت. ویلموتس در دو سال اخیر بدون تیم بوده و بعید نیست برای دریافت غرامت از ایران بازهم بدون تیم بماند که در این صورت کار برای فدراسیون بسیار دشوار خواهد شد.

در حال حاضر گزینه های موجود برای نیمکت تیم ملی کم نیست، دم دستی ترین گزینه برانکو ایوانکوویچ است که می تواند روی نیمکت تیم ملی بنشیند ولی مشکل اینجاست که چه قرارداد ویلموتس روایت دو میلیون یورویی باشد که مطرح شده و چه سه میلیون و صدهزار یورویی که گفته شد، یعنی در سه سال نزدیک 9 میلیون می شود که باید به او پرداخت شود که علاوه بر این مبلغی هم باید به مربی جدید پرداخت شود که حداقل سالی یک الی دو میلیون یورو خواهد بود که برای فوتبال بی پول ما نشدنی خواهد بود. چرا که همین حالا هم فدراسیون مشخص نیست چگونه قسط اول ویلموتس را پرداخت کرده و منبع تامین آن کجا بوده است.


منبع : خبرآنلاین
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

در شرایط تحریمی چه وضعیتی در انتظار اقتصاد ایران است؟

یکی از سؤالات مهم در شرایط جاری کشور، چشم انداز وضعیت اقتصادی کشور با فرض تداوم تحریم هاست. طی سال های ۱۳۹۶ و ۱۳۹۷ به دلیل شوک ناشی از تحریم ها و عدم تعادل های کلان اقتصادی، اقتصاد ایران از مسیر ثبات نسبی خارج شد و اگرچه تورم ارقام تجربه شده ای را به ثبت اسانید با این حال رشد اقتصادی منفی تجربه شده و پیاپی در سالهای ۱۳۹۷ و ۱۳۹۸ بی سابقه بود.

بنزین ما را به کجا خواهد برد؟

در سال جاری فرصت خواندن دو کتاب تازه منتشر شده بسیار عالی را یافتم یکی «کلیات علم اقتصاد» نوشته دارون عجم اوغلو و همکاران و دیگری «اقتصاد خوب برای زمان های سخت» نوشته آبهیجیت بنرجی و استر دوقلو که برندگان نوبل اقتصاد امسال نیز شدند. تأکید هر دو کتاب بر اهمیت داده ها و شواهد بیرونی و توجه به شرایط خاص هر جامعه برای نسخه پیچی و سیاستگذاری است، به جای اینکه به فهم شهودی خود متکی باشیم و در برج عاج دانش نظری محدود خود بنشینیم و بدون توجه به واقعیت بیرونی اظهار نظر کنیم.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو؛ درگیری تظاهرکنندگان و نیروهای امنیتی در بغداد

ویدئو؛ چکمه ناپلئون در حراجی پاریس ۱۱۷ هزار یورو فروخته شد

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر