نتیجه‌ای یافت نشد.

چاووش اوغلو به اصفهان سفر می‌کند

شناسه خبر: 177507 سرویس: تصویر ، جهان ، گوناگون سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸, ۰۰ : ۱۷ : ۰۰
چاووش اوغلو به اصفهان سفر می‌کند
مولود چاووش اوغلو وزیر خارجه ترکیه برای شرکت در نخستین نشست کمیسیون مشترک برنامه‌ریزی استراتژیک ایران و ترکیه آخر هفته به اصفهان سفر می‌کند.
۵۵آنلاین :

خبرگزاری آناتولی از سفر «مولود چاووش‌ اوغلو» وزیر امور خارجه ترکیه به اصفهان برای شرکت در نشست کمیسیون مشترک برنامه‌ریزی استراتژیک ایران و ترکیه خبر داد.

براساس این گزارش، چاووش اوغلو پنجشنبه (30 خرداد/20 ژوئن) برای شرکت در اولین نشست «کمیسیون مشترک برنامه ریزی استراتژیک ایران - ترکیه» و به دعوت محمدجواد ظریف همتای ایرانی خود به اصفهان سفر می‌کند. 

این نشست قرار است روز جمعه 31 خرداد ماه در اصفهان برگزار شود.

به گزارش فارس، وزرای خارجه ایران و ترکیه از ماه فروردین سال جاری تاکنون سه بار با یکدیگر دیدار کرده‌اند. 

محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران برای شرکت در نشست فوق العاده سازمان همکاری اسلامی (پنجشنبه) اول فروردین عازم ترکیه شد. به دنبال کشتار وحشیانه مسلمانان در نیوزیلند ظریف در تماس با مولود چاووش اوغلو پیشنهاد برگزاری نشست فوق العاده سازمان همکاری اسلامی را که ریاست دوره‌ای آن بر عهده ترکیه قرار دارد ارائه کرد. این نشست جمعه دوم فروردین در استانبول برگزار شد.

رئیس دستگاه دیپلماسی جمهوری اسلامی ایران اواخر فروردین ماه نیز در ادامه سفرش به سوریه به ترکیه هم رفت و با مقامات این کشور از جمله همتای ترکیه‌ای دیدار و درباره مناسبات دوجانبه، تحولات منطقه و به ویژه اوضاع سوریه به گفت‌وگو پرداخت.

وزرای خارجه دو کشور همچنین 11 اردیبهشت ماه سال جاری در حاشیه شانزدهمین نشست مجمع گفت‌وگوی همکاری آسیا ACD با یکدیگر دیدار کردند


منبع : فارس
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

چه مهارت‌هایی در دنیای اتوماتیک آینده کاربرد خواهند داشت؟

دنیای آینده به‌طور حتم از خودکارسازی و اتوماسیون استقبال می‌کند و در چنین وضعیتی، فرصت کار تنها برای افراد با مهارت فراهم خواهد بود.

عادت به «خوردن » در مکان های عمومی

هر قوم و ملتی برای خود سبک و رفتاری دارد که معمولا با شیوه دیگران که در آن سوی مرزها هستند تفاوت های ظریفی دارد. محققان دانشگاهی، بسیار خوب می توانند با مشاهده این کنش ها به شناخت آن جامعه دست پیدا کنند. آنها با بررسی این رفتار، که در مکان های عمومی  از مردم سر می زند به نکته های ظریفی می رسند. هرکدام از آن حرکات، به مثابه مشترکات یک ملت هستند و می تواند سبک زندگی آن سرزمین را تعریف کند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: تظاهرات ضد «سگ خوری» در کره جنوبی

تظاهرات ضد «سگ خوری» در کره جنوبی تظاهرات صدها نفر از کره ای ها در سئول علیه کسانی که گوشت سگ می خورند نسل جدید نه تنها اعتقادی به خوردن گوشت سگ نداشته، بلکه سعی کرده اند تا این فرهنگ غلط را در کشور منسوخ کنند. طبق آمار سالیانه 1 میلیون سگ در کره جنوبی خورده می شود

ویدیو: سگ خوران و پرورش دهندگان سگ در کره جنوبی در پاسخ به جنبش ضد سگ خورها دست به تظاهرات

سگ خوران و پرورش دهندگان سگ در کره جنوبی در پاسخ به جنبش ضد سگ خورها دست به تظاهرات زدند سگ خوران با پخت گوشت سگ و پخش بروشور تبلیغاتی اعلام کردند کسانی که با خوردن گوشت سگ مخالفند، از مزایای این گوشت برای سلامتی انسان خبر ندارند. آنها این تظاهرات را در پاسخ به تظاهرات چند روز پیش گروههای مدافع حیوان و به خصوص سگ ها برپا کرده و نسبت به ضد سگ خورها اعتراض نمادین کردند.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر