پیام طعنه آمیز ­سندرز به ثروتمندترین خانواده جهان

شناسه خبر: 185263 سرویس: توسعه ، جهان ، اقتصادی ، گوناگون سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸, ۰۶ : ۰۲ : ۰۰
پیام طعنه آمیز ­سندرز به ثروتمندترین خانواده جهان
نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در توئیتر خود خطاب به خانواده والتون نوشت: حداقل دستمزد، 15 دلار در ساعت را به کارگران خود بپردازید
۵۵آنلاین :

برنی سندرز، سناتور ایالت ورمانت و نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، در حساب توئیتری خود نوشت: 70هزار دلار در دقیقه، 4 میلیون دلار در ساعت و 100 میلیون دلار در روز؛ این ارقام میزان درآمد خانواده والتون ها (مالک شرکت وال مارت)،  در آمریکا طی سال گذشته را نشان می دهد. من به خانواده والتون که ثروتمندترین خانواده در جهان است، می گویم دیگر بهانه ای وجود ندارد؛ حداقل دستمزد 15 دلار در ساعت را به کارگران خود بپردازید.

اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

نقش تاریخ‌ساز بدن در زیست‌شناسی اجتماعی امروز

اگر از نظر تبارشناسی به تاریخ مفهوم بدن در دوران پیشامدرن در طب بقراطی نگاه کنیم، بدن تابع طبایع، انعطاف‌پذیر در مقابل تأثیرات محیط طبیعی و حتی نیروهای نامحسوس سماواتی در نظر گرفته می‌شد.

ماجرای تردد معلمان خصوصی با آمبولانس در پایتخت

یک استاد دانشگاه به آسیب‌ها و حواشی کلاس‌های آمادگی کنکور اشاره کرد و گفت: شاید شنیده باشید که عده‌ای از معلمین خصوصی با آمبولانس رفت و آمد می‌کنند. این معلم‌های کنکور به آمبولانس خصوصی پول می‌دهند که آنها را از خط ویژه از کلاس اول به کلاس بعدی برسانند که البته این پول در مقابل شهریه‌های هنگفتی که می‌گیرند چیزی نیست. اما آیا دانش آموزان معمولی توان استفاده از چنین معلمانی را دارند؟

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: ایچی چینونسو، پسربچه 11 ساله نیجریایی؛ خدای روپایی است

ایچی چینونسو، پسربچه 11 ساله نیجریایی؛ خدای روپایی است او عاشق مسی و رونالدو است و سعی کرده فنون هر دو را ترکیب کرده و در مهارت خود تلفیق کند.

ویدیو: ایجاد جاده اختصاصی برای ماهی های سالمون

ایجاد جاده اختصاصی برای ماهی های سالمون برای عبور از موانع و سد، تا بتوانند در بالادست به راحتی تخم ریزی کنند

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر