نتیجه‌ای یافت نشد.

پوسترهای جدید و بانمک از قسمت 2 انیمیشن انگری بردز

شناسه خبر: 168937 سرویس: تصویر ، گوناگون پنجشنبه ۲۲ فروردين ۱۳۹۸, ۴۵ : ۲۱ : ۰۰
پوسترهای جدید و بانمک از قسمت 2 انیمیشن انگری بردز
پس از 3 سال از اکران قسمت اول انیمیشن، تهیه کنندگان درحال ساخت سری دوم «پرندگان خشمگین» هستند و این کار درحال تدوین نهایی است. به تازگی از پوسترهای این انیمیشن رونمایی شده است که در ادامه مشاهده می کنید
۵۵آنلاین :

پرندگان خشمگین ابتدا به عنوان بازی ویدیویی ساخته شد که این امر در سال 2009 اتفاق افتاد.
بعد از موفقیت های فراوان این بازی، «سونی پیکچرز» به فکر ساختن یک انیمیشن از این عنوان کرد و با تایید «راویو اینترتیمنت» مراحل ساخت این انیمیشن آغاز شد. «انیمیشن پرندگان خشمگین»  در تاریخ 5 مه 2016 به اکران درآمد و توانست موفقیت خوبی را برای تهیه کنندگان به ارمغان بیاورد.

انیمیشن پرندگان خشمگین,پوستر
پوستر انیمیشن پرندگان خشمگین

 

عنوان ذکر شده با بودجه ای بالغ بر 73 میلیون دلار تولید شد و توانست 347 میلیون دلار توسط گیشه ها فروش داشته باشد.

داستان انیمیشن راجب پرندگانی است که در جزیره ای آرام مشغول به جوجه کردن تخم هایشان هستند که ناگهان با ورود یک کشتی به ساحل مواجه میشوند . مسافرین این کشتی خوک های سبزی هستند که قصد دارند با فریب دادن پرندگان تخم های آنهارا بدزدند و برای فرمانروای خود غذا جمع کنند.

پس از فریب خوردن پرندگان، آنها تصمیم می گیرند که به شهر خوک ها حمله کنند و تخم های خودرا قبل از تبدیل شدن به غذا نجات دهند و در طی این داستان شاهد صحنه های کمدی و گرافیکی بسیار جالبی هستیم.

حال پس از 3 سال از اکران قسمت اول انیمیشن، تهیه کنندگان درحال ساخت سری دوم «پرندگان خشمگین» هستند و این کار درحال تدوین نهایی است.

پوستر,انیمیشن پرندگان خشمگین
پوستر انیمیشن پرندگان خشمگین

 

این انیمیشن در تاریخ 16 آگوست 2019 «جمعه 25 مرداد 1398» روی پرده سینما خواهد رفت.
لازم به ذکر است که این انیمیشن جزء مورد انتظارترین و بهترین فیلم های 2019 محسوب می شود.
 

پوستر,انیمیشن پرندگان خشمگین
پوستر انیمیشن پرندگان خشمگین


 

کار صداگزاری این قسمت نیز به عهده بازیگران سری قبلی به علاوه چهره های جدید مانند «نیکی میناژ» خواننده پاپ محبوب انجام خواهد گرفت.
 

 پوستر, انیمیشن پرندگان خشمگین
پوستر انیمیشن پرندگان خشمگین
 


منبع : سیمرغ
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

نمایش شفافیت

ميعاد صالحي، رئيس صندوق بازنشستگي، در حالي‌كه مجموعه‌اي با گردش مالي هزاران ميلياردي را بر عهده گرفته است، فهرست حقوق اعضاي هیئت‌مديره شركت‌هاي تابعه خود را روي سايت شفافيت اين سازمان قرار داده و هر روز مانور مي‌دهد كه نسبت به شفاف‌سازي در اين حوزه وارد عمل شده است البته همين كار را هم نصفه و نيمه انجام داده و حقوق خود را روي سايت قرار نداده است.

مشاغل آینده در آینه تکنولوژی

ما به دلایل زیادی می‌توانیم آینده شغل‌های انسانی را پیش‌بینی کنیم، اما آنچه تا امروز در این زمینه اعلام شده، چندان مثبت نبوده است.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: تظاهرات ضد «سگ خوری» در کره جنوبی

تظاهرات ضد «سگ خوری» در کره جنوبی تظاهرات صدها نفر از کره ای ها در سئول علیه کسانی که گوشت سگ می خورند نسل جدید نه تنها اعتقادی به خوردن گوشت سگ نداشته، بلکه سعی کرده اند تا این فرهنگ غلط را در کشور منسوخ کنند. طبق آمار سالیانه 1 میلیون سگ در کره جنوبی خورده می شود

ویدیو: سگ خوران و پرورش دهندگان سگ در کره جنوبی در پاسخ به جنبش ضد سگ خورها دست به تظاهرات

سگ خوران و پرورش دهندگان سگ در کره جنوبی در پاسخ به جنبش ضد سگ خورها دست به تظاهرات زدند سگ خوران با پخت گوشت سگ و پخش بروشور تبلیغاتی اعلام کردند کسانی که با خوردن گوشت سگ مخالفند، از مزایای این گوشت برای سلامتی انسان خبر ندارند. آنها این تظاهرات را در پاسخ به تظاهرات چند روز پیش گروههای مدافع حیوان و به خصوص سگ ها برپا کرده و نسبت به ضد سگ خورها اعتراض نمادین کردند.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر