پشت پرده توقیف سایت انتخاب چیست؟

شناسه خبر: 206129 سرویس: اجتماعی ، فرهنگ و هنر ، گوناگون سه شنبه ۲۴ دي ۱۳۹۸, ۵۷ : ۱۳ : ۰۰
پشت پرده توقیف سایت انتخاب چیست؟
شبه رسانه مشهور به باجگیری در میان اصحاب رسانه شب گذشته در خبری عجیب از توقیف خودش خبر داد، در حالی که سایتش همچنان فعال است و خبر را نیز تنها در کانال تلگرامی ش کار کرده، اما واقعیت ماجرا چیست؟
۵۵آنلاین :

پایگاه خبری انتخاب که در جریان اغتشاشات دی 96، آغازگر حمله به بانک مرکزی و التهاب آفرینی در خصوص عزل رئیس بانک مرکزی بود(بحبوحه مطالبات مردم از موسسات ماای غیر مجاز) ، در سال 97 بیش از 12پرونده شکایت از سوی افراد حقیقی و حقوقی داشت که پس از بررسی‌های دقیق نهادهای نظارتی و قضایی، مشخص شد این سایت، با حمله به افراد، نهادها و وزارتخانه‌های مختلف، قصد باج گیری و عقد قرارداد با این چهره ها، نهادها و وزارتخانه‌ها دارد که متاسفانه تا کنون در مواردی در دستگاه‌های دولتی و نمایندگان مجلس، موفق هم شده است.

طبق گزارش نهادهای نظارتی، این سایت در دو ماه گذشته نیز علاوه بر رفتار ضدامنیتی، بارها بر خلاف مصوبات شوراهای امنیتی کشور، عمل کرده و هربار با حذف و اصلاح خبر، قصد فرار از تخلفات را داشته است.
این سایت در سه ماه گذشته دوبار از هیات نظارت بر مطبوعات تذکر دریافت کرده اما همچنان بر رفتار ضد امنیتی، باج گیرانه و غیر حرفه‌ای خود اصرار کرده است.
بر همین اساس و با پیگیری نهادهای انقلابی و نظارتی، پرونده تخلفات گسترده سال‌های اخیر این سایت برای اخذ تصمیم مقتضی به قوه قضائیه ارجاع شده است.

رفتار عجیب شب گذشته مدیر مسئول این سایت نیز ادامه رفتار سال‌های اخیر است؛ حمله به نهادهای مهم و مسئولان ارشد کشور در قوای مختلف و مظلوم نمایی و جنجال سازی برای جلوگیری از برخورد که گویا تا امروز نیز جواب داده است.

مصاحبه شب گذشته مدیر این سایت که سراسر توهین به دبیر شورای عالی امنیت ملی است، موجب حیرت خبرنگاران شده که او چگونه اینقدر راحت به مسئولان عالی‌رتبه هتاکی می‌کند و کسی هم با او کاری ندارد!!
نکته جالب تر نیز تغییر چندباره خبر شب گذشته اش درباره توقیف است که از حمله به وزارت ارشاد و دولت شروع و به تشکیک در توقیف ختم شد! (: رفتاری که علاوه بر بی اطلاعی، نشانه عصبانیت شدید از برخورد قانونی و احتمالی با این شبه رسانه بدسابقه است.


منبع : نباپرس
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

حمله به عین الاسد چقدر از توانایی های نظامی ایران را نشان می دهد؟

گزارش نیویورک تایمز را بخوانید

مقام معظم رهبری در نمازجمعه تهران:‌ از مذاکره ابایی نداریم اما نه با آمریکا

برخی با کمک رسانه‌های بیگانه و آرایش سقوط هواپیما سعی کردند یوم‌الله‌های این مدت را به حاشیه ببرند. عده‌ای جوانند و فریب می‌خورند ولی برخی اینگونه نیستند و حاضر نیستند منافع ملی را درک کنند و آنچه در زبان دشمن است تکرار می‌کنند. دشمن از سقوط هواپیما خوشحال شد که توانست نظام و سپاه را زیر سوال ببرند ولی اشتباه کردند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو؛ فرار کانگوروها و ادامه آتش سوزی ها در استرالیا

ویدئو؛ سوسمار مونیتور زیر کاپوت تویوتا در تایلند

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر