پشت پرده بازداشت رئیس فدراسیون بوکس

شناسه خبر: 190269 سرویس: توسعه ، سیاست ، گوناگون دوشنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۸, ۲۴ : ۱۸ : ۰۰
پشت پرده بازداشت رئیس فدراسیون بوکس
حسین ثوری با وساطت مسئولان ورزش آزاد شد
۵۵آنلاین :

 

 

 

رئیس فدراسیون بوکس از زمانی که روی کار آمده، نه‌تنها از حاشیه‌های این رشته کم نکرده، بلکه ‏خودش هم جنجال‌هایی آفریده که کار به شکایت و شکایت‌کشی رسیده است.

بعد از ویدیویی که از انگلیسی ‏صحبت کردن عجیب حسین ثوری در جلسه با رئیس فدراسیون جهانی منتشر شده بود، چندی پیش پناهنده ‏شدن یکی از بوکسورها برای او حاشیه‌هایی را به وجود آورد. مبین کهرازه ملی‌پوش بوکس بعد از سفر به اتریش ‏از کاروان تیم‌ملی جدا شد و برخی عنوان کردند این اتفاق با هماهنگی رئیس فدراسیون رخ داده است.

عیسی ‏گل‌محمدی، سرپرست سابق تیم‌ملی منتقد اصلی حسین ثوری در این ماجرا بود. بعد از چند روز عنوان شد که ‏رئیس فدراسیون بوکس از گل محمدی شکایت کرده، اما سرپرست سابق تیم‌ملی هم شکایت متقابلی را به ‏خاطر مصاحبه‌های تند ثوری علیه خودش انجام داده بود.بعد از گذشت چند ماه دیروز حکم جلب رئیس ‏فدراسیون بوکس توسط دادگاه به دست گل محمدی رسید و او هم تصویر این حکم را رسانه‌ای کرد.

علاوه بر ‏این کار، سرپرست سابق تیم‌ملی همراه با یک مامور نیروی انتظامی به محل فدراسیون رفت و ثوری را در اتاق ‏ریاست بازداشت کرد! بعد از انتقال رئیس فدراسیون بوکس به کلانتری، برخی از مسئولان ورزش ازجمله ‏صالحی‌امیری رئیس کمیته ملی المپیک با گل‌محمدی تماس گرفتند تا رضایت او را جلب کنند و اجازه ندهند ‏بازداشت ثوری ادامه‌دار باشد.

درنهایت سرپرست سابق تیم‌ملی به‌عنوان شاکی این پرونده رضایت داد و رئیس ‏فدراسیون بوکس چند ساعت بعد از بازداشت، با رضایت شاکی آزاد شد. این اتفاقات درحالی رخ داد که تیم‌ملی ‏بوکس ایران هم اکنون در رقابت‌های جهانی حضور دارد و به نظر می‌رسد حاشیه‌های فعلی حتی روی کار ‏ملی‌پوشان بوکس هم تأثیر بگذارد. ‏


منبع : شهروند
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

قهرمانان تقلبی

نگرانی اسکورسیزی همین یک جمله است: نباید تسخیر فیلم های مارول شویم.

آلودگى هوا ؛ مهمان هميشگى فصول سرد سال

آلودگی هوا زمانی اتفاق می‌افتد که حجم زیادی از ذرات یا مواد مضر از قبیل گازها، ذرات و مولکول‌های بیولوژیکی وارد اتمسفر کره زمین شود. جو یا اتمسفر سامانه گازی طبیعی پویا و پیچیده‌ای است که زندگانی در سیاره زمین به آن وابسته‌است. کاهش ضخامت لایه ازون در استراتوسفر به خاطر آلودگی هوا، دیرزمانی است که خطری برای تندرستی مردمان و نیز زیست‌بوم‌های زمین شناخته می‌شود.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو: استرالیا در آتش؛ شعله‌های سرکش همچنان زبانه می‌کشد

ویدئو؛ نطق پروانه سلحشوری: به‌جز اقلیتی برخوردار بقیه مردم را رها کرده‌ایم

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر