پسر سیمئونه به اتلتیکو مادرید پیوست

شناسه خبر: 189746 سرویس: ورزشی پنجشنبه ۲۱ شهريور ۱۳۹۸, ۵۹ : ۱۹ : ۰۰
پسر سیمئونه به اتلتیکو مادرید پیوست
جولیانو سیمئونه، پسر دیگو سیمئونه با جدایی از ریورپلاته به تیم پایه ای اتلتیکومادرید منتقل شد و در ابتدا در یکی از تیم‌های جوانان این باشگاه مادریدی بازی خواهد کرد.
۵۵آنلاین :

جولیانو سیمئونه، شخصا تصمیم به جدایی از ریورپلاته و انتقال به باشگاه مادریدی گرفت که البته تصمیم او برای ترک ریورپلاته با جنجال‌های فراوانی در آرژانتین همراه شد.

جولیانو، سومین پسر از 4 فرزند پسر دیگو سیمئونه است و حالا او به خاطر شرایط اجتماعی آرژانتین تصمیم به ترک سرزمین مادری و انتقال به فوتبال اسپانیا گرفته است. این اتفاق در شرایطی رخ داد که او قراردادی را با باشگاه ریورپلاته امضا نکرده بود و حالا به اتلتیکو پیوسته است و بدین ترتیب یک گام دیگر به رویایش برای بازی کردن زیر نظر پدرش و زندگی در کنار او نزدیک تر شده است.

البته سران باشگاه ریورپلاته هم آرام ننشسته‌اند و در حال مذاکره با سران اتلتیکومادرید هستند تا به خاطر انتقال این بازیکن جوان که در لیگ دسته ششم برای ریورپلاته بازی می کرد، مبلغی را دریافت کنند. گویا سران باشگاه ریورپلاته از طریق اعضای خانواده سیمئونه مطلع شدند که جولیانوی 17 ساله با ترک این باشگاه درحال نقل مکان به اسپانیاست. 

جولیانو چندین بار و درسفرهای متعددی که برای دیدار با پدرش به اسپانیا داشته، به عنوان توپ جمع کن در باشگاه اتلتیکومادرید مشغول به کار شده بود.


منبع : ایلنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

چگونه از شر میلیاردرها خلاص شویم؟

توماس پیکتی می‌گوید نابرابری اقتصادی طبیعی نیست بلکه ناشی از ایدئولوژی‌های سیاسی است.

در مسیر خودباوری

عزت نفس به معنای احساس ارزشمندی شخصی است و به عبارت دیگر، به این معناست که چقدر خود را انسانی ارزشمند و قابل احترام می‌دانیم. تفاوت عزت‌نفس با اعتماد به نفس در گستردگی مفهوم عزت نفس است. اعتماد به نفس به موضوع بستگی دارد، ممکن است یک فرد در آشپزی اعتماد به نفس داشته باشد ولی در رانندگی یا نقاشی کردن فاقد اعتماد به نفس باشد ولی عزت نفس یک مفهوم کلی است و در تمام حیطه های زندگی فردی، اجتماعی، شغلی،عاطفی و... تاثیر دارد و نباید این دو مفهوم‌ با یکدیگر خلط شود.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو : جاستین ترودو در چهارسالی که گذشت

ویدئو : ده ها خودرو در سیل اسپانیا واژگون شدند

خبرها

بیشتر