پزشک در گوشی هوشمند شماست!

شناسه خبر: 188135 سرویس: توسعه ، فناوری ، گوناگون ، سبک زندگی دوشنبه ۱۱ شهريور ۱۳۹۸, ۴۲ : ۰۰ : ۰۰
پزشک در گوشی هوشمند شماست!
نرم افزارهای رژیم، کالری شمار، گام شمار و ... دیگر قدیمی شده اند. فناوری گوش های هوشمند در کنار این تکنولوژی جدید پوشیدنی، تجربه جدیدی از سلامتی را برای کاربر به ارمغان می آورد!
۵۵آنلاین :

نسل اول گجت های پوشیدنی شامل ساعت های هوشمند، گام شمار و کالری شماربه منظور بررسی میزان فعالیت های روزانه کاربر و اصلاح سبک زندگی آنها طراحی شدند. امروز تکنولوژی به دنبال آن است، که از سلامتی بیماران  و آن هم از طریق گوشی همراه اطمینان حاصل کند. بیمارانی که به صورت مداوم باید چکآپ بشوند، جامعه هدف این گجت پوشیدنی است.

شرکت Miya Health که در سال 2018 و با تلاش عده ای از پزشکان، مهندسان و طراحان Bay Area به راه افتاد ، کیت گجت هوشمندی طراحی کرده است که شامل دستبند اندازه گیری فشار خون Omron، پَچ کنترل ضربان قلب، حلقه ای که میزان و زمان خواب را بررسی می کند و چند گجت دیگر می شود.

محصولات این شرکت، با ارتباط با دستگاه هایی که در بیمارستان یا در اختیار پزشک قرار دارد، داده های مربوط به بیمار را برای پزشک ارسال می کند. هم اکنون قراردادی بین Miya Health ومجموعه  بیمارستانهای Mercy Health منعقد شده است و این بیمارستان با سرمایه گذاری 5 میلیون دلاری در این استارت آپ گامی بزرگ در ارائه خدمات پزشکی نوین برداشته است.

پزشکان معتقدند با ارتقای این تجهیزات، میزان نظارت روی بیمارها، به ویژه بیمارانی که شرایط خاص یا بیماریهای مزمن دارند و باید مدام تحت نظر باشند، افزایش می یابد. مسئولین این بیمارستان معتقدند این خدمات مورد استقبال بیماران قرار می گیرد.


منبع : 55 آنلاین
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

آقا مصطفی واقعاً فرزند خلف امام بود

محمد غرضی گفت: مشیت الهی بود که ایشان قبل از پیروزی انقلاب، امام و انقلابیون را ترک کند. این اتفاق باعث شد تغییراتی در روند کارها رخ دهد. به هر حال ایشان 15 خرداد را درک کرده و در فضای انقلابی پرورش یافته بود.

مست عشق ساخته نشده جنجالى شد

دیدار شمس تبریزی و مولانا یکی از مقاطعی از تاریخ فرهنگ و ادب ایران است. یک عاشقانه‌ای که شانه به شانه فرهنگ ایرانی بوده و  طی سال‌ها و دهه‌های اخیر موضوع جذابی در ادبیات، تئاتر، موسیقی و سینمای ایران بوده است.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو: اردوغان زمانی نفت می‌دزدید و حالا زمین می‌دزدد

ویدئو: انتخابات کانادا؛ جاستین ترودو دولت اقلیت تشکیل می‌دهد

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر