پایان حمایت رانتی وزارت صمت از روزنامه صمت

شناسه خبر: 141829 سرویس: توسعه ، سیاست ، اقتصادی ، گوناگون شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۷, ۴۷ : ۱۵ : ۰۰
پایان حمایت رانتی وزارت صمت از روزنامه صمت
روزنامه صمت از زمان وزارت  محمد رضا نعمت زاده با رانت و تبلیغات این وزرات خانه به صورت محدود و با هزینه زیاد منتشر می شود.
۵۵آنلاین :

55 آنلاین :

روزنامه صمت از زمان وزارت محمد رضا نعمت زاده با رانت و تبلیغات این وزرات خانه به صورت محدود و با هزینه زیاد منتشر می شود. 

سرپرست جدید روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت صمت امروز طی دستوری از معاونین وزارت صمت که شامل رئیس هیئت عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران ،رئیس هیئت عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران و شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران است در خواست کرد ابلاغیه های قبلی رواط عمومی وزارت خانه در مورد دریافت منابع مالی ،جذب آگهی انحصاری را کان لم یکن تلقی کنند . 

اهالی واقعی مطبوعات که وابستگی مالی و سیاسی به اشخاص و گروه ها ندارند با استقبال از این دستور خواستار شفاف سازی مبالغ هزینه شده از بودجه کشور و جیب مردم برای انتشار این روزنامه هستند . 

 

 


منبع : 55آنلاین
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

پاکستان چگونه در تله فقر گرفتار شد؟

چهاردهم آگوست ۱۹۴۷، روزی به یادماندنی در تاریخ پاکستان است، روز استقلال. روزی که محمدعلی جناح، قائد اعظم، پس از رهایی از استعمار حکومت بریتانیا در یک سخنرانی در کراچی اعلام کرد، امروز پس از ۱۰ سال تلاش و ممارست، به خواست خداوند کشوری تشکیل شد که هدف آن، زندگی و توسعه بر اساس فرهنگ و تمدن اسلامی است.

تورم از کجا به کجا رسید؟‌

تورم بالا از جمله مسائلی است که طی چهار دهه اخیر همیشه همراه اقتصاد ایران بوده و البته همواره برای کاهش آن برنامه ریزی شده است با این حال این رقم هیچ گاه به سطح متوسط کشورهای جهان نزدیک هم نبوده و حتی هیچ گاه به طور پایدار تک رقمی نمانده است.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو؛ انفجار مهیب کارخانه مواد شیمیایی در ترکیه

ویدئو : وقتی یورونیوز اشتباه خبرگزاری های ایرانی را رو می کند

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر