پاسخ زاکربرگ مدیر فیسبوک به سئوال سناتور آمریکایی

شناسه خبر: 131264 سرویس: جهان ، گوناگون جمعه ۲۴ فروردين ۱۳۹۷, ۱۷ : ۱۲ : ۰۰
پاسخ زاکربرگ مدیر فیسبوک به سئوال سناتور آمریکایی
مارک زاکربرگ، مدیر عامل فیس‌بوک در جلسه پرسش و پاسخ سنای آمریکا با سوال جنجالی سناتور آمریکایی مواجه شد.
۵۵آنلاین :

 مارک زاکربرگ، بنیانگذار و مدیرعامل فیس بوک با حضور در سنای آمریکا و اعتراف به خطا‌های این شبکه اجتماعی در سوء استفاده از اطلاعات خصوصی کاربران و نقض حریم خصوصی آنان اعلام کرد در پی جلوگیری از تکرار خطا‌های مشابه در آینده است.

اما نکته جالب جلسه این بود که در بخشی از آن یکی از سناتورهای آمریکایی از مارک زاکربرگ پرسید : " آیا می‌توانی به ما بگویی دیشب در کدام هتل و با چه کسانی بوده‌ای؟ همچنین آیا می‌توانی به ما بگویی که طی هفته اخیر با چه کسانی ارتباط برقرار کردی، و یا با چه کسانی تماس گرفته و یا پیامک داده‌ای؟ "

مارک زاکربرگ که از سوالات مطرح شده تعجب کرده بود، به هر دو سوال پاسخ منفی داد. در ادامه سناتور آمریکایی توضیح داد که حریم شخصی یعنی همین! وقتی مدیر عامل فیس‌بوک نمی‌خواهد اطلاعات شخصی و محرمانه‌اش را فاش کند، چطور اجازه می‌دهد که اطلاعات شخصی کاربرانش فاش شود؟!


منبع : باشگاه خبرنگاران
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

ژن خوب = کار خوب، زندگی خوب، حال خوب

برایتان سوال پیش نیامده است که چرا درحالی که همه از اقتصاد می‌نالند، آقازاده‌ها همچنان پرکار، کار می‌کنند آنهم با سود زیاد؟

پژوهش تلخی دارد!

«ملک‌الشعرا» عنوانی بود حکومتی برای شاعر بزرگ دوران. اما رقابت برای کسب عنوان «ملک‌الشعرا»، منجر به آن شد که شعرای ایران به مدیحه ‌سرایان حاکمان تبدیل شوند. قاآنی ملک ‌الشعرای ایران از دوران محمدشاه بود. زمانی که ناصرالدین شاه به تخت نشست و امیرکبیر را به صدراعظمی ایران منصوب کرد؛ قاآنی به روال معمول قصیده ‌ای در مدح صدراعظم جدید سرود.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: مادربزرگ ۱۰۲ ساله رکورد شیرجه در آسمان را شکست!

یک پیرزن ۱۰۲ ساله استرالیایی از ارتفاع چهار هزار و ۳۰۰ متری پرید تا رکورد مسن ترین فردی را که در آسمان شیرجه زده است، بشکند

ویدیو: فیلم ساخته شده توریست از سفر به ایران

فیلمMio Iran توسط سباستین لیندا توریستی ساخته شده که برخلاف توصیه های اطرافیان برای عدم سفر به ایران همراه همسرخود به ایران سفرمی کند لیندا این فیلم رابه پسرش میوتقدیم کرده است

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر