پاسخ دانشگاه فردوسی مشهد به نصب «تابلوی پردیس دانشگاه»

شناسه خبر: 110306 سرویس: اجتماعی دوشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۶, ۳۱ : ۱۶ : ۰۰
پاسخ دانشگاه فردوسی مشهد به نصب «تابلوی پردیس دانشگاه»
دانشگاه فردوسی مشهد به دنبال تغییر تابلوی «دانشگاه فردوسی مشهد» به «پردیس دانشگاه» اطلاعیه‌ای صادر کرد.
۵۵آنلاین :

با نصب تابلوی مشترک پردیس دانشگاه فردوسی و علوم پزشکی مشهد به جای تابلوی «دانشگاه فردوسی مشهد»، 19 مردادماه در میدان آزادی این شهر که به گفته مسئولان به مناقشه‌ای 32 ساله میان این دو دانشگاه پایان داد و فصل جدیدی از همکاری را میان آن‌ها رقم خواهد زد، موجب اعتراضاتی از سوی دانشجویان دانشگاه فردوسی به این اقدام آغاز شده است.

در همین راستا روابط عمومی دانشگاه فردوسی مشهد، امروز اطلاعیه‌‌ای به شرح زیرصادر کرد:

از آنجایی که پردیس دانشگاه فضایی مشترک برای استفاده دو دانشگاه فردوسی مشهد و علوم پزشکی مشهد بوده و هست و در سال‏‌های اخیر توسعه و تکمیل فضاهای آموزشی دانشگاه علوم پزشکی مشهد و انتقال آن به پردیس دانشگاه لزوم اطلاع رسانی به شهروندان و مراجعین دانشگاهی وجود دارد، بنابراین استفاده از یک تابلوی مشترک که نام مکان (پردیس دانشگاه) و آرم دو دانشگاه فردوسی مشهد و علوم پزشکی مشهد بر روی آن درج گردیده است، معرف هویت دو دانشگاه می باشد. چنین رویکردی حاکی از عمق تفاهم و تعامل میان دو دانشگاه دیرینه سال مشهد است.


منبع : ایسنا
برچسب ها
دانشگاه فردوسی
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

چگونه اینفلوئنسر شویم؟

واقعیت آنکه، ما نیاز داریم تا از برخی از سازوکارهای پشت پرده ستاره های اینستاگرامی آگاه شویم. این متن شاید در قسمت هایی تلخ و یا شاید هم سطحی به نظر آید ولی قصد آن صرفا ارتقاء آگاهی های عمومی درباره مسائل این روزهای ما در فضای مجازی است.

چرا رابطه آمریکا و ایران راه به جایی نمی برد؟

بعد از روی کار آمدن حسن روحانی در سال ۱۳۹۲ کمتر کسی فکر می کرد پرتلاطم ترین دوران روابط ایران و آمریکا در دوره ریاست جمهوری او اتفاق بیفتد.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو : «دیوار آدامس» سیاتل؛ از زباله‌دانی تا اثری هنری

ویدئو : امید داشتن عین قدرت است

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر