نتیجه‌ای یافت نشد.

وقتی دو توله خرس قطبی اولین بار برف دیدند

شناسه خبر: 168762 سرویس: تصویر ، گوناگون چهارشنبه ۲۱ فروردين ۱۳۹۸, ۴۸ : ۲۰ : ۰۰
وقتی دو توله خرس قطبی اولین بار برف دیدند
دو توله خرس قطبی تازه متولد شده که برای نخستین بار از لانه خارج شدند با استقبال زیادی از سوی بازدیدکنندگان در باغ وحش نووسیبیرسک روبرو شدند.
۵۵آنلاین :

یک عکاس آماتور در روسیه لحظه ای که توله خرس های قطبی برای نخستین بار با برف روبرو می شوند را به عکاسی کرده است.

 ، دو توله خرس قطبی تازه متولد شده در باغ وحشی در منطقه نووسیبیرسک روسیه برای اولین بار از زمان تولدشان از لانه خارج شده و در برف بازیگوشی کردند.

الکسی روداک 43 ساله عکاس می گوید: این اولین بار بود که توله خرس ها از لانه خارج شده و با محیط بیرون آشنا شدند و بازدیدکنندگان زیادی از این دو حیوان دیدن کردند.

هنوز جنسیت این دو توله خرس قطبی مشخص نشده است.

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

 


منبع : فرارو
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

نمایش شفافیت

ميعاد صالحي، رئيس صندوق بازنشستگي، در حالي‌كه مجموعه‌اي با گردش مالي هزاران ميلياردي را بر عهده گرفته است، فهرست حقوق اعضاي هیئت‌مديره شركت‌هاي تابعه خود را روي سايت شفافيت اين سازمان قرار داده و هر روز مانور مي‌دهد كه نسبت به شفاف‌سازي در اين حوزه وارد عمل شده است البته همين كار را هم نصفه و نيمه انجام داده و حقوق خود را روي سايت قرار نداده است.

مشاغل آینده در آینه تکنولوژی

ما به دلایل زیادی می‌توانیم آینده شغل‌های انسانی را پیش‌بینی کنیم، اما آنچه تا امروز در این زمینه اعلام شده، چندان مثبت نبوده است.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: تظاهرات ضد «سگ خوری» در کره جنوبی

تظاهرات ضد «سگ خوری» در کره جنوبی تظاهرات صدها نفر از کره ای ها در سئول علیه کسانی که گوشت سگ می خورند نسل جدید نه تنها اعتقادی به خوردن گوشت سگ نداشته، بلکه سعی کرده اند تا این فرهنگ غلط را در کشور منسوخ کنند. طبق آمار سالیانه 1 میلیون سگ در کره جنوبی خورده می شود

ویدیو: سگ خوران و پرورش دهندگان سگ در کره جنوبی در پاسخ به جنبش ضد سگ خورها دست به تظاهرات

سگ خوران و پرورش دهندگان سگ در کره جنوبی در پاسخ به جنبش ضد سگ خورها دست به تظاهرات زدند سگ خوران با پخت گوشت سگ و پخش بروشور تبلیغاتی اعلام کردند کسانی که با خوردن گوشت سگ مخالفند، از مزایای این گوشت برای سلامتی انسان خبر ندارند. آنها این تظاهرات را در پاسخ به تظاهرات چند روز پیش گروههای مدافع حیوان و به خصوص سگ ها برپا کرده و نسبت به ضد سگ خورها اعتراض نمادین کردند.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر