وزارت دفاع آذربایجان از درگیری ها در قره باغ خبر داد

شناسه خبر: 92944 پنجشنبه ۹ دي ۱۳۹۵, ۳۱ : ۱۹ : ۰۰
وزارت دفاع آذربایجان از درگیری ها در قره باغ خبر داد
وزارت دفاع جمهوری آذربایجان روز پنجشنبه در گزارشی اعلام کرد که نیروهای نظامی دو کشور آذربایجان و ارمنستان در مرز قره باغ با هم درگیر شدند.
۵۵آنلاین :

 گروه تجسسی ارتش ارمنستان به هنگام تلاش برای عبور از خاک آذربایجان در کمین نیروهای این کشور گرفتار شدند.

این گزارش می افزاید، در جریان این نیروهای ارمنستان متحمل تلفات جانی شده و عقب نشینی کردند .
وزارت دفاع جمهوری آذربایجان همچنین از ناپدید شدن یکی از سربازان خود در جریان درگیری اخیر خبر داد و تصریح کرد در زمان حاضر تلاش ها برای پیدا کردن این نظامی ادامه دارد.
جمهوری آذربایجان در گزارشی خود، ارمنستان را به خرابکاری های مرتب در خط مقدم جبهه در منطقه مورد مناقشه قره باغ متهم کرده است . 
وزارت دفاع جمهوری آذربایجان هشدار داد در صورت بروز مجدد این چنین اقداماتی، نیروهای ارمنستان با تلفات سنگین روبرو خواهند شد . 

اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف
ناصر ۱۳۹۷/۰۲/۰۷ ۱۳:۳۴
ارمنستان تجاوزگر است وازطرف بعضی کشورها مثل روسیه حمایت میشود.
13 14 پاسخ دادن به این نظر

دیدگاه 55

بیشتر

ژن خوب = کار خوب، زندگی خوب، حال خوب

برایتان سوال پیش نیامده است که چرا درحالی که همه از اقتصاد می‌نالند، آقازاده‌ها همچنان پرکار، کار می‌کنند آنهم با سود زیاد؟

پژوهش تلخی دارد!

«ملک‌الشعرا» عنوانی بود حکومتی برای شاعر بزرگ دوران. اما رقابت برای کسب عنوان «ملک‌الشعرا»، منجر به آن شد که شعرای ایران به مدیحه ‌سرایان حاکمان تبدیل شوند. قاآنی ملک ‌الشعرای ایران از دوران محمدشاه بود. زمانی که ناصرالدین شاه به تخت نشست و امیرکبیر را به صدراعظمی ایران منصوب کرد؛ قاآنی به روال معمول قصیده ‌ای در مدح صدراعظم جدید سرود.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: مادربزرگ ۱۰۲ ساله رکورد شیرجه در آسمان را شکست!

یک پیرزن ۱۰۲ ساله استرالیایی از ارتفاع چهار هزار و ۳۰۰ متری پرید تا رکورد مسن ترین فردی را که در آسمان شیرجه زده است، بشکند

ویدیو: فیلم ساخته شده توریست از سفر به ایران

فیلمMio Iran توسط سباستین لیندا توریستی ساخته شده که برخلاف توصیه های اطرافیان برای عدم سفر به ایران همراه همسرخود به ایران سفرمی کند لیندا این فیلم رابه پسرش میوتقدیم کرده است

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر