واردات گوشی مسافری دوباره آزاد شد

شناسه خبر: 163689 سرویس: اقتصادی ، گوناگون شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۷, ۵۹ : ۲۱ : ۰۰
واردات گوشی مسافری دوباره آزاد شد
رئیس اتحادیه فروشندگان دستگاه‌های صوتی و تصویری و تلفن همراه از آزاد شدن مجدد واردات موبایل مسافری طبق روال موجود تا پیش از ٧ اسفند خبر داد.
۵۵آنلاین :

ابراهیم درستی با اشاره به آزاد شدن واردات گوشی مسافری مطابق روال گذشته ای که تا ۷ اسفند ماه جاری بود اظهار کرد: در جلسه‌ای که امروز با مهندس قبادی معاونت بازرگانی وزارت صمت و با حضور نماینده دادستان، گمرک، سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان و مشاور وزیر صنعت معدن و تجارت برگزار شد مقرر شد واردات گوشی تلفن همراه مسافری همچنان بر اساس رویه ای که تا پیش از هفتم اسفند ماه برقرار بود ادامه یابد. رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم صوتی تصویری تلفن همراه و لوازم  جانبی با بیان اینکه واردات هر گوشی تنها با کارت ملی امکانپذیر است افزود: بر این اساس هر مسافر می تواند یک گوشی تلفن همراه وارد کشور کند و البته لازم است تا حقوق واردات تلفن همراه که وارد شده نیز به دولت پرداخت شود. وی با تقدیر از رویکرد نماینده دادستانی در این جلسه گفت: بر اساس تصمیم اتخاذ شده در جلسه امروز تا زمانی که مشکلات این بازار برطرف شود رویه اتخاذ شده ادامه خواهد داشت. به گفته درستی هدف از اتخاذ تصمیم اخیر ایجاد آرامش نسبی در بازار موبایل تا پیش از اتمام سال است.


منبع : صاحب خبر
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

پاکستان چگونه در تله فقر گرفتار شد؟

چهاردهم آگوست ۱۹۴۷، روزی به یادماندنی در تاریخ پاکستان است، روز استقلال. روزی که محمدعلی جناح، قائد اعظم، پس از رهایی از استعمار حکومت بریتانیا در یک سخنرانی در کراچی اعلام کرد، امروز پس از ۱۰ سال تلاش و ممارست، به خواست خداوند کشوری تشکیل شد که هدف آن، زندگی و توسعه بر اساس فرهنگ و تمدن اسلامی است.

تورم از کجا به کجا رسید؟‌

تورم بالا از جمله مسائلی است که طی چهار دهه اخیر همیشه همراه اقتصاد ایران بوده و البته همواره برای کاهش آن برنامه ریزی شده است با این حال این رقم هیچ گاه به سطح متوسط کشورهای جهان نزدیک هم نبوده و حتی هیچ گاه به طور پایدار تک رقمی نمانده است.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو؛ انفجار مهیب کارخانه مواد شیمیایی در ترکیه

ویدئو : وقتی یورونیوز اشتباه خبرگزاری های ایرانی را رو می کند

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر