همکاری عالیم قاسم‌اف با پروژه «هفت پیکر نظامی»

شناسه خبر: 175086 سرویس: فرهنگ و میراث فرهنگی ، گوناگون چهارشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۸, ۵۳ : ۱۰ : ۰۰
همکاری عالیم قاسم‌اف با پروژه «هفت پیکر نظامی»
پروژه بین‌المللی «هفت پیکر نظامی» با خوانندگی عالیم قاسم‌اف و همراهی شعیب شهابی خواننده ایرانی با همکاری چهار کشور ایران، جمهوری آذربایجان، فرانسه و ترکیه آماده انتشار است.
۵۵آنلاین :

 در این پروژه که توسط کمپانی «تیترا» به مدیریت کیان محمدی‌ها تولید شده سعید خاورنژاد آهنگساز و حسام ناصری آهنگساز و تنظیم‌کننده بخش الکترونیک دیگر عوامل اجرایی را تشکیل می‌دهند.
همکاری عالیم قاسم‌اف با پروژه «هفت پیکر نظامی» 
موزیک ویدئو «شهر سیاه‌پوشان» هم اولین قطعه از آلبوم «هفت پیکر نظامی» است که با صدای عالیم قاسم‌اف و شعیب شهابی خواننده بخش‌های ایرانی و فرانسوی آلبوم تولید شده و هم اکنون آماده پخش از شبکه‌های مختلف تلویزیونی و رادیویی جهان است. شعیب شهابی درباره این همکاری توضیح داد: بخشی از این پروژه در قالب موسیقی الکترونیک است و بخش دیگر نیز برگرفته از موسیقی دستگاهی آذربایجان و ایران است. به هر ترتیب پروژه هفت پیکر بر اساس اشعار نظامی گنجوی ساخته شده و اهمیت اصلی آن به خاطر جایگاه فرهنگی شاعر بزرگ نظامی گنجوی و کشورهایی است که در آن سهیم هستند.


منبع : دنیای اقتصاد
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

پاکستان چگونه در تله فقر گرفتار شد؟

چهاردهم آگوست ۱۹۴۷، روزی به یادماندنی در تاریخ پاکستان است، روز استقلال. روزی که محمدعلی جناح، قائد اعظم، پس از رهایی از استعمار حکومت بریتانیا در یک سخنرانی در کراچی اعلام کرد، امروز پس از ۱۰ سال تلاش و ممارست، به خواست خداوند کشوری تشکیل شد که هدف آن، زندگی و توسعه بر اساس فرهنگ و تمدن اسلامی است.

تورم از کجا به کجا رسید؟‌

تورم بالا از جمله مسائلی است که طی چهار دهه اخیر همیشه همراه اقتصاد ایران بوده و البته همواره برای کاهش آن برنامه ریزی شده است با این حال این رقم هیچ گاه به سطح متوسط کشورهای جهان نزدیک هم نبوده و حتی هیچ گاه به طور پایدار تک رقمی نمانده است.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو؛ انفجار مهیب کارخانه مواد شیمیایی در ترکیه

ویدئو : وقتی یورونیوز اشتباه خبرگزاری های ایرانی را رو می کند

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر