نتیجه‌ای یافت نشد.

همکاری عالیم قاسم‌اف با پروژه «هفت پیکر نظامی»

شناسه خبر: 175086 سرویس: فرهنگ و میراث فرهنگی ، گوناگون چهارشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۸, ۵۳ : ۱۰ : ۰۰
همکاری عالیم قاسم‌اف با پروژه «هفت پیکر نظامی»
پروژه بین‌المللی «هفت پیکر نظامی» با خوانندگی عالیم قاسم‌اف و همراهی شعیب شهابی خواننده ایرانی با همکاری چهار کشور ایران، جمهوری آذربایجان، فرانسه و ترکیه آماده انتشار است.
۵۵آنلاین :

 در این پروژه که توسط کمپانی «تیترا» به مدیریت کیان محمدی‌ها تولید شده سعید خاورنژاد آهنگساز و حسام ناصری آهنگساز و تنظیم‌کننده بخش الکترونیک دیگر عوامل اجرایی را تشکیل می‌دهند.
همکاری عالیم قاسم‌اف با پروژه «هفت پیکر نظامی» 
موزیک ویدئو «شهر سیاه‌پوشان» هم اولین قطعه از آلبوم «هفت پیکر نظامی» است که با صدای عالیم قاسم‌اف و شعیب شهابی خواننده بخش‌های ایرانی و فرانسوی آلبوم تولید شده و هم اکنون آماده پخش از شبکه‌های مختلف تلویزیونی و رادیویی جهان است. شعیب شهابی درباره این همکاری توضیح داد: بخشی از این پروژه در قالب موسیقی الکترونیک است و بخش دیگر نیز برگرفته از موسیقی دستگاهی آذربایجان و ایران است. به هر ترتیب پروژه هفت پیکر بر اساس اشعار نظامی گنجوی ساخته شده و اهمیت اصلی آن به خاطر جایگاه فرهنگی شاعر بزرگ نظامی گنجوی و کشورهایی است که در آن سهیم هستند.


منبع : دنیای اقتصاد
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

سیاستگذاری به روش آزمون و خطا چه بلایی سر اقتصاد آورده است؟

قصه تلخ جهش های نرخ ارزی با تکرار سیاست های پیمان سپاری ارزی، پیش فروش سکه و بعد تنظیم بازار به زور و ارعاب یا اصرار بر نرخ ارز غیر تعادلی تنها مصادیقی از تکرار تجربه نامطلوب سیاستگذاری اقتصادی هستند. از منظر رأی دهنده عام و اقتصاددان خبره سیاستگذاران به وقت معزولی شبلی و بایزیدند و به وقت صدارت و زعامت به دنبال تکرار خطای تقبيح شده گذشتگان می روند.

اقتصاد و جامعه چگونه از آدم های خوب هیولا می سازد؟

با بی پولی همه می تونن کنار بیان، چیزی که باید یاد بگیری پول درآوردنه!

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: ورود مسوولین با خودرو به میدان نقش جهان اصفهان

ورود مسوولین با خودرو به میدان نقش جهان اصفهان برای حفاظت از این محوطه تاریخی، ورود خودروها ممنوع است

ویدیو: کشتن بیرحمانه توله خرس ۲ساله در سوادکوه

هشدار - دارای صحنه دلخراش کشتن بیرحمانه توله خرس ۲ساله در سوادکوه شنبه ۲۵خرداد یک توله خرس ۲ساله در منطقه دراسله سوادکوه استان مازندران؛ هنگامی که همراه مادر خود در حرکت بود از یک تپه به پایین سقوط کرده و از مادرش فاصله گرفت. اهالی روستا به طرز بی رحمانه ای با ضربات متعدد سنگ و چوب توله خرس را زخمی کردند. هرچند کوهنوردان عابر به محیط بان ها اطلاع دادند و آن ها به کمک توله خرس شتافتند

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر