همسر، خواهر و داماد ابوبکر بغدادی پس از دستگیری

شناسه خبر: 197173 سرویس: تصویر ، جهان ، گوناگون پنجشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۸, ۱۰ : ۱۴ : ۰۰
همسر، خواهر و داماد ابوبکر بغدادی پس از دستگیری
پس از آنکه رجب طیب اردوغان رئیس جمهوری ترکیه اعلام کرد که نیروهای این کشور همسر، خواهر و داماد ابوبکر بغدادی سرکرده گروه تروریستی داعش را دستگیر کرده اند، خبرگزاری رویترز تصاویر آنها را منتشر کرد.
۵۵آنلاین :

مسئولان امنیتی ترک اعلام کردند: تصویر اول مربوط به همسر ابوبکر بغدادی است که نامش «اسماء فوزی محمد الکبیسی» است اما خود را «رانیا محمود» برای نیروهای ترکیه معرفی کرده است.

از سوی دیگر یکی از مسئولان ارتش آزاد سوریه از نیروهای وفادار به ترکیه نیز اعلام کرد: «رسمیه عواد» خواهر ابوبکر بغدادی(۶۵ ساله) با خانواده خود و با مدارک و نام های جعلی در شمال غربی سوریه به عنوان پناهجو زندگی می کردند و حدود ۹ ماه پیش به شهر مرزی اعزاز آمدند و در جریان یک عملیات امنیتی دستگیر شدند.

اردوغان اعلام کرده بود که نیروهای کشورش همسر بغدادی را دستگیر کردند. او همچنین گفت که نیروهای ترکیه خواهر و داماد بغدادی را نیز در سوریه دستگیر کرده اند.

بازداشت همسر، خواهر و داماد ابوبکر بغدادی توسط نیروهای ترکیه اندکی پس از نابودی خود وی در جریان عملیات نیروهای آمریکایی در استان ادلب صورت گرفت.

 

 

 

 

أسماء فوزی محمد الکبیسی همسر ابوبکر بغدادی

«رسمیه عواد»(۶۵ ساله) خواهر ابوبکر بغدادی با خانواده خود و با مدارک و نام های جعلی در شمال غربی سوریه به عنوان پناهجو زندگی می کردند

داماد ابوبکر بغدادی


منبع : شفقنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

گرگ های اقتصاد

کسانی می گویند در کشورهایی که به صورت سنتی در آن ها کشاورزی رواج داشته است بر خلاف آن هایی که در گذشته دامدار بوده اند, نگاه های متفاوتی نسبت به گرگ وجود دارد, دسته نخست گرگ را مثبت تصویر می کنند, زیرا بقیه حیواناتی را که به مزارع آن ها آسیب می زدند و محصولاتشان را ضایع می کردند می خورد و به نوعی نگهبان کشاورزان به حساب می آمد, اما دسته دوم به دلایل روشن چندان دل خوشی از گرگ ها نداشتند, زیرا دارایی شان را از بین می برد. فارغ از صحت و سقم چنین ادعاهایی امروز آن قدر فرهنگ ها در هم شده اند که در هر کشوری با هر پیشینه ای همه جنس دیدگاهی پیدا می شود.

می‌ترسند کلاه سرشان برود!

آنقدر بازار ایران بی‌در و پیکر است که وقتی بنزین گران می‌شود، ماشین هم گران می‌شود. در این بازار از مردم چه انتظاری می‌شود داشت. در بازار بی‌اعتمادی نمی‌شود دنبال اعتماد گشت.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو: قطع اینترنت و ماجرای اینترنت ملی

ویدئو : چرا موتورهای جستجو گر ایرانی، پاسخگوی نیازهای مردم نبود؟

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر