نتیجه‌ای یافت نشد.

همراه اول خدمات خود به سیل زدگان را تمدیدکرد رایگان شدن مکالمه و پیامک در مناطق سیل زده

شناسه خبر: 166402 سرویس: فناوری ، گوناگون يكشنبه ۴ فروردين ۱۳۹۸, ۵۴ : ۲۳ : ۰۰
همراه اول خدمات خود به سیل زدگان را تمدیدکرد رایگان شدن مکالمه و پیامک در مناطق سیل زده
همراه اول مدت زمان مکالمه و پیامک رایگان برای مناطق سیل زده را تا روز جمعه نهم فروردین ماه تمدید کرد.
۵۵آنلاین :

اپراتور همراه اول که پیش از این مکالمه و پیامک مشترکین در مناطق سیل زده را رایگان اعلام کرده بود امروز خبر از تمدید مهلت زمان این خدمت خود داد.در  این اطلاعیه عنوان شده است که:

درراستای خدمت رسانی بیشتر به مردم مناطق سیل زده شمال کشور،مکالمه و پیامک رایگان مشترکین همراه اول در سه منطقه آق قلا، بندر ترکمن،گمیشان و روستاهای اطراف تا روز جمعه نهم فروردین ماه تمدید شد.

پیش از این همراه اول اعلام کرده بود که این خدمات در روز یکشنبه چهارم فروردین ماه در مناطق مذکور رایگان است.


منبع : خبرنگاران جوان
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

پیامی که نخست وزیر پاکستان از مزار نادرشاه مخابره کرد/درود بر فاتح هند

نخست وزیر تازه پاکستان به ایران سفر کرد اما به جای حضور در تهران سفرش را از مشهد و مزار امام رضا(ع) آغاز کرد تا ابتدا دل شیعیان را به دست آورده و از آنها که بابت حملات انتحاری کویته آسیب دیده‌اند دلجویی کند، اما بار سیاسی سفر «کاپیتان» به مشهد با این زیارت تمام نشد چرا که بلافاصله او خواست بر مزار فاتح هند، نادرشاه افشار حاضر شود تا از دور برای مودی که این روزها پاکستان را به استفاده از سلاح اتمی تهدید کرده خط و نشان بکشد، البته «عمران خان» با زیارت امام رضا(ع) برای مسلمانان هند پیام دوستی فرستاد و سپس پیام سیاسی‌اش را برای مودی با حضور در کنار مزار نادرشاه ارسال کرد تا هم با مردم مسلمان هند ابراز دوستی کرده باشد و هم برای نخست وزیر جنگ‌طلب هندوستان یادآوری کند که اگر قرار بر پاسخ به جنگ‌افروزی باشد سرنوشت هند مانند زمان افشاریان خواهد شد. لازم به یادآوری است که نادر شاه تنها سرداری در تاریخ نظامی جهان است که مسکو و دهلی را فتح کرد.

بحران حکمرانی

ادغام باید به معنی فیصله بانک های مشکل دار یا ناکام باشد. فرقی ندارد ادغام بانک های متعلق به نیروهای مسلح باشد یا ادغام بانک های غیردولتی و خصوصی.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: روستایی که محو شده!

روستایی که محو شده! روستای "چم حسین" تنگ تیر که تا پیش از سیل در شهرستان چگنی قرار داشت، در حال حاضر وجود خارجی ندارد و با آب یکسان شده است.

ویدیو: مکالمه تلفنی یک کودک ۶ ساله اصفهانی با اورژانس و درخواست کمک برای نجات مادرش

مکالمه تلفنی یک کودک ۶ ساله اصفهانی با اورژانس و درخواست کمک برای نجات مادرش به جز تلخی دلهره و تنهایی یک کودک و زبان شیرین و شیوا و هوش بالای او ؛ ضرورت آموزش کودکان عنصر کلیدی در این ویدیوست.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر