نتیجه‌ای یافت نشد.

هشدار چین به انگلیس در خصوص محدودیت‌های اعمال‌شده علیه شرکت هوآوی

شناسه خبر: 176878 سرویس: فناوری ، گوناگون پنجشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸, ۴۲ : ۱۴ : ۰۰
هشدار چین به انگلیس در خصوص محدودیت‌های اعمال‌شده علیه شرکت هوآوی
سفیر چین در انگلیس اعلام کرد محدود کردن هوآوی برای توسعه نسل پنجم تلفن همراه، به روابط تجاری دو کشور ضربه خواهد زد.
۵۵آنلاین :

سفیر چین در لندن در مصاحبه با شبکه بی بی سی به دولت انگلیس هشدار داد در صورتیکه این کشور شرکت چینی هوآوی را از توسعه نسل پنجم تلفن همراه بازدارد، این مسأله سبب وارد آمدن خسارت به روابط تجاری و سرمایه‌گذاری میان دو کشور خواهد شد.

«لیو شیائومینگ» سفیر چین در انگلیس به شبکه بی بی سی گفت: این اقدام، پیام بسیار بدی را نه تنها برای هوآوی، بلکه برای تجارت چین خواهد داشت. 

گفتنی است شورای امنیت ملی انگلیس ماه آوریل در جلسه ای به ریاست ترزا می (نخست‌وزیر این کشور) تصمیم به ممنوعیت شرکت هوآوی از توسعه تمامی بخش‌های اصلی نسل پنجم تلفن همراه در این کشور گرفت.

تصمیم نهایی کابینه دولت انگلیس در این خصوص قرار بود در هفته‌های اخیر اجرایی شود؛ اما اعلام کناره‌گیری ترزا می از سمت نخست‌وزیری، روند این اقدام را متوقف کرد.


منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

شکوفایی مشاغل در جهان ثروتمند

توانمندی بازارهای کار پیش بینی های ناراحت کننده ای را در مورد آینده مطرح می کند. اینکه کامپیوترهای قدرتمند و پیچیده شمار زیادی از کارگران را به بیکاری اجباری می کشانند. سرعت رشد دستمزدها قطعا بسیاری از شرکت ها را به خودکارسازی تشویق می کند.

حراج‌های دقیقه 90

دولت در جریان بزرگ‌ترین خصوصی‌سازی سال 98، بیش از 52 هزار میلیارد تومان از اموال عمومی را از طریق بورس به فروش خواهد رساند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: آیین کاشت 50 اصله نهال به مناسبت صدوپنجاهمین سالگرد رهبر آزادی خواه هندوستان

آیین کاشت 50 اصله نهال به مناسبت صدوپنجاهمین سالگرد رهبر آزادی خواه هندوستان

ویدیو: دیدار یک کهنه سرباز با معشوق خود پس از ۷۵ سال

دیدار یک کهنه سرباز با معشوق خود پس از ۷۵ سال ◽️یک کهنه سرباز پس از 75 سال با معشوقه خود در زمان جنگ دوم جهانی روبه رو شد. در سال پایانی جنگ جهانی دوم، 1944 میلادی، کارا تروی رابینز آمریکایی که برای جنگ در مقابل ارتش نازی عازم فرانسه شده بود در شمال شرقی فرانسه عاشق ژانی پیرسون، 18 ساله شد. ◽️ اما سرانجام رابینسون که در آن زمان 24 سال داشت ناگزیر به جبهه شرق اعزام شد

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر