هجوم نیروهای باراجین برای انتقال گونه‌های حیات وحش پردیسان

شناسه خبر: 191146 سرویس: اجتماعی ، گوناگون دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸, ۱۸ : ۱۹ : ۰۰
هجوم نیروهای باراجین برای انتقال گونه‌های حیات وحش پردیسان
گروهی از عوامل دهکده طبیعت باراجین قزوین به کلینیک حیات وحش پردیسان رفته‌اند تا حیوانات این مجموعه حفاظتی را به دهکده طبیعت باراجین منتقل کنند.
۵۵آنلاین :

گروهی از طرف دهکده طبیعت باراجین قزوین به پارک پردیسان آمده و تلاش دارند حیوانات موجود در کلینیک حیات وحش پردیسان را گرفته و با خود به باراجین ببرند.

به گفته وی عوامل مدیریتی و کارکنان کلینیک حیات وحش پردیسان تاکنون در مقابل این موضوع مقاومت کرده و درها را بسته اند اما نیروهای اعزامی به شدت آنها را تحت فشار گذاشته اند تا حیوانات پردیسان را به این گروه تحویل دهند.

پیش از این ساخت بیمارستان و کلینیک حیات وحش در مجموعه باراجین مطرح شده و قرار بود پس از آنکه این مجموعه، بیمارستان خود را تکمیل کرد، صرفاً حیواناتی که مجروح می شوند و نیاز به درمان خاص در این بیمارستان دارند، به باراجین منتقل شوند. اما اکنون به نظر می رسد دهکده طبیعت باراجین تلاش دارد تا با حیوانات پردیسان مجموعه خود را تجهیز و تکمیل کند.

عیسی کلانتری رییس سازمان حفاظت محیط زیست پیش از این تحت عنوان ساماندهی این کلینیک گفته بود این مجموعه باید ساماندهی شده و همه گونه های حیات وحش آن به مراکز دیگر به ویژه باراجین منتقل شود. 

اگرچه کلینیک حیات وحش پردیسان محل نگهداری موقت حیوانات برای تیمار و بهبود است اما آن گونه که منابع آگاه به این تصمیم زمینه چینی برای تعطیل مرکز بازپروری حیات وحش در پردیسان قلمداد می شود.


منبع : مهر
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

چوب حراج به ثروت ملی

بحث خام فروشی مواد معدنی در سال های پیش از تحریم نیز همواره مورد بحث و اختلاف نظر بوده است.

از سخنرانی به عنوان عمار، تا جاسوس اسرائیل!

حالا لااقل به حرمت خون شهدای مدافع حرمی که با جاسوسی این آدم اطلاعاتشان به دشمن داده شد، بیایید و بگویید با تأیید چه کسانی این آدم در بعد نظامی آنقدر رشد کرد که به حد بالای دسترسی به اطلاعات مدافعان حرم رسید و شد و آن‌چه نباید می‌شد.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو : جنایات جنگی ترکیه علیه سوریه

ویدئو : مردان مسلح پسر ال چاپو را فراری دادند

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر