نماینده مجلس: مازنی: سهمیه بندی بنزین با حضور سران قوا در مجلس بررسی شود

شناسه خبر: 198663 سرویس: توسعه ، سیاست ، گوناگون دوشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۸, ۰۲ : ۰۰ : ۰۰
نماینده مجلس: مازنی: سهمیه بندی بنزین با حضور سران قوا در مجلس بررسی شود
نماینده تهران: نظر به اینکه رهبری مبنای تاییدشان را اعتماد به سران سه قوه دانسته‌اند، بنده پس از مشورت روسای فراکسیون‌های سیاسی مجلس به آقای لاریجانی پیشنهاد کردم از روسای قوای مجریه و قضائیه دعوت کند تا این موضوع با حضور روسای قوه در مجلس شورای اسلامی بررسی شود
۵۵آنلاین :

«احمد مازنی» در جلسه علنی نوبت عصر یکشنبه مجلس شورای اسلامی در تذکری به روسای سه قوه اظهار داشت: موضوعی که در کشور اتفاق افتاده از نظر نمایندگان تا صبح امروز مورد تایید نبوده و هنوز نمایندگان قانع نشده‌اند.

وی افزود: نظر به اینکه رهبری مبنای تاییدشان را اعتماد به سران سه قوه دانسته‌اند،بنده پس از مشورت روسای فراکسیون‌های سیاسی مجلس به آقای لاریجانی پیشنهاد کردم از آقای روحانی رئیس قوه مجریه و آقای رئیسی رئیس قوه قضائیه دعوت کند تا این موضوع با حضور روسای قوه در مجلس شورای اسلامی بررسی شود.

نماینده مردم تهران در مجلس خطاب به وزیر کشور نیز گفت: به جای قطع شبکه اینترنت با مردم و نمایندگان درست برخورد می‌کردید. اکنون هم دیر نشده است.

مازنی با بیان اینکه شورای امنیت کشور اعتراض مردم را به رسمیت بشناسد، اضافه کرد: اگر با شیوه مدنی با مردم برخورد شود، پاسخ مدنی دریافت می‌کنیم اگر با زبان تهدید با نمایندگان آنها برخورد شود، پاسخ آن موجب سوء استفاده دشمن می‌شود.

 

منبع : انتخاب
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

نفس کاشی‌های «شیخ لطف‌الله» بند آمد

ادامه انتقادها به مرمت گنبد مسجد میدان نقش جهان

چرا انسان ها کار را به پایان نمی رسانند؟

لحظه تحویل سال اخیری را که گذشت به خاطر دارید چه قولی به خودتان داده اید؟ آیا به آن قول و حرف هایی که زده اید پایبند بوده اید؟ به ۱۰ سال گذشته برگردید.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو؛ درگیری تظاهرکنندگان و نیروهای امنیتی در بغداد

ویدئو؛ چکمه ناپلئون در حراجی پاریس ۱۱۷ هزار یورو فروخته شد

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر