نتیجه‌ای یافت نشد.

نمایش ۲۰ فیلم برجسته اروپایی در سینماهای هشت شهر ایران

شناسه خبر: 176126 سرویس: توسعه ، فرهنگ و هنر ، گوناگون جمعه ۱۷ خرداد ۱۳۹۸, ۴۲ : ۱۴ : ۰۰
نمایش ۲۰ فیلم برجسته اروپایی در سینماهای هشت شهر ایران
۱۰ فیلمساز ایرانی و خارجی در سومین دوره هفته فیلم اروپایی، کار مشترکی از مؤسسه سینمایی هنر و تجربه و اوینیک ایران، کارگاه فیلمسازی برگزار می‌کنند.
۵۵آنلاین :

در سومین دوره هفته فیلم اروپایی که کار مشترکی از مؤسسه سینمایی هنر و تجربه و اوینیک ایران (مؤسسات ملی فرهنگی اتحادیه اروپا) است تعدادی کارگاه فیلمسازی با حضور سینماگرانی از ایران و جهان برگزار می‌شود.

سومین دوره هفته فیلم اروپایی کار خود را با برپایی مراسم افتتاحیه در تاریخ شنبه، ۱۸ خرداد ماه، ساعت ۱۷ در خانه هنرمندان ایران آغاز می‌کند و تا ۲۷ خرداد ادامه می‌دهد که طی این برنامه ۱۰ فیلمساز ایرانی و خارجی کارگاه فیلمسازی با موضوع فیلم‌های هنری و تولید مشترک برگزار می‌کنند.

ژان ون دولد، کارگردان بلژیکی، ماریوس پیپه ریدس تهیه‌کننده و کارگردان قبرسی، تیری اسپیچر تهیه‌کننده سوئیسی، فریدون جیرانی، رسول صدرعاملی، محمدمهدی عسگرپور، مازیار میری، مهرداد اسکویی، مانی میرصادقی و سیاوش جمالی فیلمسازانی هستند که ۶ کارگاه در تهران، شیراز، اصفهان، مشهد و تبریز برگزار می‌کنند. بنا بر برنامه‌ریزی انجام شده دو کارگاه در تهران و چهار کارگاه در شهرستان‌ها برگزار می‌شود.

در سومین دوره هفته فیلم اروپایی ۲۰۱۹، ۲۰ فیلم برجسته اروپایی در سینماهای هشت شهر ایران شامل بابل، اصفهان، کرمان، کیش، مشهد، تبریز، تهران و شیراز به نمایش درمی آید.

این فیلم‌ها از کشورهای اتریش، بلغارستان، بلژیک، قبرس، دانمارک، فنلاند، آلمان، یونان، مجارستان، ایتالیا، نروژ، هلند، لهستان، پرتغال، سوئد، اسلوونی، اسلواکی، اسپانیا، سوئیس و انگلستان انتخاب شده و نمایش داده خواهند شد.

همچنین تالار ناصری خانه هنرمندان ایران واقع در تهران، پردیس گلستان شیراز، پردیس هویزه مشهد، پردیس ستاره باران تبریز، پردیس سیتی سنتر اصفهان، سینما لبخند کیش، تماشاخانه پارس کرمان و سالن سینمای هنر و تجربه بابل با هفته فیلم اروپایی ۲۰۱۹ مشارکت خواهند کرد.


منبع : خبرآنلاین
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

شکوفایی مشاغل در جهان ثروتمند

توانمندی بازارهای کار پیش بینی های ناراحت کننده ای را در مورد آینده مطرح می کند. اینکه کامپیوترهای قدرتمند و پیچیده شمار زیادی از کارگران را به بیکاری اجباری می کشانند. سرعت رشد دستمزدها قطعا بسیاری از شرکت ها را به خودکارسازی تشویق می کند.

حراج‌های دقیقه 90

دولت در جریان بزرگ‌ترین خصوصی‌سازی سال 98، بیش از 52 هزار میلیارد تومان از اموال عمومی را از طریق بورس به فروش خواهد رساند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: آیین کاشت 50 اصله نهال به مناسبت صدوپنجاهمین سالگرد رهبر آزادی خواه هندوستان

آیین کاشت 50 اصله نهال به مناسبت صدوپنجاهمین سالگرد رهبر آزادی خواه هندوستان

ویدیو: دیدار یک کهنه سرباز با معشوق خود پس از ۷۵ سال

دیدار یک کهنه سرباز با معشوق خود پس از ۷۵ سال ◽️یک کهنه سرباز پس از 75 سال با معشوقه خود در زمان جنگ دوم جهانی روبه رو شد. در سال پایانی جنگ جهانی دوم، 1944 میلادی، کارا تروی رابینز آمریکایی که برای جنگ در مقابل ارتش نازی عازم فرانسه شده بود در شمال شرقی فرانسه عاشق ژانی پیرسون، 18 ساله شد. ◽️ اما سرانجام رابینسون که در آن زمان 24 سال داشت ناگزیر به جبهه شرق اعزام شد

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر