نظامیان آلمانی در کویت مستقر شدند

شناسه خبر: 91681 سرویس: جهان يكشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۵, ۰۷ : ۱۴ : ۰۰
نظامیان آلمانی در کویت مستقر شدند
وزارت خارجه آلمان اعلام کرد که این کشور به منظور مشارکت در عملیات مبارزه با تروریسم و تقویت همکاری های مشترک با کویت، تعدادی از نیروهای نظامی را در این کشور مستقر کرده است .
۵۵آنلاین :

 'کالفرید برگنر' سفیر آلمان در کویت در گفت و گو با روزنامه 'القبس' با اشاره به توسعه تعامل برلین با کویت به منظور مبارزه با گروه تروریستی 'داعش' و استقرار تعدادی از نظامیان آلمانی در اردوگاه 'عریفجان' در کویت گفت: آلمان نسبت به آموزش نیروهای نظامی کویتی و تقویت توانمندی دفاعی این کشور اقدامات بیشتری انجام خواهد داد .
سفیر آلمان از تعداد نظامیان این کشور که در کویت مستقر شده اند، گزارشی ارایه نکرد.
وی افزود: تعامل برلین و کویت در زمینه مبارزه با تروریسم افزایش خواهد یافت و آلمان که در ائتلاف مبارزه با تروریسم به رهبری آمریکا عضویت دارد، سطح همکاری خود را با کویت ارتقا خواهد داد. 
به گزارش القبس،‌ وزارت کشور کویت در چند ماه گذشته با شناسایی چند گروه تروریستی، اعضای آنها را بازداشت و از وقوع انفجار و عملیات خرابکارانه در این کشور جلوگیری کرده است .
در این ارتباط یک خدمت کار منزل تبعه یکی از کشورهای حوزه جنوب شرق آسیا، به اتهام همکاری با 'داعش' و طراحی عملیات انفجاری در کویت، دستگیر شد. 
کویت به دلیل حضور تعداد زیادی از افراد تندرو سلفی و تروریست هایی که از عراق و سوریه بازگشته اند، همواره در معرض تهدید قرار دارد.


منبع : ایرنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

بودجه بنیادهای خاص فرهنگی را قطع یا کم کنید

یک سال هم به برخی مؤسسات غیر مولد کمک نشود به جایی بر نمی‌خورد. بگذاریم مردم در سال 98 از دستاوردهای قبلی این موسسات استفاده کنند.

نورچشمی‌ها همین دور و برند

آمارهای ٦ ماه نخست‌ سال‌جاری نشان می‌دهد استان‌های تهران سمنان، یزد و اصفهان بیشترین میزان تسهیلات بانکی را دریافت کرده‌اند. این در حالی است که کردستان و سیستان و بلوچستان از همه مظلوم‌ترند

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: مادربزرگ ۱۰۲ ساله رکورد شیرجه در آسمان را شکست!

یک پیرزن ۱۰۲ ساله استرالیایی از ارتفاع چهار هزار و ۳۰۰ متری پرید تا رکورد مسن ترین فردی را که در آسمان شیرجه زده است، بشکند

ویدیو: فیلم ساخته شده توریست از سفر به ایران

فیلمMio Iran توسط سباستین لیندا توریستی ساخته شده که برخلاف توصیه های اطرافیان برای عدم سفر به ایران همراه همسرخود به ایران سفرمی کند لیندا این فیلم رابه پسرش میوتقدیم کرده است

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر