نجیمی مدال طلای ۲۰۰ متر بازی‌های پاراآسیایی را کسب کرد

شناسه خبر: 147231 سرویس: ورزشی ، گوناگون سه شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۷, ۳۷ : ۱۲ : ۰۰
نجیمی مدال طلای ۲۰۰ متر بازی‌های پاراآسیایی را کسب کرد
رئیس هیئت نابینایان و کم‌بینایان استان‌همدان گفت: وحید علی نجیمی دونده همدانی مدال طلای دوی ۲۰۰ متر مردان در بازی‌های پاراآسیایی جاکارتا را کسب کرد.
۵۵آنلاین :

سمیه سهیلی در گفتگو با  با اشاره به درخشش ورزشکاران نابینایان و کم‌بینایان استان‌همدان در بازی‌های پاراآسیایی اظهار داشت: روز گذشته وحید علی نجیمی در مرحله مقدماتی دوی ۲۰۰ متر مردان موفق شد به مرحله نهایی صعود کند.

وی افزود: علی نجیمی در مرحله نهایی دوی ۲۰۰ متر مردان موفق شد در جایگاه نخست قرار بگیرد و یک مدال طلا دیگری به کاروان پاراآسیایی کشورمان اضافه کند.

رئیس هیئت نابینایان و کم‌بینایان استان‌همدان با بیان اینکه ورزشکاران اعزامی هیئت نابینایان و کم‌بینایان قول کسب ۵ مدال طلا را داده‌اند، گفت: بازی‌های حمید اسلامی دیگر دونده نابینای استان‌همدان نیز روز پنجشنبه ۱۹ مهرماه آغاز خواهد شد.

سهیلی عنوان کرد: همچنین وحید علی نجیمی علاوه بر مدال طلایی که در ماده ۲۰۰ متر کسب کرد در دو ماده دیگر نیز شانس کسب مدال دارد که امیدواریم در مجموع بتوانیم ۵ مدال طلا کسب کنیم.

وی با اشاره به افتخارآفرینی ورزشکاران نابینا و کم‌بینای استان‌همدان در مسابقات پاراآسیایی بیان کرد: امیدواریم مسئولان ورزش استان نگاه ویژه‌تری به این هیئت ورزشی داشته باشند که با کمترین ادعا می‌توانند مدال خوش‌رنگی را برای پرچم ۳ رنگ کشورمان به ارمغان بیاورند.

رئیس هیئت نابینایان و کم‌بینایان استان‌همدان عنوان کرد: همچنین امیدوارم نگاه رسانه‌ها و مطبوعات نیز به این ورزشکاران بیشتر باشد و موفقیت آن‌ها بیشتر به چشم بیاید.


منبع : مهر
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

بودجه بنیادهای خاص فرهنگی را قطع یا کم کنید

یک سال هم به برخی مؤسسات غیر مولد کمک نشود به جایی بر نمی‌خورد. بگذاریم مردم در سال 98 از دستاوردهای قبلی این موسسات استفاده کنند.

نورچشمی‌ها همین دور و برند

آمارهای ٦ ماه نخست‌ سال‌جاری نشان می‌دهد استان‌های تهران سمنان، یزد و اصفهان بیشترین میزان تسهیلات بانکی را دریافت کرده‌اند. این در حالی است که کردستان و سیستان و بلوچستان از همه مظلوم‌ترند

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: مادربزرگ ۱۰۲ ساله رکورد شیرجه در آسمان را شکست!

یک پیرزن ۱۰۲ ساله استرالیایی از ارتفاع چهار هزار و ۳۰۰ متری پرید تا رکورد مسن ترین فردی را که در آسمان شیرجه زده است، بشکند

ویدیو: فیلم ساخته شده توریست از سفر به ایران

فیلمMio Iran توسط سباستین لیندا توریستی ساخته شده که برخلاف توصیه های اطرافیان برای عدم سفر به ایران همراه همسرخود به ایران سفرمی کند لیندا این فیلم رابه پسرش میوتقدیم کرده است

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر