نتیجه‌ای یافت نشد.

معاون دبیرکل حزب الله: هدف ما نابودی رژیم صهیونیستی است

شناسه خبر: 169856 سرویس: سیاست ، گوناگون جمعه ۳۰ فروردين ۱۳۹۸, ۴۰ : ۲۲ : ۰۰
معاون دبیرکل حزب الله: هدف ما نابودی رژیم صهیونیستی است
شیخ نعیم قاسم معاون دبیرکل حزب الله لبنان تاکید کرد که راه ما پیروی از مکتب ناب محمدی و هدف جهاد در راه خدا و نابودی رژیم صهیونیستی است.
۵۵آنلاین :

وی امروز در دیدار هیات پارلمانی جمهوری اسلامی ایران با ابراز خرسندی از ملاقات با این هیات افزود: رهبری ما نیز در این مسیر مشخص و این سه اصل موجب پایداری و پیشرفت حزب الله است.
وی ارتباط با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را از نعمت های بزرگ الهی برشمرد و افزود: کمک‌های برادران ما در سپاه ، نیروهای حزب الله را در جبهه مقاومت پرورش و سازمان داد و در نبرد با دشمن صهیونیستی ما را به پیروزی رساند.
شیخ قاسم همچنین به رهبری بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران اشاره و آشنایی با حضرت امام خمینی (ره) را از دیگر نعمات بزرگ الهی عنوان کرد.
وی یادآورشد که اسلام به عنوان یک دین نمی تواند نقش آفرین و سازنده باشد مگر با وجود یک رهبر اندیشمند و فقیه در راس آن، که امام خمینی (ره) نشانه جامع و کامل در عصر حاضر هستند.
معاون دبیر کل حزب الله تصریح کرد که ما از روز اول بر این باور پایبند بوده و باید از این رهبری تبعیت تا پیروز شویم.
امیر خجسته رئیس هیات پارلمانی کشورمان نیز در دیدار با شیخ قاسم از نقش آفرینی ممتاز حزب الله لبنان در تشکیل محور مقاومت در سال های اخیر تقدیر کرد.
وی گفت: رهبری و تدابیر حزب الله لبنان و شخص سید حسن نصرالله در تحولات سال های اخیر در منطقه و همچنین یکسال اخیر در شکل گیری پارلمان و دولت لبنان کاملا برجسته و تاثیر گذار بوده و در طول حکومت لبنان بی نظیر است.
نماینده مجلس شورای اسلامی افزود: در یک زورآزمایی و جنگ نابرابر در سوریه و عراق، ایران و حزب الله لبنان به همراه نیروهای مردمی در کنار ملت و دولت دمشق و بغداد در مبارزه با گروه های تروریستی به پشتیبانی مستقیم آمریکا و همپیمانان منطقه ای و فرا منطقه ای آن پیروز شدند و این به واسطه وحدت، همدلی و همبستگی یکدیگر به دست آمد.
خجسته تصریح کرد: بحمدالله حزب الله لبنان از جایگاه خوبی در منطقه و جهان اسلام برخوردار بوده و موجب قوت قلب مسلمین و مستضعفین جهان است.
عضو گروه دوستی پارلمانی ایران و لبنان افزود: امیدواریم قدرت شکل گرفته حزب الله در محور مقاومت الگویی برای هسته های مقاومت در جهان اسلام بویژه گروه های فلسطینی باشد و به فضل الهی پیروزی از آن مستضعفان خواهد بود.
این هیات در مدت دو روز اقامت در بیروت با برخی مسوولان گروه های فلسطینی از جمله صالح العاروی نایب رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) ، زیاد نخاله دبیر کل جنبش جهاد اسلامی فلسطین و شیخ نعیم قاسم معاون دبیر کل جنبش حزب الله دیدار و گفت و گو کرد.
اعضای این هیات روز گذشته نیز با سیدمحمد جلال فیروزنیا سفیر جمهوری اسلامی ایران در لبنان دیدار و گفت و گو کردند.
ریاست این هیات را که متشکل از چهار نماینده مجلس هستند، خجسته نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی و رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و فلسطین بر عهده دارد.
حسن لطفی و حمیدرضا حاجی بابایی نمایندگان مردم همدان و احمد صفری نماینده مردم کرمانشاه سه عضو دیگر این هیات هستند.
هیات پارلمانی یادشده امروز در پایان دیدار از بیروت عازم دمشق شد.
دیدار با نمایندگان مجلس سوریه و برخی شخصیت های این کشور از برنامه های هیات پارلمانی کشورمان است.
روابط پارلمانی بین ایران و کشورهای لبنان و سوریه در سال های اخیر با سفر هیات های مختلف در حال توسعه است.


منبع : ایرنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

فساد؛مخرب درونی اقتصاد کشور ها

یجاد رانت به علاوه عدم نظارت توسط افراد و دستگاه‌های مسئول و همچنین عدم پاسخگویی توسط دولت ها و دستگاه‌های ذیربط به مردم جامعه.

چرا رشد اقتصادی باید بر ایجاد اشتغال ارجح باشد؟

تاریخچه تصمیم گیری ها و سیاستگذاری های اقتصادی در ایران با در نظر گرفتن ایجاد نهادهای مدرن حاکمیتی شاید به بیش از ۷۰ سال برسد.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: تظاهرات ضد «سگ خوری» در کره جنوبی

تظاهرات ضد «سگ خوری» در کره جنوبی تظاهرات صدها نفر از کره ای ها در سئول علیه کسانی که گوشت سگ می خورند نسل جدید نه تنها اعتقادی به خوردن گوشت سگ نداشته، بلکه سعی کرده اند تا این فرهنگ غلط را در کشور منسوخ کنند. طبق آمار سالیانه 1 میلیون سگ در کره جنوبی خورده می شود

ویدیو: سگ خوران و پرورش دهندگان سگ در کره جنوبی در پاسخ به جنبش ضد سگ خورها دست به تظاهرات

سگ خوران و پرورش دهندگان سگ در کره جنوبی در پاسخ به جنبش ضد سگ خورها دست به تظاهرات زدند سگ خوران با پخت گوشت سگ و پخش بروشور تبلیغاتی اعلام کردند کسانی که با خوردن گوشت سگ مخالفند، از مزایای این گوشت برای سلامتی انسان خبر ندارند. آنها این تظاهرات را در پاسخ به تظاهرات چند روز پیش گروههای مدافع حیوان و به خصوص سگ ها برپا کرده و نسبت به ضد سگ خورها اعتراض نمادین کردند.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر