مرد جوان روی دختر مورد علاقه‌اش «وایتکس» پاشید

شناسه خبر: 92602 سرویس: اجتماعی شنبه ۴ دي ۱۳۹۵, ۴۷ : ۱۸ : ۰۰
مرد جوان روی دختر مورد علاقه‌اش «وایتکس» پاشید
به خواستگارم جواب رد دادم او با پیامک مرا تهدید کرد و می‌گفت جانم را می‌گیرد، تهدیدهای خواستگارم به حدی بود که مجبور شدم با آژانس به محل کارم بروم اما یک روز در مسیر رفتن به محل کارم...
۵۵آنلاین :

 حدود دو ماه پیش زن جوانی با حضور در دادسرای امور جنایی تهران اعلام کرد توسط خواستگارش مورد اسیدپاشی قرار گرفته است وی در ادامه اظهاراتش به قاضی سهرابی؛ بازپرس شعبه نهم دادسرای امور جنایی تهران گفت: مدتی قبل با مردی آشنا شدم که این مرد جوان مدتی بعد از آشنایی، درخواست ازدواج با من را داد اما من جواب رد به او دادم.

وی ادامه داد: پس از اینکه به خواستگارم جواب رد دادم او با پیامک مرا تهدید کرد و می‌گفت جانم را می‌گیرد، تهدیدهای خواستگارم به حدی بود که مجبور شدم با آژانس به محل کارم بروم اما یک روز در مسیر رفتن به محل کارم خواستگارم به من نزدیک شد و مایع وایتکس به رویم ریخت که بدنم آسیب دید، خواستگارم یک بار دیگر نیز رویم مایع وایتکس ریخته بود.

پس از این اظهارات و تشکیل پرونده، زن جوان به پزشکی قانونی معرفی شد و کارشناسان پزشکی قانونی دو سوختگی دو درصدی را روی بدن زن جوان، با ماده‌ای سوزاننده تأیید کردند.

تحقیقات در رابطه با این پرونده و تلاش برای بازداشت متهم ادامه دارد.

اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

این کتاب‌ها را نخوانید

آثاری که بعد از چند بار تجدید چاپ از بازار جمع آوری می‌شود

اقتصاد تهران در خطر فرونشست زمین

فرونشست در تهران و به‌ویژه جنوب شهر به نقطه‌ای رسیده است که بسیاری از خانه‌های این منطقه ترک خورده‌اند و با یک زلزله متوسط فرو می‌ریزند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو؛ درگیری تظاهرکنندگان و نیروهای امنیتی در بغداد

ویدئو؛ چکمه ناپلئون در حراجی پاریس ۱۱۷ هزار یورو فروخته شد

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر