نتیجه‌ای یافت نشد.

مدیر اداره سهام همراه اول در گفت‌وگو با بورس‌نیوز اظهارکرد: رشد 22درصدی درآمدها در کنار سود خالص 20درصدی شرکت

شناسه خبر: 170463 سرویس: توسعه ، فناوری ، گوناگون چهارشنبه ۴ ارديبهشت ۱۳۹۸, ۴۳ : ۱۴ : ۰۰
مدیر اداره سهام همراه اول در گفت‌وگو با بورس‌نیوز اظهارکرد:  رشد 22درصدی درآمدها در کنار سود خالص 20درصدی شرکت
همراه اول در سال گذشته موفق به کسب درآمد 14.400 میلیارد تومانی شده است که نسبت به سال 96 از رشد 22 برخوردار بوده است، همچنین سود خالص شرکت نیز در مقایسه با مدت مشابه 20 درصدی را تجربه کرده است.
۵۵آنلاین :

 

همراه اول در سال گذشته موفق به کسب درآمد 14.400 میلیارد تومانی شده است که نسبت به سال 96 از رشد 22 برخوردار بوده است، همچنین سود خالص شرکت نیز در مقایسه با مدت مشابه 20 درصدی را تجربه کرده است.

سینا اسدی در گفت و گو با بورس نیوز، درباره حضور این شرکت در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس بانک و بیمه و وضعیت شرکت ارتباطات سیار همراه اول در سال گذشته و سال جاری اظهار کرد: شرکت ارتباطات سیار ایران به عنوان یکی از بزرگترین شرکت‌‌های بازار سرمایه با هدف تعامل با سهامداران و فعالان بازار در نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه حضور پیدا کرده است.

وی افزود: شرکت ارتباطات سیار ایران در آخرین رتبه بندی سازمان بورس و اوراق بهادار موفق شد رتبه یک کیفیت افشا و اطلاع رسانی را در میان تمامی شرکت های بورسی کسب کند و در سال جاری نیز به عنوان اولین شرکت بورسی، تنها 11 روز پس از پایان سال مالی صورتهای مالی حسابرسی نشده تلفیقی خود را افشا کند که این امر محقق نمی شد مگر با هدف‌گذاری درستی که هیات مدیره و مدیرعامل شرکت در راستای تکریم سهامداران به عنوان یکی از مهم‌ترین ذینفعان شرکت داشته‌اند. در حوزه عملیات شرکت نیز همراه اول در سال گذشته موفق به کسب درآمد 14.400 میلیارد تومانی شده است که نسبت به سال 96 از رشد 22 برخوردار بوده است، همچنین سود خالص شرکت نیز در مقایسه با مدت مشابه 20 درصدی را تجربه کرده است.

صنعت مخابرات به عنوان یکی از کم ‌ریسک‌ترین صنایع بورسی همواره بازدهی مناسبی را برای سهامداران خود به ارمغان آورده است. همراه اول در 9سالی که در بازار سرمایه پذیرفته شده است موفق شده است میانگین بازدهی26% را برای سهامداران خود به ارمغان آورد.

اسدی بیان کرد: مطابق با گزارش تفسیری که همراه با صورت‌های مالی سالانه منتهی به 29/12/97 در سایت کدال افشا شده است، پیش‌ بینی تحقق درآمد بیش از 17هزار میلیارد تومان و رشد سود ناخالص 25 درصدی سال 98 نسبت به سال گذشته در دستور کار شرکت است.

وی درباره وضعیت همراه اول در بازار سرمایه توضیح داد: سرمایه‌گذاری خوبی روی توسعه شبکه همراه اول انجام شده است. بیش از 12 هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در دارایی ها در سالیان اخیر صورت پذیرفته است و این موضوع قطعا تاثیر بسزایی در سودآوری شرکت در سال جاری و سالیان آتی خواهد داشت، در سال 97 مصرف دیتا توسط مشترکین شرکت از رشد 35 درصدی برخوردار بوده است و پیش بینی می شود بر اساس روندهای جهانی صنعت تلکام شاهد رشد مصرف مشرکین از خدمات دیتا و علی‌الخصوص سرویس های ارزش افزوده در این بستر ارتباطی باشیم.

مدیر اداره سهام همراه اول در پایان اشاره کرد: شرکت کسب و کار نوپای حرکت اول به عنوان بازوی سرمایه گذاری خطرپذیر شرکت ارتباطات سیار ایران در این نمایشگاه در غرفه 41 حضور داشته علاوه بر معرفی و ارائه برنامه‌های شرکت در ارتباط با سرمایه‌گذاری بر روی کسب و کارهای نوپا، آماده دریافت طرح‌های دارای قابلیت سرمایه‌گذاری (به ویژه در حوزه فینتک) خواهد بود.

 


منبع : بورس نیوز
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

آنچه آمریکا از ایران هراسی در منطقه دنبال می‌کند: بهانه‌تراشی برای سرکیسه کردن قارون‌های منطقه

آمریکایی‌ها در حالی از عدم اقدام نظامی علیه ایران می گویند و حتی ادعای دادن شماره تلفن برای مذاکره را مطرح می کنند که در رفتار منطقه‌ای آنها اقداماتی خاص مشاهده می‌شود که بیش از هر چیز بوی دلار می دهد. گویی تاجر مسلکان حاکم بر آمریکا همچنان اصرار دارند که از این نمد آشوفته بازار منطقه کلاهی برای خود دست و پا کنند.

پرونده امامی و دلاویز یک پولشویی حرفه ای است

نماینده دادستان: احسان دلاویز متهم ردیف دوم در جلسات به مزاح گفته اگر الان بریزند و ما را بگیرند از من هیچ چیزی ندارند / آن آقای فامیل و صاحب منصب شما، توضیح دهد چرا حیدرآبادی را به بانک سرمایه تحمیل کرد / هادی رضوی گفته دلاویز با من تماس گرفت و درصدی بین یک تا یک و نیم درصد مبلغ وام را مطالبه کرد / امامی و دلاویز لیست بدهکاران کلان بانک سرمایه را در اختیار داشتند و کارچاق کن بودند / دلاویز 200 میلیارد از رضوی گرفت / دلاویز: من برای نظام می میرم و حال بیایم و اخلال کنم؟ من بچه شهرستان را عزت دادند / شهرزاد و شاهگوش را با رضوی شروع کردم؛ در بسیاری از کارها حضور داشتم ولی اسمم نبود / سرمایه سریال شهرزاد آلوده نبود

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: آموزش پلیس آلمان به راننده های گوشی به دست

توی یک بزرگراه در آلمان تصادف وحشتناکی شده و یه عده از راننده ها می خوان از صحنه تصادف عکس و فیلم بگیرن (چیزی که توی ایران عادیه!) پلیس بهشون می گه خیلی دوست دارید اجساد رو ببینید؟ و پیاده شون می کنه و اصرار می کنه راننده را ببرد بالای سر اجساد، ادامش رو خودتون ببینید. در آخر هم جریمه سنگینی براشون می نویسه...

ویدیو: دستگیری مسافری که قصد داشت لحظه قبل فرود شیشه هواپیما را بشکند

تصاویری از دستگیری فردی که لحظاتی قبل از فرود بوئینگ ۷۳۷ در شهر کون مینگ چین قصد شکستن شیشه هواپیما داشت

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر