مجازات سختی در انتظار اغتشاشگران است

شناسه خبر: 199481 سرویس: سیاست ، گوناگون جمعه ۱ آذر ۱۳۹۸, ۲۴ : ۲۰ : ۰۰
مجازات سختی در انتظار اغتشاشگران است
براساس قانون دولت وظیفه داشت در چند سال گذشته نسبت به مدیریت مصرف سوخت اقدام کند، اما در این چند سال اقدام نکرد و وظیفه قانونی خود رابه تعویق انداخت. همچنین در نحوه اجرای این طرح آنچه می‌بایست صورت می‌گرفت و اغنای عمومی و اجماع نخبگانی انجام می‌شد صورت نگرفت
۵۵آنلاین :

رئیس قوه قضاییه تأکید کرد: مجازات سختی در انتظار کسانی است که از خواسته مردم سوءاستفاده کرده و ضمن ایجاد ناامنی اموال عمومی و مردم را تخریب کردند.

حجت الاسلام و المسلمین سیدابراهیم رئیسی در گردهمایی ۴ هزارو ۵۰۰ نفر از اعضای بسیج دانشجویی در آستانه سالروز تشکیل بسیج دانشجویی در مجموعه ورزشی امام علی (ع)، اظهار کرد: کسانی که در روز‌های اخیر از فضا و از دغدغه مردم سوءاستفاده کرده و در جامعه اغتشاش و ناامنی کردند، دل زن و بچه‌های مردم را لرزاندند و به اموال عمومی حمله کرده و به اموال مردم خسارت وارد کردند بدانند مجازات سختی در انتظارشان هست.

وی افزود: امنیت کشور مهمترین مسئله ما هست و تحت هیچ شرایطی اجازه نمی‌دهیم نسبت به امنیت کشور کوچکترین اخلالی صورت بگیرد.

رئیس قوه قضاییه تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران امروز در منطقه به عنوان امن‌ترین کشور شناخته می‌شود و جانفشانی شهدا و جانبازان برای حفظ امنیت این کشور پیشروی ما است و غیرممکن است اجازه دهیم کوچکترین اخلالی در امنیت مردم واقع شود و به هیچ عنوان اجازه نخواهیم داد.

حجت الاسلام و المسلمین رئیسی در ادامه سخنان خود با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب، افزود: اطمینان می‌دهم با مدد الهی و الهام گرفتن از پیام خون مطهر شهیدان نسبت به پاسداری از پیام شهیدان اقدام خواهیم کرد.

وی تأکید کرد: امروز پرچم مبارزه با فساد در دستان رهبر معظم انقلاب است و من و امثال من سربازان ایشان در این میدان هستیم. ما آینده را روشن و درخشان می‌بینیم و آن‌هایی که آینده را تاریک می‌بینند مفاهیم انقلاب اسلامی را درک نکردند.

رئیس قوه قضاییه گفت: مردم از برخی بی تدبیری‌ها و مشکلات خسته هستند و حق با مردم است، اما این شرایط ادامه نخواهد داشت و آینده نه از آن ثروتمندان بی خدا و قدرتمندان بی رحم بلکه از آن مردم متدین و انقلابی است.

حجت الاسلام و المسلمین رئیسی همچنین افزود: در دستگاه قضایی فقط فعل‌های مجرمانه را مورد تعقیب قرار نمی‌دهیم بلکه به ترک فعل‌ها نیز که گاهی اوقات خسارت‌های بسیاری به مردم وارد می‌کند نیز رسیدگی خواهیم کرد.

وی ادامه داد: جریان بسیج دانشجویی یک جریان آرمانگراست که وضع موجود و وضع مطلوب را بخوبی شناسایی کرده و تلاش می‌کند فاصله این دو را کم کند.

رئیس قوه قضاییه همچنین با اشاره به تصمیم دولت مبنی بر افزایش قیمت بنزین، گفت: براساس قانون دولت وظیفه داشت در چند سال گذشته نسبت به مدیریت مصرف سوخت اقدام کند، اما در این چند سال اقدام نکرد و وظیفه قانونی خود رابه تعویق انداخت. همچنین در نحوه اجرای این طرح آنچه می‌بایست صورت می‌گرفت و اغنای عمومی و اجماع نخبگانی انجام می‌شد صورت نگرفت درحالیکه در سال‌های گذشته در مسائل مختلف هرگاه مردم را همراه خود کرده‌ایم موفق بوده‌ایم و اگر کار صورت می‌گرفت حتماً وضعیت متفاوت می‌بود.

حجت الاسلام و المسلمین رئیسی تأکید کرد: در همه حال خود را مدافع حقوق مردم می‌دانم.


منبع : فرارو
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف
۱۳۹۸/۰۹/۰۱ ۱۷:۴۵
با آتش زدن و تخریب و کشاندندعده ای به حمایت از دولت و تخریب کنندگان و قاتلان مسلما کاری ساخته نیست و کسی باور نمی کند.
2 3 پاسخ دادن به این نظر
داود بهمن آبادی ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ ۰۶:۵۵
از وارونگی های روزگار، اينها که دستگير شدند از پست ترين قشرها و طبقات اجتماعی بودند که بيشترشان را می توان به شناسنامه ندارها و از تحصيل بازماندگان نسبت داد.
لال از بيان حقيقت، کر و کور، جن، مانع است از ديدن درست گردش زمانه است و خود به مزد فروختگان از هر سوی، چشم به راه رسيدگی واقع بينانه باشند که ملتی زنده ميشود که از لاشه تلاشيده امت برخواهد خاست و ملت با خود ريشه و فرهنگی دارد که شبه انسان در جهان، بويژه شيطان پرستان غربی و شيطان خدايآن مسلمان، به درازای تاريخ تلاش در نابودی و ناديده گرفتنش داشتند و درماندند.
1 1 پاسخ دادن به این نظر
سیدکریم پالدی ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ ۰۷:۰۶
فرض بر اینکه بُکشین،بِبَر۲ین،با رویش جوانه ها چه خواهید کرد؟؟؟
4 0 پاسخ دادن به این نظر
۱۳۹۸/۰۹/۰۲ ۰۷:۱۲
شما که خود جزئ یکی از سران تصمیم گیر در زمینه افزایش قیمت سوخت بودید باید در این زمینه مخالفت می کردید.
2 0 پاسخ دادن به این نظر
۱۳۹۸/۰۹/۰۲ ۰۸:۱۹
جالبه جالی متهم و حاکم عوض شده عزیزم جناب رئیسی درسته یک عده اشوب کردن اما چرا علت اشب حل نکردین چرا مملکت ما از قشر پایین بد بخت قانون اجرا میکنه چه کشی میلیاردها دلار در کرسنت و داستان ترکمنستان و ترکیه باج داد چه کسانی میلیاردها دلار اختلاس کردن و هیچ چیزی تکان نخورد مگر در کشور های دیگر با اختالاس کرااینطور برخورد میکنند یا کسانی که در انجام وظیفه هایکوتاهی میکنند خواهش قانون برای همه اجرا کنید وسلام
2 0 پاسخ دادن به این نظر
امیرحسین ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ ۱۰:۴۳
در تعریف از قانون اینطور آمده: قانون چیزی نیست مگر مجموعه دستوراتی در جهت تامین منافع ملی است که از طریق اجرای آن؛ آزادی، آسایش ، رفاه و امنیت ،پیشرفت و استقلال مردم یک جامعه تامین و تضمین میشود. یک قانون هنگامی مقبولیت ، مشروعیت و ضمانت اجرایی خواهد یافت که مورد پذیرش و توافق اکثریت ملت و یا نمایندگان حقیقی و واقعی آنان قرار گیرد... حال مسئولین باید پاسخ دهند: آیا به اصطلاح قانون! افزایش قیمت بنزین در جهت حمایت از مردم است یا خیانت به آنان!!
0 0 پاسخ دادن به این نظر

دیدگاه 55

بیشتر

قهرمانان تقلبی

نگرانی اسکورسیزی همین یک جمله است: نباید تسخیر فیلم های مارول شویم.

آلودگى هوا ؛ مهمان هميشگى فصول سرد سال

آلودگی هوا زمانی اتفاق می‌افتد که حجم زیادی از ذرات یا مواد مضر از قبیل گازها، ذرات و مولکول‌های بیولوژیکی وارد اتمسفر کره زمین شود. جو یا اتمسفر سامانه گازی طبیعی پویا و پیچیده‌ای است که زندگانی در سیاره زمین به آن وابسته‌است. کاهش ضخامت لایه ازون در استراتوسفر به خاطر آلودگی هوا، دیرزمانی است که خطری برای تندرستی مردمان و نیز زیست‌بوم‌های زمین شناخته می‌شود.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو: استرالیا در آتش؛ شعله‌های سرکش همچنان زبانه می‌کشد

ویدئو؛ نطق پروانه سلحشوری: به‌جز اقلیتی برخوردار بقیه مردم را رها کرده‌ایم

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر