نتیجه‌ای یافت نشد.

مایکل کین، مردی برای تمام نقش‌ها

شناسه خبر: 172721 سرویس: جهان ، فرهنگ و هنر ، گوناگون شنبه ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۸, ۴۸ : ۰۹ : ۰۰
مایکل کین، مردی برای تمام نقش‌ها
شبکه نمایش به مرور آثار مایکل کین که برنده دو جایزه اسکار است، می‌پردازد.
۵۵آنلاین :

شبکه نمایش به مرور آثار مایکل کین که برنده دو جایزه اسکار است، می‌پردازد.

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی شبکه نمایش سیما، در معرفی آثار این بازیگر آمده است: آغاز کار او با سیاهی لشکری بود و توانست در ده‌ها فیلم و سریال تلویزیونی با نقش‌های کوچک شروع به کار کند. پس از ورود به سینما با هر فیلم توجه بیشتری کسب کرد و نقش‌های بزرگ‌تری به عهده گرفت.

مایکل کین با فیلم «الفی» به ستاره واقعی بدل شد و به اوج شهرت رسید. این فیلم در سال ۲۰۰۴ به روی پرده سینما رفت و کین نقش اصلی را به عهده داشت.

او فیلم «مردی که می‌خواست سلطان باشد» محصول ۱۹۷۵ به کارگردانی جان هیوستن را یکی از دستاوردهای هنری بزرگ خود می‌داند.

مایکل کین دو بار جایزه اسکار را برای ایفای نقش دوم و نقش مکمل برای فیلم «هانا و خواهرانش» به کارگردانی وودی الن و فیلم «مقررات خانه سیدر» به کارگردانی لاس هالسترم که بر پایه رمانی موفق ساخته شده است، برنده شد.

فیلم‌های بخش مرور آثار شامل فیلم‌های «دسته زنبورها»، «جاسوس»، «مثل یک ستاره زندگی کن»، «توطئه ویلبی»، «پرونده ایپکرس»، «پادشاه دزدان» و «هری براون» به ترتیب از شنبه ۲۱ تا جمعه ۲۷ اردیبهشت ساعت ۲۱ از شبکه نمایش پخش خواهند شد.


منبع : ایسنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

نمایش شفافیت

ميعاد صالحي، رئيس صندوق بازنشستگي، در حالي‌كه مجموعه‌اي با گردش مالي هزاران ميلياردي را بر عهده گرفته است، فهرست حقوق اعضاي هیئت‌مديره شركت‌هاي تابعه خود را روي سايت شفافيت اين سازمان قرار داده و هر روز مانور مي‌دهد كه نسبت به شفاف‌سازي در اين حوزه وارد عمل شده است البته همين كار را هم نصفه و نيمه انجام داده و حقوق خود را روي سايت قرار نداده است.

مشاغل آینده در آینه تکنولوژی

ما به دلایل زیادی می‌توانیم آینده شغل‌های انسانی را پیش‌بینی کنیم، اما آنچه تا امروز در این زمینه اعلام شده، چندان مثبت نبوده است.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: تظاهرات ضد «سگ خوری» در کره جنوبی

تظاهرات ضد «سگ خوری» در کره جنوبی تظاهرات صدها نفر از کره ای ها در سئول علیه کسانی که گوشت سگ می خورند نسل جدید نه تنها اعتقادی به خوردن گوشت سگ نداشته، بلکه سعی کرده اند تا این فرهنگ غلط را در کشور منسوخ کنند. طبق آمار سالیانه 1 میلیون سگ در کره جنوبی خورده می شود

ویدیو: سگ خوران و پرورش دهندگان سگ در کره جنوبی در پاسخ به جنبش ضد سگ خورها دست به تظاهرات

سگ خوران و پرورش دهندگان سگ در کره جنوبی در پاسخ به جنبش ضد سگ خورها دست به تظاهرات زدند سگ خوران با پخت گوشت سگ و پخش بروشور تبلیغاتی اعلام کردند کسانی که با خوردن گوشت سگ مخالفند، از مزایای این گوشت برای سلامتی انسان خبر ندارند. آنها این تظاهرات را در پاسخ به تظاهرات چند روز پیش گروههای مدافع حیوان و به خصوص سگ ها برپا کرده و نسبت به ضد سگ خورها اعتراض نمادین کردند.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر