ماجرای برگزاری یک مهمانی‌ که مانع قهرمانی شد!

شناسه خبر: 165272 سرویس: ورزشی ، گوناگون پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷, ۰۱ : ۲۰ : ۰۰
ماجرای برگزاری یک مهمانی‌ که مانع قهرمانی شد!
تیم گیتی‌پسند بازی فینال لیگ‌برتر فوتسال را به تیم مس سونگون ورزقان واگذار کرد تا به‌رغم صدرنشینی در بیشتر هفته‌ها، به قهرمانی نرسد! ظاهرا یکی از دلایل این امر، اختلافی بوده که به‌دلیل برگزاری یک مهمانی در بین بازیکنان گیتی‌پسند رخ داده است.
۵۵آنلاین :

گیتی‌پسند اصفهان با وجود ۲۶ هفته صدرنشینی در لیگ‌برتر فوتسال، در پایان مرحله پلی‌آف، قهرمانی را به مس سونگون هدیه کرد. یکی از دلایل تمرکزنداشتن بازیکنان این تیم در دقایقی از بازی فینال، اتفاقاتی است که دو شب قبل از بازی افتاده و باعث ایجاد دودستگی در تیم شده بود. رضا لک، سرمربی تیم گیتی‌پسند پشت‌پرده‌های گیتی‌پسند را برای اولین‌بار مطرح کرد و گفت: ماجرای مهمانی را تایید می‌کنم اما چون خودم دیر متوجه این اتفاق شدم، از جزئیات آن بی‌خبرم. فکر می‌کنم اصل مهمانی کارناپسندی نبود،اما در آن زمان حساس اگر قرار بود مهمانی گرفته شود، بهتر بود همه بازیکنان دعوت می‌شدند.

 

در حالی که مهدی جاوید، مهران عالیقدر و سپهر محمدی در این مهمانی حضور نداشتند. محمد کشاورز به‌عنوان یک بازیکن باتجربه، بهتر بود قبل از فینال همه بازیکنان را جمع می‌کرد. با این حال معتقدم کشاورز بازیکنی نبود که بخواهد دنبال شیطنت باشد. تیم ما از ابتدای فصل کاملا بی‌حاشیه پیش می‌رفت. بحث مهمانی نیز شاید در شرایط عادی، موضوع مهمی ‌نباشد، اما چون قبل از فینال بود باید همه بازیکنان دعوت می‌شدند.

 

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌پاسخ کشاورز

محمد کشاورز در واکنش به صحبت‌های رضا لک درباره شب‌نشینی بازیکنان گیتی‌پسند در منزل کشاورز پیش از فینال توضیح داد: ابتدا باید بگویم متاسفم که قهرمانی را از دست دادیم؛ در سالی که خوب بودیم نباید این اتفاق می‌افتاد. درباره صحبت‌های آقای لک نیز باید بگویم درک می‌کنم که او به‌دلیل از دست دادن قهرمانی که به بدترین شکل ممکن رقم خورد، تحت فشار است اما این دلیل نمی‌شود که به همه چیز چنگ بیندازد.

 

او افزود: واقعا متاسفم که بحث مهمانی را مطرح کرده‌اند و باید برای کسانی که این دروغ‌ها را ساخته‌اند، تاسف خورد. آقای لک دروغ به این بزرگی را تایید می‌کند و می‌گوید کشاورز ۴۸ ساعت قبل از فینال مهمانی گرفته است.اولا باید لک خوشحال باشد که بازیکنان تیمش دور هم جمع شده‌اند، اما من این موضوع را تکذیب می‌کنم و متاسفم بابت این دروغ بزرگ. کاپیتان گیتی‌پسند در توضیح اصل ماجرا گفت: این قضیه به ۲۰ روز قبل از بازی فینال برمی‌گردد و بازیکنان به درخواست حسین حسینی و برخی دیگر به منزلم آمدند. اینکه چه بازیکنی در مهمانی باشد یا نباشد، اصلا مطرح نبوده است.

 

بازیکنان تیم بعد از باخت به حفاری و قبل از بازی برگشت نیمه نهایی دورهم جمع شدند و من هم کسی را دعوت نکردم. من نیز به هیچ‌کس زنگ نزدم تا دعوت کنم. می‌توانید از سپهر محمدی تایید صحبت‌هایم را بگیرید. ضمن اینکه فقط آن سه بازیکنی که آقای لک نام برد در مهمانی غایب نبودند بلکه برخی دیگر مثل درخشانی و بلو هم حضور نداشتند. کشاورز هم‌چنین عنوان کرد: در این مهمانی به ما خوش گذشت و کلی گفتیم و خندیدم. ضمن اینکه بعد از این مهمانی بود که توانستیم حفاری را با ۵ گل شکست دهیم.

 

بنابراین مهمانی تاثیر مثبت روی تیم داشت اما دوستان تلاش دارند تا آن را منفی جلوه دهند. ضمن اینکه آقای لک هم از این مهمانی بی‌خبر نبوده است، ولی در مصاحبه، خلاف این را می‌گوید. کاپیتان پیشین تیم‌ملی هم‌چنین از تحمل شرایط سخت در گیتی‌پسند گفت و افزود: پنج ماه است که سکوت کرده‌ام تا تیمم آسیب نبیند. سخت‌ترین شرایط را تحمل کردم و حتی یک مصاحبه هم انجام ندادم تا تیم به چالش کشیده نشود. همه اعضای تیم و باشگاه می‌توانند این موضوع را تایید کنند که من هیچ‌ حرکتی در این مدت نکردم، اما باید بگویم بازی نکردنم دلایل فنی نداشت. با این وجود من برای رعایت اخلاق حرفه‌ای و اینکه این اتفاقات، بحث‌های داخلی باشگاه است، نمی‌خواهم صحبت‌هایی که شنیدم و دیدم را رسانه‌ای کنم، اما قاطعانه می‌گویم که بازی نکردنم فنی نبود.

 

او ادامه داد: دوست دارم محرم باشگاهم باشم. در حالی که بیشترین فشارها را تحمل کردم و هر چه که دیدم را تو بروز ندادم تا تیم آسیب نبیند. کشاورز هم‌چنین درباره ارتباط با پسر مدیرعامل باشگاه نیز توضیح داد: من با پوریا جنتی دوست هستم و همه در گیتی‌پسند این را می‌دانند اما هیچ‌وقت از او برای رسیدن به منافعم در باشگاه استفاده‌ای نکردم. اگر می‌خواستم این کار را کنم که یک فصل بیرون نمی‌نشستم یا فینال بیرون نمی‌ماندم.سال‌ها در گیتی‌پسند کار کردم. یک مربی را بیاورید که بگوید کشاورز از قدرتش سوءاستفاده کرده باشد.

اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

سیاست غیردلاری برای کنترل دلار

محدودیت تراکنش‌های بانکی ترمز بازار ارز را کشید

انتخابات و آنچه آقای «علم الهدی» نمی‌داند

«با آن که جمهوری اسلامی یک قلعۀ ایمن است اما دشمن می تواند از دروازۀ بزرگ انتخابات و مردم‌سالاری به آن نفوذ کند.» اما آیا در کلانِ نظام، هم به انتخابات می توان این گونه نگریست؟ یا دغدغه مهم تری هم باید لحاظ شود. در این یادداشت به آن دغدغۀ بزرگ تر اشاره شده است...

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو: استرالیا در آتش؛ شعله‌های سرکش همچنان زبانه می‌کشد

ویدئو؛ نطق پروانه سلحشوری: به‌جز اقلیتی برخوردار بقیه مردم را رها کرده‌ایم

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر