نتیجه‌ای یافت نشد.

ماجرای اشتغال‌زایی آقای سرمربی لیگ برتری برای فرزندانش

شناسه خبر: 172998 سرویس: گوناگون دوشنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۸, ۵۵ : ۱۳ : ۰۰
ماجرای اشتغال‌زایی آقای سرمربی لیگ برتری برای فرزندانش
در ادامه ماجرای مالکیت مشترک باشگاه‌های ماشین‌سازی و تراکتور سازی تبریز، پای آشنا بازی به کادرفنی این ۲ تیم پیدا شد.
۵۵آنلاین :

محمد رضا زنوزی، مالک باشگاه‌‎های ماشین سازی و تراکتور سازی تبریز است و او قصد ندارد به حواشی و شائبه‌ها در اطراف این ۲ باشگاه واکنش دهد. اما هوشنگ نصیرزاده مدیرعامل باشگاه ماشین سازی نسبت به این مسئله واکنش نشان داده و اعلام کرده مالکیت زنوزی در ۲ باشگاه تبریزی همانند مالکیت وزارت ورزش و جوانان در پرسپولیس و استقلال تهران است. نصیرزاده از رسانه‌ها درخواست کرده تا در مورد باشگاه‌هایی که مالک مشترک دارند مانند مورد ماشین سازی و تراکتورسازی کنکاش کنند.

ماجرای اشتغال زایی آقای سرمربی لیگ برتری برای فرزندانش

طبق بند ۵ ماده ۱۸ اساسنامه فدراسیون فوتبال، یک شخص نمی‌تواند مالک ۲ تیم در یک سطح از فوتبال باشد، چرا که احتمال تبانی شدت می‌گیرد. این بحث به قدری گسترده است که هنوز هم پافشاری اعضای باشگاه ماشین و تراکتور سازی و سکوت مسئولان سازمان لیگ و فدراسیون، ادامه دارد.

محمد رضا مهاجری سرمربی تیم ماشین سازی در مورد بحث مالکیت این ۲ باشگاه تبریزی واکنش نشان داد و زنوزی را فردی دلسوز در فوتبال کشورمان معرفی کرد. با این حال باید در نظر داشت که شخص محمد رضا مهاجری به وسیله رایزنی‌های زنوزی بود که از کادر فنی تیم تراکتور سازی به عنوان سرمربی در اوایل فصل به جمع ماشین سازان منتقل شد.

ماجرای اشتغال زایی آقای سرمربی لیگ برتری برای فرزندانش

اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

علم‌ورزان در برابر عالمان

علم دارای دو هدف است: فهم جهان و کنترل آن. اِسنو به درستی درمی‌یابد پیشرفت علمی نیازمند سرمایه است و از این رو نوعی مسئله مرغ و تخم‌مرغ پیش‌روی کشورهای توسعه‌نیافته است

عادت به «خوردن » در مکان های عمومی

هر قوم و ملتی برای خود سبک و رفتاری دارد که معمولا با شیوه دیگران که در آن سوی مرزها هستند تفاوت های ظریفی دارد. محققان دانشگاهی، بسیار خوب می توانند با مشاهده این کنش ها به شناخت آن جامعه دست پیدا کنند. آنها با بررسی این رفتار، که در مکان های عمومی  از مردم سر می زند به نکته های ظریفی می رسند. هرکدام از آن حرکات، به مثابه مشترکات یک ملت هستند و می تواند سبک زندگی آن سرزمین را تعریف کند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: تظاهرات ضد «سگ خوری» در کره جنوبی

تظاهرات ضد «سگ خوری» در کره جنوبی تظاهرات صدها نفر از کره ای ها در سئول علیه کسانی که گوشت سگ می خورند نسل جدید نه تنها اعتقادی به خوردن گوشت سگ نداشته، بلکه سعی کرده اند تا این فرهنگ غلط را در کشور منسوخ کنند. طبق آمار سالیانه 1 میلیون سگ در کره جنوبی خورده می شود

ویدیو: سگ خوران و پرورش دهندگان سگ در کره جنوبی در پاسخ به جنبش ضد سگ خورها دست به تظاهرات

سگ خوران و پرورش دهندگان سگ در کره جنوبی در پاسخ به جنبش ضد سگ خورها دست به تظاهرات زدند سگ خوران با پخت گوشت سگ و پخش بروشور تبلیغاتی اعلام کردند کسانی که با خوردن گوشت سگ مخالفند، از مزایای این گوشت برای سلامتی انسان خبر ندارند. آنها این تظاهرات را در پاسخ به تظاهرات چند روز پیش گروههای مدافع حیوان و به خصوص سگ ها برپا کرده و نسبت به ضد سگ خورها اعتراض نمادین کردند.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر