نتیجه‌ای یافت نشد.

ماجرای اشتغال‌زایی آقای سرمربی لیگ برتری برای فرزندانش

شناسه خبر: 172998 سرویس: گوناگون دوشنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۸, ۵۵ : ۱۳ : ۰۰
ماجرای اشتغال‌زایی آقای سرمربی لیگ برتری برای فرزندانش
در ادامه ماجرای مالکیت مشترک باشگاه‌های ماشین‌سازی و تراکتور سازی تبریز، پای آشنا بازی به کادرفنی این ۲ تیم پیدا شد.
۵۵آنلاین :

محمد رضا زنوزی، مالک باشگاه‌‎های ماشین سازی و تراکتور سازی تبریز است و او قصد ندارد به حواشی و شائبه‌ها در اطراف این ۲ باشگاه واکنش دهد. اما هوشنگ نصیرزاده مدیرعامل باشگاه ماشین سازی نسبت به این مسئله واکنش نشان داده و اعلام کرده مالکیت زنوزی در ۲ باشگاه تبریزی همانند مالکیت وزارت ورزش و جوانان در پرسپولیس و استقلال تهران است. نصیرزاده از رسانه‌ها درخواست کرده تا در مورد باشگاه‌هایی که مالک مشترک دارند مانند مورد ماشین سازی و تراکتورسازی کنکاش کنند.

ماجرای اشتغال زایی آقای سرمربی لیگ برتری برای فرزندانش

طبق بند ۵ ماده ۱۸ اساسنامه فدراسیون فوتبال، یک شخص نمی‌تواند مالک ۲ تیم در یک سطح از فوتبال باشد، چرا که احتمال تبانی شدت می‌گیرد. این بحث به قدری گسترده است که هنوز هم پافشاری اعضای باشگاه ماشین و تراکتور سازی و سکوت مسئولان سازمان لیگ و فدراسیون، ادامه دارد.

محمد رضا مهاجری سرمربی تیم ماشین سازی در مورد بحث مالکیت این ۲ باشگاه تبریزی واکنش نشان داد و زنوزی را فردی دلسوز در فوتبال کشورمان معرفی کرد. با این حال باید در نظر داشت که شخص محمد رضا مهاجری به وسیله رایزنی‌های زنوزی بود که از کادر فنی تیم تراکتور سازی به عنوان سرمربی در اوایل فصل به جمع ماشین سازان منتقل شد.

ماجرای اشتغال زایی آقای سرمربی لیگ برتری برای فرزندانش

اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

نگاهی بر جوسازی‌های ضد ایرانی عربستان و امارات : بازندگانی که ادعای برنده بودن دارند

سران سعودی و اندک شرکای منطقه‌ای که برای آنها باقی مانده این روزها به جوسازی رسانه‌ای علیه ایران روی آورده‌اند تا هم شکست‌های سنگین اخیر خود در منطقه را پنهان سازند و هم با ایران هراسی خدمتی به آمریکا کرده باشند.

عیاش ها به ایران نمی آیند!

شما نام این وضعیت را چه می گذارید؟ چرخیدن چرخ های اقتصاد کند شده است، دستیابی ما به منابع ارزی محدود شده است آن هم درست در زمانی که سالانه یک میلیون جوان به بازار کار اضافه می شوند و باید طعم تلخ بیکاری را تجربه کنند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: شیرجه عجیب «اینفینیته تاکر» در لحظات پایانی مسابقه دو ۴۰۰ متر با مان

شیرجه عجیب «اینفینیته تاکر» در لحظات پایانی مسابقه دو ۴۰۰ متر با مانع در آمریکا از این حرکت که مورد توجه رسانه ها قرار گرفته به عنوان «شیرجه سوپرمن» یاد شده است.

ویدیو: زخمی شدن تعدادی از مسافرین مترو در مکزیکوسیتی به دلیل انبوه جمعیت در ایستگاه

زخمی شدن تعدادی از مسافرین مترو در مکزیکوسیتی به دلیل انبوه جمعیت در ایستگاه

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر